reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ania dzięki za pamięć ja miałam gości dziś 1 wolny dzień uf ale i tak sporo roboty :)
Staranka odkładam w tym miesiącu
Musi mój organizm trochę odpocząć

Sprawdzałaś ten kalendarz co na chłopców to mi pokazuje cały rok że sami chłopcy szok a w innym że do września dziewczynki :)
Taka robota z tymi kalendarzami :)

Niuśka powodzenia

Zakręcona trzymam kciuki

Dorcia No wkońcu spadła gratuluję

I za wszystkie Was &&&&&&&
Dużo zdrówka
Dobranoc :)
 
reklama
Dooorcia no jestes !!! Ty skleroze masz, ze zapominasz tu zagladac i pisac ???? :wściekła/y:
Musimy Oli kupic jakies buciki, ze dwie bluzki z krotkim rekawem i kosmetyczke, bo nie mam w domu zadnej takiej, a troche rzeczy z domu bedzie musiala wziasc jednak. Ja kompletnie nie mam weny - jakos nie dociera do mnie ze to juz ( !! ), obawiam sie, ze to ja bede ryczec po tygodniu bez Niej a po dwoch to chyba polowe wlosow z glowy powyrywam :-p Mowisz, ze na weselach dajecie 300zł od Waszej trojki, a my idziemy we dwoje, Olcia zostaje u Babci, wiec sama nie wiem...200zł i komplet filizanek z wizerunkiem Panny mlodej, Pana mlodego i data ich slubu ?? co myslisz ??

aljul ale mi super pomysl podsunelas !! :D wlasnie chyba to jest to, komplet filizanek z wizerunkiem panny mlodej i pana mlodego i data ich slubu, oprocz tego kasa:happy2: beda mieli to co chcieli a oprocz tego cos na pamiatke tego dnia, jednoczenie przydatne bo kawe pije sie codziennie ;-)

liluś no wlasnie jeszcze nie wydrukowalam bo nie bylismy u tesciow :zawstydzona/y: ale w niedziele idziemy na obiad wiec obiecuje zasiasc, wydrukowac i od poniedziaklku chce roznosci, m.in. to wszystkich lecznic weterynaryjnych w okolicy :-D a co !!
Wiesz, oni powiedzieli ze jak nie bedziemy wiedziec co kupic to mozemy dac kase, bo ona nie wie co inni beda kupowac, no wiec jednak ktos bedzie cos kupowal :wściekła/y:

matik odpoczywaj kochana, jesli to ma pomoc, to nie wahaj sie ani chwili.Czyli wracasz za miesiac ze starankami ? :)

piranha ja wiem, ale jednak chcialam zrobic to o co prosil mnie lekarz, mam swiadomosc tego, ze dla Niego warunki - po wspomaganiu nie sa dobrymi do badania, bo tak na prawde nie wie co dzieje sie przy takim cyklu naturalnym jak ten, jak mu powiedzialam wtedy ze to endo takie cienkie to tez powiedzial, ze ciezko ocenic bo ma te swoje 7mm ( wtedy w szpitalu na usg ) no ale wtedy bralam estrofem wiec nie udowodnie mu czegos, ani nie pokaze jesli bede sie w tym czasie czyms wspomagac, bo skonczy sie to na tym ze chlop mi powie - a idz pani do domu, bo tu wszystko jest w porzadku wiec trzeba sie tylko mocniej postarac :-p Mysle, ze jak zobaczy na wlasne oczy ze jest zle to sam zadecyduje o jakims wspomaganiu, bo jednak nie da sie ukryc ze dla mnie byloby lepiej jakbym miala podczas kazdej owulacji ze 2 jajca a nie jedno :blink:

roszpunka tez fajny prezent :)))) ale oprocz tego kasa tak ? Bo nie wiem czy dac juz sama ta kase, czy mniej kasy ale i jakis drobiazg jak te filizanki - mysle ze to fajna pamiatka dla Nich by byla :happy2:

Airfix jak dla mnie na kilometr smierdzi owulacja !!! pikny test !!

Lece dzieewczynki do pracy :*
 
Nie dziekuje za kciuki, dam znac jak wyjde... Ale mnie stres bierze..:baffled:

roszpunka
specjalnie dla Ciebie &&&&&&&&&& :-D


dorcia
hej kochana, lata swietlne Cie nie bylo, zaciskam za zerowa bete!!!

