reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Katriina A pewnie ze jest nadzieja :) Ja mysle ze to zasługa suplementów i coli light, wczesniej tez pepsi pilam ale zwykla i to tez moze byc przyczyna, bo jak z ciekawosci mierzylam ph pare miesiecy temu to tez tak w granicach 4,5 bylo, a pamietam ze za nic nie moglam rok temu zejsc z 6,5.

Kiraa Nie zazdroszcze mdłości, trzymaj się jakoś do jutrzejszej wizyty. Ja spedzalam w lazience od 5 miesiaca do konca po 20h dziennie, a najgorzej w nocy było.

Vivienka jak TSH bedzie powyzej 2,5 to przyjmuje sie jeden z lekow Euthyrox lub Letrox, najlepiej jakby Ci wypisał recepte endokrynolog, ale z tego co pisałaś to nie za ciekawa ta sluzbe zdrowia tam macie. Mogłabyś sama kupić lek i próbować, zaczac od dawki 25mg pół tabl i za miesiac zbadasz TSH powtórnie, powinno sie TSH badac po 2-3 miesiacach przyjowania leku, ale jak Ty chcesz sie starać jak najszybciej to po miesiacu bedziesz widziala przynajmniej czy dawka jest OK czy trzeba zwiekszyć. Nie wiem jak z kupnem leku u Ciebie bez recepty, ja jak nie mam to kupuje bez problemu, raptem 50gr drożej mi wychodzi

Ana87 Kurcze ciezko mi coś Tobie doradzic innego jak wizyta u lekarza. Ja tak jak pisałam , po jednym poronieniu nie czekałabym w drugiej ciąży do 8tyg na wizyte u lekarza, poszłabym od razu,nawet w 4 tyg wlasnie po to aby dostac duphaston albo luteine na podtrzymanie. A masz luteine albo duphaston? Moze zacznij brać. Niech sie dziewczyny wypowiedzą jeszcze. Kurcze trzymam kciuki za Ciebie bardzo mocno &&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ana ja też ci polecam żebyś jak najszybciej udała się do wybranego dobrego gin który poprowadzi ciąże. Ja nie zwracałam uwagi na rodzaj śluzu, nie pamiętam jaki u mnie pojawiał się - ale w obydwu ciążach kojarzę, że w pierwszych tygodniach ciąży jakiś śluz był na pewno. Na pewno miałam ciągnięcia i pobolewania podbrzusza, też trochę podobne może do tych występujących przy @ a w drugiej ciąży będziesz bardziej odczuwała takie objawy, bo już macica "wprawiona"...to wszystko musi lekarz ocenić. Trzymaj się, umów się na wizytę i nie zamartwiaj na zapas.

Katriina super, czyli biegamy już we dwie ;) ja niestety pobiegłam sobie raz, a potem dopadło mnie choróbsko, ale jak tylko wydobrzeję, to w weekend z powrotem zaczynam. Teraz też mam podobny plan jak twój - co 2g dzień po 30 minut. Jak dam radę to w czerwcu chciałabym biegać codziennie zobaczymy :) ambitny plan :) z dietą bardzo się pilnuję i przechodzę teraz na prawie Dukana - węglowodany tylko raz dziennie, zobaczymy czy mi sił starczy na taki wysiłek jeszcze

Zakręcona ale będą tutaj u nas emocje o 18:45 w piątek :)). Będziemy wszystkie czekać na wiadomość od ciebie

Kiraa kciuki za jutro! jutro wizyta prawda?
 
Ana ja sugeruje Tobie to co dziewczyny, wizyta u gine moze da cos, jakis lek dupka czy luteine I bedziesz spokojniejsza :) nie zadreczaj sie teraz złymi myslami, mnie w drugiej ciazy tez brzuch pobolewał @ bo tak jak male liski mówi w kolejnych ciazach to macica juz bardziej odczuwalna jest...
Kira moja szwagierka (chyba - siosta mojego meza) jutro ma cesarke I bedzie Lilka na świece wiec na pewno bede za Ciebie kciukasy trzymac &&& nie zapomne bo bede tez o niej myslec wiec w sumie o Was obu :)
Zakrecona juz niebawem I sie dowiesz o swojej córeczce, za Ciebie tez bede trzymac w piatek &&
 
