reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Elle87 trzymam dalej kciuki&&&&
Nusia, ja na swoje wesele też dostałam większość kopert, ale z nielicznych prezentów też się bardzo cieszyłam, byłam na etapie zbieractwa:-Dwszystko wydawało mi się potrzebne, do dzisiaj jemy sztućcami z prezentu, mamy zastawę stołową też wesela(już się trochę wytłukła i kupiłam w tym roku nową), dostałam też jedną pościel i ręczniki, bardzo mi się wtedy przydały:-)zależy kto ma jaką sytuację, myślę. bo jak ktoś urządza się na nowo, po swojemu chce wszystko zrobić, na stałe, to myślę, że kasa jak najbardziej potrzebna.

moje ciąże też raczej wszystko zawsze w brzuch szło, a nie w dupcię i tyłek i mam trzy dziewczynki:-D

pozdrawiam Was kochane. u nas dzisiaj -6 przycisnęło. ale teraz świeci piękne słoneczko.
miłego dnia
 
reklama
Dzień dobry Dziewczynki,

Elle, mnie testy ciążowe wyszły dopiero w dniu @ i to bardzo słabo widoczne :)

Nusia, wypisz mnie na razie ze staranek na jakieś 3 miesiące :tak:.
Staranka pewnie nadal będą ale bez zakwaszania, ostępów i bez termometra :-) Muszę wyluzować bo inaczej nic z tego nie będzie, jak nie będę kombinować to może w końcu się uda :tak:

Nuśka, jeśli chodzi o prezenty ślubne to najpraktyczniejsza jest kasa oczywiście ale prezenty rzeczowe się później długo pamięta :tak:


Kira i Zakręcona, &&&&&&&&& za wizytę, jestem pewna, ze będziecie miały swoje piękne panieneczki. A jeśli nawet nie panieneczki to będą to najpiękniejsi i najprzystojniejsi mali mężczyźni ;-)

Pozdrowienia!!!
 
Ostatnia edycja:
macy Mój synek jest chory nagminnie, ma silną alergie która powoduje u niego non stop zapalenia zatok i co za tym idzie zapalenie uszów i to przewlekłe, które koncza sie pobytem w szpitalu. Ostatnio jak był chory, kaszlal jakby mial zapalenie płuc, a osłuchowo czysty...bylismy u 3 pediatrów i kazdy to samo- dziecko jest zdrowe, tylko uszy nie wygojone. Dziecko wybrało 12 seri antybiotykow, bo jak sie odstawialo to za 3-4 dni byl od razu chory, i nie mowie tu o pokasływaniu, tylko kaszel silny, do tego goraczka i ból uszów. Badania ma w normie, laryngolog nie umie mu pomoc więcej...robilam mu nawet badania immunologiczne i tez nie wyszlo nic. No zdrowe dziecko :) Wszystko sie zaczelo jak poszedl do przedszkola ktore miesci sie w parku. Daje mu leki uodparniajace, odstawilam wszystkie leki mu i bylo 1,5 miesiaca spokoju, póki teraz traw nie zaczeli kosić :) Teraz na czerwiec jedziemy do immunologa do Prokocimia , moze On cos wynajdzie. Alergolog i pulmonolog obstawili dziecko lekami, niby astme miał miec ale spirometria wyszla dobra, a jedynie alergia na pleśnie i grzyby...a po powodzi to ja nie musze mówić co jest w domu:/ pomimo remontu czuć , z tego wzgledu zdecydowalismy sie sprzedac dom i budowac nowy ( choc na chwile obecna jeszcze mieszkamy w starym )

