reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Małe liski a ja wypiłam inkę z kakao i powiem szczerze że zasmakowała mi bardzo, a z lodami to dopiero musi być dobra, kiedyś piłam zwykłą z lodami pamiętam
Kurcze nie ogarniam z tymi forami i grupami powiem Wam szczerze
 
reklama
no dokładnie, ja już czasami nie pamiętam gdzie ja w końcu napisałam :-D ale damy radę , nie mamy wyjścia :-D

Podbijam pytanie może jeszcze Piranię zastanę :tak::tak:


Dziewczyny a czy to będzie na dziewczynkę? bo już zapomniałam :(
tuńczyk w oleju albo z oliwek albo ze słonecznika
kasza gryczana
ser grani taki biały z grudkami
owoce
słodycze
lody
 
Owoce większość to na chłopca - truskawki dziewczynkowe
Słodycze też raczej niewskazane bo obniżają poziom wapnia, co do reszty nie wiem :-)
 
no tak faktycznie dzięki generalnie ja z owoców to jabłka, czasami kiwi, śliwka, gruszka, mandarynka
ze słodyczy to nawet nie tyle słodycze co czasem paluszki lubię :-D ptasie mleczko :-D no i gorzką czekoladę uwielbiam ale to zdarza mi się coś skubnąć 1 na 3 tyg. raczej nie jadam słodyczy a no i płatki kukurydziane z mlekiem ale to też rzadko bo niestety to wszystko takie kaloryczne :rofl2:

A na obiadki jemy rybki albo indyka, makaron alb ryż ale ostatnio jak byłam w Polsce to przywiozłam ze sobą uwaga :-D:-D:-D
Kaszę gryczaną, jaglaną bo tu nie ma :-D ptasie mleczko, flaki :-D kabanosy :-D no i kapusta kiszona :-)
Dlatego dopytuję bo wiem, ze raz na jakiś czas nie zaszkodzi ale mam i dziś zjadłam sobie kaszę gryczaną z tuńczykiem do tego kawałek papryki czerwonej :tak: pycha rewelacja:tak: polecam to było na śniadanie i na kolację ale bez papryki tylko z cebulą :-D
 
Ryby i drób to mi się wydaje że wskazane są w tej diecie :-)
No a chyba kiedyś krystianmartin dawała pomysł na np kaszę gryczaną z serkiem wiejskim ale nie pamiętam na której to było stronie ...
 
Pamiętam jak chłopcy byli mali ok. 1,5 roczku to robiłam im kaszę gryczaną z utartą marchewką i jabłkiem bez cukru rewelacja pychota :tak::-)
Z białym serkiem super muszę zrobić bo tu tylko jest grani a takiego zwykłego nie ma ale 1 dzień i zrobiony świeżutki i zdrowiutki własnej roboty :-) normalnie za moment jeszcze coś chwycę, może jogurcik co by nie przesadzić :-)

Oki Dobranoc

:tak::zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry :))))

Dzis bedzie piekny dzien :D dopiero 6.00 a juz slonce swieci tak ze nie potrzeba doswietlac sie sztucznym swiatlem w domu :happy2:od razu inaczej.

lilly no tak kochana, w niedziele spimy o godzine krocej bo z 2 przesuwamy na 3 :tak:przez co godzine pozniej bedzie sie robilo jasno, ale tez godzine pozniej ciemno.

zakrecia milego dnia :*

klaudia nie ma za co kochana ! dobrze ze sie upomnialas ! :-)

piranha na tym moim wykresie to sie robia zeby normalnie :-D hah nie wiedzialas, ze to dzis juz 17dc ? :wściekła/y: dlatego wlasnie nie wiem przy jakiej strategii zostajemy, bo dzis juz 3-ci dzien od serducha wypada, wiec moze byc warto ? :blink:
 
reklama
Dzień dobry
U mnie jeszcze slonka nie ma ale podobno ma być :-)

O niee..krócej śpimy??? ;-)

Nuuska kciuki za owulke i również milego dnia:-*

Kiraa nie panikuj tylko relaksuj sie i mysl pozytywnie Tym ulatwisz bo stres i nerwy w zagniezdzaniu nie pomaga Pamiętaj i glowa do gory :-*

Milego dnia

Dorciakciuki za prace:-)
 
Do góry