Maran dzieki kochana:-)
lilka sliczne imie;-)

dzieki za kciukasy, jutro dam znac

vivi
mam na mysli zeby powtorzyc wynik jak bedziesz w pl i pojscz nim do endokrynologa:-) bo ja bym absolutnie leczyla tak wysokie wartosci tsh
 
Witam sie wieczornie :))

Alez mialam dzis dzien :baffled:matko moja, jak wyszlam z pracy to jak bozie kocham nie wiedzialam jak sie zowie...sajgon jak ta lala. A jutro nie bedzie wcale lepiej, do tego znowu jestem sama eh...:-(
W czwartek wczesniej sie urywam z pracy, musimy jechac do sklepu pokupowac Oli pare rzeczy na zielona szkole bo jedzie juz w przyszly piatek, a my nic nie poszykowane. A w przyszlym tygodniu nie bedzie kiedy bo pracujemy obydwoje na popoludnie.

zakrecia szkoda gadac, napisalam wyzej, ale powiem Ci ze jak dla jednego czlowieka to za duzo :| jak sie czujesz lepiej powiedz Slonce ???

elle kurcze, szkoda, kibicowalam Ci strasznie, ale glowka do gory !! to dopiero pierwszy cykl staran,wierze ze kolejny bedzie owocny :** przepisalam Cie juz na czerwiec, dokladny termin poprosze jak bedziesz wiedziec :*

ilaczku a jak u Ciebie ??? jestes kolejna na liscie do testowania :))

Co do kaski, mysle ze to dobry pomysl, choc tez myslalam jeszcze nad jedna rzecza, ale musze sie dogadac z Ł. i sama cos pomyslec. Moja kolezanka robi piekne rzeczy - Tymonina-art w filizaneczke z kotkiem sama sie juz zaopatrzylam dzis :D ale ona pieknie maluje, wykleja, klei, no ogolnie babka strasznie kreatywna. No i myslalam nad czyms takim tez...malowane talerze np w ich imona i daty kiedy sie poznali ( zeby mieli pamiatke ), albo ozdobne filizanki ...ale kurcze musze pomyslec. Wiem ze kasa zawsze sie przyda, chcielibysmy im jednak cos dac, choby skromnie ale dac :blink:

piranha tez mysle, ze powtorze hormony, bo wydaje mi sie ze dzieje sie cos dziwnego, ale powiedz, moze na to wszystko miec tez wplyw to ze nagle odstawilam wszystkie suplementy prawda ? Musze pogadac z ginem , bo jesli on nie zacznie dzialac i nie powie konkretnie co dalej, to sama zaczne dzialac, takie czekanie mnie wykancza. Test dzis robiony, oczywiscie negatywny, krecha jest ale bardzo slabiutka, nie wiem czy w ogole w tym cyklu bedzie owulacja, bo wczesniej powiem Ci, ze krecha jednak byla o wiele ciemniejsza, przede wszystkim ciemniala a tu bylo na odwrot, a teraz to sama nie wiem,chyba chwilowe zawieszenie.

Lece kochane :* Milego wieczorku :*
attachment.php


Starających się : 6
Oczekujących na staranka : 14



MAJ 2014 :

ilaczek - termin @ 10.05 ( 1 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 17.05 ( 12 cykl starań )
Matik2012 - termin @ 27.05 ( 13 cykl starań )
Vivienka - termin @ 29.05 ( 1 cykl starań )

CZERWIEC 2014 :

Roszpunka - termin @ 04.06 ( 1 cykl starań )
Elle87 - termin @ .06 ( 2 cykl starań )


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

milla ( maj 2014 )
małe liski ( czerwiec 2014 )
Justi_ ( czerwiec 2014 )
czarna_perła ( czerwiec 2014 )
anias2 - ( czerwiec 2014 )
lilly78 ( czerwiec/lipiec 2014 )
maggie2205 ( lato 2014 )
kate.. (lato 2014 )

Airfix ( lato 2014 )
ania_g21 ( lato 2014 )
Katriina ( lato 2014 )
gdusia_ ( lipiec/sierpień 2014 )
Annette ( sierpień 2014 )
Dorcia ( jesień 2014 )
 
Ostatnia edycja:
A u mnie w 15dc chyba wyszedl test pozytywny...:szok: jesli owulka jest zawsze 18dc to za wczesnie coś, zawsze dzien przed owulacja wychodził pozytywny ....poczekam do jutra, jaki wyjdzie.. w zyciu takiego testu nie widzialam :D czyli testy dobre :)
 