matik
moze z tym odpoczynkiem na jeden cykl to nie jest zly pomysl

dziewczyny
czytalam ze sa dni plodnosci od 15.5 do polowy czerwca ZA DARMO ROBIA AMH,FSH USG!!!!! Organizuje fundacja bociana, moze komus sie przyda
 
aljul Kołatania serca to ja mam codzień, czasem myśle że jak zasne to się już nie obudze, ale nic mylnego, dostaje tak silnego bólu serca że potrafi mnie o 3-4 nad ranem ubudzić :) Mam lek od kardiologa na zwolniene akcji serca-ale jeszcze nie wykupiłam ( bo przeciez samo przejdzie :) a na ulotce pisze ze to w nadczynności go dają, więc nie rozumiem ), ja to się czuje jakbym miała depresje czasami, wszystko mnie przytłacza szczególnie jeszcze jak dochodzi do tego senność w ciągu dnia, a w nocy bezsenność. Sytuacja rodzinna taka sama u mnie jak u Ciebie, mama nie rozumie-bo przeciez Ona jest bardzicj chora i nie narzeka, i ze ja wszystko boli i nawet nie mowi, o dziwo porobili jej mase badan teraz i to specjalistycznych i baba zdrowa jak rydz:) od 2,5 r przebywa ciagle za granica, teraz znow leci spowrotem, wiec sama zostaje,a z tesciami nie utrzymujemy zadnego kontaktu od 4,5 roku


Kwiatuszekk23 To co piszesz jest pocieszające :) A czy miałaś problemy z zajściem w ciąże?? :)


Dorcia Już nie długo, już nie daleko i zobaczysz "0" . Trzymam kciuki oby było to jak najszybciej :))


maggie2205 Powiem Ci że wczoraj mnie też to zastanowiło z tym bólem owulacyjnym, bo zazwyczaj to z bólu chodze po ścianach, a tu wczoraj test owulacyjny pozytywny, a ja nic nie czułam...no moze nie że w ogole nic, takie delikatne pulsowanie jajnika przez chwilke, z tym ze takie cos to juz 3 dni czułam i na tym sie skonczyło. A tu dzis temperatura w góre poszła, czyli owulacja była...


Roszpunka na razie przepakowałam do innych pudeł ta zastawe i wywiozłam do cioci w sobote, bo graciła , a ja sie szykuje pomału do wyprowadzki. Ale ja tu moze ją opchne gdzies w najblizyszch latach hahah i kupie taka jak mi się podoba :)
Co do lekarza to wydaje mi się że jest dobry, aczkolwiek zdanie o nim zmieniam co wizyte, raz na plus, raz na minus....Pierwszy raz kiedy do niego szłam to wydawało mi się że facet zna się na rzeczy bo prowadzi bloga w internecie, łatwo go znajść.Ale byłam troche rozczarowana, potem znow, a ostatnie 2 wizyty jestes zadowolona. Tzn. wypytuje się o wszystko, ale wydaje mi się że tez bagatelizuje moje objawy inne, a jedynie pyta czy robilam jakies badania pod katem innych chorob autoimmunologiznych, bo ze jest duze prawdopodobienstwo ze coś jeszcze mam, bo Hashimoto wystepuje najczesciej w parze z czymś. Ja bym chciala 2 badania zrobić,bo mam podejrzenia, ale okazuje sie ze to trzeba na szpitalu...wiec nie robie nic. No kurcze przeciez nie bede sobie chorob dokladac, a jak mi cos bedzie to wydaje mi sie ze lekarz rodzinny zauwazy albo ja.

Kiraa Gdzie to znalazłaś? Ja szukam i nie znajduje . Chyba cos zle wpisuje. O to chodziło Płodna Polka - Bezpłatne badania "Pakietu kobiecego" ?? Kurcze do aż w Warszawie :)
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry wszystkim :-)

Piranha - bardzo się cieszę, że te moje wyniki są dziewczynkowe :tak: wynik sodu: 140 (norma: 136-145). Mam nadzieję, że dieta i suplementy jeszcze pomogą :-)

małe liski - no to biegamy razem :tak: ambitny plan - codzienne bieganie już w czerwcu :szok: i do tego jeszcze dieta - podziwiam :tak:


Airfix - nie zazdroszczę Ci sytuacji życiowej. w zasadzie faktycznie jesteś ze wszystkim sama - mama daleko, teściowie bez kontaktu i jeszcze ta Twoja tarczyca daje Ci nieźle popalić :no: ja też mam niedoczynność - niejednokrotnie czułam się tak jak Ty - zaspana, depresyjna, zdołowana i cały czas zmęczona - naprawdę nikt nie rozumiał mojej sytuacji :wściekła/y: rodzice i mąż myśleli, że udaję, bo mi się nic nie chce robić, a ja po prostu nie miałam siły, powłóczyłam nogami. Teraz wynik tarczycowy mam w zasadzie dobry, ale z samopoczuciem bywa różnie. Nie mam już na szczęście kołatań serca - zażywałam na to Concor Cor (łanie działał, więc polecam). Może powinnaś zmienić lekarza? Ja w sumie byłam u 3 różnych endokrynologów i dopiero ten ostatni wydał mi się rzeczowy. Trzymam za Ciebie mocno kciuki!!!! A jak budowa domu? Pytam, bo my zaczynamy w tym roku i normalnie ogrom załatwień mnie przeraża :szok:

Dorcia - bardzo się cieszę z Twojej 3 :-D już prawie, prawie i ..... będzie zielone światło :happy:

Kiraa - czekamy niecierpliwie na wiadomość od Ciebie :tak: &&&& zaciśnięte. wszystko musi być dobrze - nie ma innej opcji :-D
 
Ostatnia edycja:
Airfix nie miałam problemu z zajściem. Dwa razy zaskoczyło po pierwszym cyklu starań. Ale jak widać po suwaczkach pierwszą ciąże straciłam w 9 tyg. Jeszcze wtedy nie wiedziałam, że mam hasi. Po mc kuracji euthyroxem zaszłam w ciąże i szczęśliwie ją donosiłam;-)
 
Nuska,filizanki tez super sprawa :-) taki komplet dla niej i dlaniego,a oprocz tego troche kaski.ja bylabym zadowolona ;-)

Airfix,w sensie,ze na czas badan trzeba sie polozyc do szpitala? Kiedy sie przeprowadzacie? I gdzie,bo mi umknelo? Do tego nowego domu?
 
Hej babeczki.
Stęskniłam się :tak:

Elle jesli @ nadal nie ma to &&&&&&
Zakreciu za core &&&&&
Kira dzis wizytuje tak? Zatem takze &&&&&&
Ilaczek czekam na wiesci!
Maggie czyli Ty jeszcze przed staraniami tak?
Nuska, Krystian, Matik i za wszystkie staraczki &&&&&&&

Piraniu, Maran, Dorcia i cala reszte pozdrawiam goraco :***

Maran jak przygotowania???

Mamakaja gratuluje synka!!!
Ewelin napisz wreszcie co u Ciebie???
Oczy niebieskie, Polisia, Daria, Mamawczesniaka, Araki a Wy jak zyjecie? Jak tam wasze maluchy??? Daja pospac?

Ciezko mi znalesc czas na bb. Pogoda fajna a ze ja nie mam ogrodu gdzie moglabym wystawic malego w wozku i posiedziec przy laptopie no to jak sie wypuscimy z rana na spacer tak wracamy na obiad, a jak juz jest Zuza w domu to wogole ciezko o wolna chwile. Jak pogoda do kitu to nadrabiam zaleglosci w domu. I ja znow wrocilam do diety, kurde cale zycie jakas dieta :) przez te swieta, chrzciny itd. znow przybylo mi prawie 2 kg a lato za rogiem, czas wziac sie za siebie. Kurde a tak nie lubie tych diet :( Kto lubi? Chyba tylko Ewa Chodakowska :-)

Michaśko dziś konczy 3 miesiace. Juz jest takim fajnym bobasem, gaworzy na calego, smieje sie w glos jak ma chec. Z perspektywy czasu powiem ze nie bylo zle, ale nie bede chwalic bo zawsze jak go pochwale wrzeszczy caly wieczor :)
Wrzucam fotki, 2 dzisiejsze i 2 z chrzcin tydzien temu.
Slonecznego dnia dziewczynki i samych dobrych dzis wiesci, buziaki :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam was!!!

dzisiaj sie okazalo ze moj nowy operator ma problemy z dostawa routera i do konca tyg jestesmy odcieci... chyba dzis pojde kupic jakiegoś styka z netem bo robota lezy..
zobaczcie jak człowiek w tych czasach jest od internetu uzależniony..

Airfix dziekuje ci bardzo!! Napisalam ci wiadomosc na priva :*
Piekny pik, owulka ci sie szykuje ;)

Aljul powiem ci ze ostatnio zaczelam szybciej sie "buzowac" i jestem bardzi zmeczona ale bardziej przypisywakam to diecie i suplementom bo podobne objawy ma tez mezu.. tzn chodzi caly czas senny..
Najbardziej boje sie ze trafie na jakiegos bolka ktory mi wogole nie pomorze i wysle mnie z kwitkiem...

dorcia super ze betka spada no i juz staranka veda mogly byc rozpoczete ;)
bedziesz brala suplementy i dietkowala?elmo ale przesłodko wygladacie z synusiem

kira kciukasy za dzisiejsza wizytkr juz zaciśnięte&&&&&&&&&&&&

male liski Gratuluję odpieluchowania!!! :D

ana ja bym poszla do lekarza po jakiegos dupka na podtrzymanie ;)

Piranho, maran, ilaczku jak to jest kochane kobietki z tym ASG?? Bierze sie go tylko 2*po jednej tabl. tak? pytam bo na kartce na chlopczyka pisze nie przekraczac 3636mg dziennie ale o jaka wartosc chodzi?

na opakowaniu pisze 1000mg Anhydrous citric acid,
Potassium bicarbonate 344mg
Sodium bicarbonate (heat-treated) 1050mg

Jak sie ma ASG dla naszych małżonków?? Moga go tez pic?? Chodzi mi o potas? Bo potasu jako suplementow nie powinni brac m.
a jak moga pic ASG to w jakich ilosciach?
czym sie rozni napoj sodowy od ASG?
 
Ostatnia edycja:
Do góry