Just_ Mierz sobie to PH w roznych dniach przed owulacja...u mnie dwa dni temu byl sluz płodny ph 4,3, wczoraj był lepki 4,5 a dzis znow płodny i znów 4,3..czyli jest ok :) Ja jeszcze mierze PH tak że wkladam patyczek higieniczny nabieram sluz i biore na pasek do PH, albo wkladam do srodka pasek...Poobserwuj jeszcze , moze będzie dobrze też u Ciebie :)
Ja mysle ze u mnie dieta i suplementy beda dzialac szybko bo ja przeciez z tych co maja niedowage ;)
 
witam się poweekendowo :-D

ale sobie wreszcie odpoczęłam :tak: nic nie pisałam, bo nie miałam dostępu do neta, ale może to i dobrze, bo nie mogłam sprawdzać informacji z pracy, więc miałam faktycznie kilka dni luzu :-)

próbuję Was teraz doczytać, ale widzę, że napłodziłyście równo ..... ;-)

Nuuuśka - trzymam mocno &&&&& co do prezentów, to u nas raczej też daje się kasę - tyle, żeby się za wesele "zwróciło";-) myślę, że 300-500 zł od pary jest ok

Airfix - ale Ty masz kochana wspaniałe PH :szok: a Ty przecież (tak jak ja) taka niemleczna jesteś ;-) więc jednak jest dla mnie jakaś nadzieja :tak: Twój synek idzie teraz do szkoły, że byłaś z nim u psychologa i logopedy czy też byłaś tak profilaktycznie?

Kiraa - kuruj się kochana !!! Trzymam mocno kciuki za jutrzejszą wizytę :tak:

Elle - kciukasy nadal zaciśnięte &&&&&

małe liski - faktycznie szybko Ci poszło odpieluchowanie synusia - zdolniacha z niego i tyle ! :-D idąc za Twoim przykładem - zaczęłam biegać. Na razie staram się biegać co drugi dzień po 30 minut. Więcej nie dam rady (moja kondycja jest masakrycznie kiepska :zawstydzona/y: a jak Tobie idzie?

maran - dużo zdrówka !

Piranha
- fajne masz miejsce wypadowe - co 2 tygodnie w Góry Sowie :tak: pozazdrościć ! :-) zrobiłam badania jonów. Wyniki mam w stopce. Czy te wartości są dziwczynkowe, czy też na chłopca?

Udanego popołudnia!
 
Napisalam elaborat i mi zmazalo:cool::cool2: szalu mozna dostac

teraz leze i sie modle by pawia nie puscic... Oh kurde ....

piranju, dziewczynki byle do jutra dzieki za kciuki
potem sprobuje odtworzyc moj elaborat
 
Airfix, to tym bardziej bym go nie szczepiła przy takich problemach. :no: Przemyśl sprawę szczepień. Tym bardziej, że sama mówisz, że pediatra na szczepienia nie naciska. Może porozmawiaj, poproś o przełożenie, aż się sprawa z kaszlem wyjaśni. Grzyby i pleśnie to paskudna sprawa, a jak macie je w domu, to mały będzie kaszlał - niestety, tak to działa. U nas też dzieci chorowały, jak mieszkaliśmy w UK w mieszkaniu z grzybem. Cała nasza rodzina po przeprowadzce do IT kaszlała przez trzy miesiące bez powodu, a to nasze organizmy się oczyszczały z pleśni... A kiedy planujecie przeprowadzkę do nowego domu? Nie macie możliwości mieszkać przez jakiś czas w innym miejscu, żeby mały nie miał kontaktu z pleśnią? Naprawdę, przemyśl sprawę. Ja nie jestem z tych co nie szczepią dla zasady, ale uważam, że szczepienia powinny być zawsze z głową, bo tu chodzi o dobro naszych dzieci, a nie o nabijanie kasy koncernom farmaceutycznym.
Kiraa, nudności mówisz? A jakiś czas temu pisałaś, że martwi Ciebie brak jako takich objawów. ;-) Piersze trzy miesiące są najtrudniejsze. Potem te kopniaczki. trzymam kciuki za jutro. &&& Zresztą, wszystko będzie dobrze, bo być musi.
 