Załączniki

  • Zdjęcie0838.jpg
    Zdjęcie0838.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 44
  • Zdjęcie0840.jpg
    Zdjęcie0840.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 51
Nuuusiu super pomysł z tymi filiżankami - ja bym na tych filiżankach lub umieściła jakieś figurki w strojach ślubnych Młodych z data ślubu i imionami
Airfix czyli to Twoje 2 podejście do starań dobrze przeczytałam? Dopiero zwróciłam uwagę na Twoje TSH i ja przy takim to ledwo nogami byłam w stanie przebierać. Ty przy takim wyniku jesteś w stanie normalnie funkcjonować?
Vivienko nie ma za co - a powiedz czy Ty nie miewasz żadnych dolegliwości? U mnie też pokarm wyciekał po naciśnięciu i tylko z 1 piersi. Ja też udałbym się do endokrynologa jak będziesz miała taką mozliwość
 
aljul Tak to moje drugie podejscie:) Ostatnio za wiele sie wydarzyło, a to pecherzyki za male, a to torbiel, a to maz dostal nadcisnienia, a w koncu stwierdzilismy ze budujemy dom :) i odlozylismy starania na pol roku. Powiem Ci ze ciezko mi było z wysokim TSH, oczywiscie nikt tego nie rozumiał, bo przeciez ja udaje, no bo jak dziewczyna ktora miala 27 lat moze narzekac ze ja cos boli, 24 lata mialam i juz TSH bylo 3,60 i nikt sie tym nie zainteresowal-do psychiatry mnie odesłali:/ W koncu w 2013 r w kwietniu bylam ledwo zywa, no chodzący trup, TSh 4,66, dostalam Euthyrox chwile bylo dobrze, a potem znow 5.12, to znow wpadlam w nadczynnosc na chwile,znow zmiana dawki i teraz tak sie bujam ;) Cos jest znow na rzeczy bo sie czuje do niczego. Ostatnio dobrze sie czulam w maju 2013, od tamtej pory codzien gorzej, na chwile obecna caly dzien zasypiam, bole uszów nie do wytrzymania, ogolnie ciezko mi normalnie funkcjonować,wlosy mi wypadaja garsciami, odzywki przestaly dzialac nawet, rzesy mi wylatuja tez, za niedlugo bede wyglada jak po chemii. trzymam sie tylko jakoś dla dziecka i tego ze jak ja nie zalatwie i nie ogarne budowy to nikt, maz to jest zielony w papierkologi. Najgorzej ze ja nie mam wsparcia w nikimi, bo w sumie moj maz tez umordowany wraca z pracy, to mu za uszami jęczeć nie będę przecież, a jak w dzien klade sie to pyta czemu leze i tyle, czasem potrafie pol dnia przespac. Matka oczywiscie ze ona jest bardziej chora i nic nie mowi. Chce kupic ksiazke- jak zyc z hashimoto.. i dac im do przeczytania ,ale na razie suplementy pochlaniaja kase , choc znajac moja mame to mi poda 10 przykladow kolezanek jej ze one z tarczyca chora zyja i nic im sie nie dzieje, a ja wymyslam. Ja to czasem mysle ze jeszcze chwila i mnie pogotowie zabierze wtedy sie domysla ze mi cos jest
 
Dziewczyny pokrecilam godzine wizyty :-) miało byc 16.45 a nie 18.45

Nuuska współczuję kkochana :-( ja tex po dzisiejszym dniu mialam dosyc Sterta. Maili i spraw Raporty,zestawienia miesieczne itd Odpoczywaj kochana

Airfix pik jak ta lala:-)

Kiraa &&&&&&&&:-*

Dobranocv:-*
 
reklama
Zakrecia Byle do piątku :) My tu bedziemy czatować dopóki nie napiszesz :) Przesyłka doszła od Ciebie :* Dziękuje Ci ślicznie i Ty wiesz za co...
Mówisz że dziś pik jest...no to jaja jak nie wiem ;) ja od 5 miesiecy regularnie mialam owulacje w 18dc, chyba suplementy mi ją przesuneły :) Ważne że teściory tak ładnie pokazują, bo te wczesniejsze.... tragedia....
 
Do góry