Kiraa ciesz się, że są bo to dobre objawy :-)
Piraniu albo dziewczyny które brały/biorą dupka czy mogę go już odstawić? bo już go biorę 15 dzień a ginek mówił tylko o 10... czy on nie hamuje przyjścia @? jak Wy go zawsze długo bierzecie?
 
Czesc babeczki :-)

Nuuska
,mi sie wydaje ze 300-400. Będzie ok Ewentualnie spytaj sie czy posciel potrzebuja Jak w pracy?

Kate,Piranha wizyta w piątek o 18.45 :-)

Elle poki nie ma @ wszystko jest możliwe &&&&&

ddzisiaj miałam taki zapierdziel w,pracy ze szok a teraz wróciłam od weterynarza i odpoczywam :-)

Piranha Ja tez zazdroszcze Ci wyjazdow w gory My co roku jezdziliSmy gdzies w gory ale w tym roku odpuszczamy Trzeba nowym mieszkankiem sie zajac
 
Ostatnia edycja:
witam was poniedziałkowo
pisze juz tego posta drugi raz.... pisalam chyba z godzine i kliknelam przycisk wyslij i internet mi sie w telefonie zawiesil :wściekła/y::wściekła/y: i caly post poszedl sie...... :wściekła/y:
a najgorsze jest to ze pisze z telefonu bo jestesny bez tel. i internetu na kilka dni bo zmienilismy operatora i sie nie zgrali z dniem podlaczenia:wściekła/y:
i musze sie meczyc na nacie w komorce a wuecie jak "wspaniale " sie pisze posty na telefonie....

kira trzymam za jutro mega kciukasy!!!
powiedz mi prosze co mialas na mysli piszac ze jak zrobie powtorne badania z TSH i wynik byl by powyżej 2,5 to zebym zalatwila sobie recepce? Na co ? i skąd mam wiedziec ile tego brac?
powiem ci ze straszna kolomyje mam w glowie orzez ten wynik...

nusia my tez chcieliśmy od gosci pieniazki i winko. Nie chcieliśmy tluc sue z orezentami z PL do DE. Co do tego ile sie w koperte powinno dac to powiem tak... kazdy daje ile moze.. my dostawalismy nawet po 150-200 i tak byliśmy za kazda koperte bardzo wdzięczni.
Trzymam kciuki za dwie kreseczki na teście iwu

maran dziekuje ci slonce za twoja pomoc i za wiadomości na priva :*
Ciesze się ze corcia juz zdrowa

Piranho ahhh ale cudownie ze macie rodzinke w gorach... te widoki, te powiet r ze ... ogolnie górskie klimaty... ach cos pieknego!!!!
A o Krzysia sie nie martw! Dzuelny chlopczyk z niego i zobaczysz ze ta rok Bedzie gotów na kolejny krok w zyciu jakim jest szkola ;)

Aljul dziekuje kochana o to wlasnie mi chodzilo z tarczyca! Mam nadzieje ze bede miala tyle samo szczescia co i ty przy starankach.
zaciekawiło mnie to z mlekiem z piersi ze ci leciało.... sprawdzilam wczoraj u siebie.. i niestety z lewej piersi poleciala kropelka.. niby niewiele ale zawsze to jeszcze mleko....
 
Ostatnia edycja:
reklama
HEJ Dziewczyny
ostatnio nie zaglądałam bo nie chciałam się zbytnio nakręcać na płeć:)
mam problem, tzn. chciałam zapytać czy to normalne że teraz śluz zmienił swoją konsystencje na taki jak jest w owulacji?? tzn. mam ciągnący i przezroczysty. jeszcze niedawno był mętny. nawet w owu nie miałam takiego rozciągliwego śluzu jak teraz. dodam że mam czasami takie bóle jak na @ . szczególnie wieczorem. obawiam się ponieważ przy ostatnim poronieniu też miałam takie bóle.
wyczytałam że taki śluz nie jest dobry bo niedomaga ciałko żółte.......ale ja się nie znam. proszę Was o pomoc
 
Do góry