reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Oczy Niebieskie po prostu masz prawdziwiego mezczyzne w domu. Kocha cycuszki! :-D A ladnie przybiera na wadze? Moja znajoma tez miala podobny problem, ale u niej byl problem z mlekiem. Miala malowrtosciowe i maly sie nim po prostu nie najadal.
 
reklama
Maran widzę, że i u Ciebie pik dzisiaj? prawie łeb w łeb idziemy:-D
a ja zdychać zaczynam z bólu, już danie kroku daje nie lada wyzwanie;-)a mowa tupnąć nogą:szok:
 
Gdusiu rzeczywiście - jogurt z Krasnegostawu jest z dodatkiem Ca. Przy następnych zakupach zrobię zapas. Co do O+12 - mierzyłaś może już ph :)? Ja zauważyłam, że po bólu prawdopodobnie owulacyjnym ph spada u mnie z około 5 na 4. Zobaczymy, jest rzeczywiście trudno jeśli nie ma w cyklu tego charakterystycznego bólu spowodowanego pękającym pęcherzykiem. Poza tym jest jeszcze taka sprawa, że po owu po tych kilkunastu godzinach jest w ogóle ciężej zajść w ciąże. Zapamiętałam że u Pirahnii była taka sytuacja, że bodajże 2 razy próbowała z O+12 a potem zrobiła 2-3 dniową przerwę przed owu i to był ten szczęśliwy cykl. Ja chyba podobnie sobie założę - jeśli przez 2 cykle nie uda się z O+12, to po prostu zrobię odstęp około 3 dniowy - zobaczymy też jak to wszystko wyjdzie :)
 
Piłam dziś kawę inkę z łyżeczką zwykłego kakao bez cukru - super smak, trochę jak czekolada na gorąco, tyle, że gorzka :). Wrzucę info plus przepisy na prywatny wątek...
 
maran ooo masz dzis pika ??? a co ja Ci wczoraj pisalam ze mnie wyprzedzisz i co ?? wrozka Nuśka :-D:-D

ilaczek te moje jajco to chyba strasznie leniwe znowu w tym cyklu jest :wściekła/y:

piranha czyli mowisz, ze takie ze tak powiem tempki spadajace dzien po dniu, gdzie widac na wykresie ze wraz ze zblizajaca sie owulacja tempki maja tendencje spadkowe to dobrze ?
Tak jak Ci pisalam kochana, tescior robilam, ale krecha taka sama jak wczoraj o 16.00 pokusilabym sie nawet o to, ze jest ciut jasniejsza. Mowisz, zeby z serduchem poczekac jeszcze tak ? a jak do jutra nic sie nie zmieni to kiedy planujemy kolejne serducho ? :happy:

lilus no wlasnie, dobrze mowisz, zmieniamy teraz czas z soboty na niedziele na letni :-)

kiraa Slonce pytalas o endo. Ja teraz nie mam juz niestety usg, ale w 9dc mialo 6,3mm, licze ze ladnie przytylo, plamien poki co odpukac nie ma wiec moze jakos ladniejsze bedzie w tym cyklu. A Ty wiesz !!! Glowka do gory i nie poddajemy sie !

kate... kochana ale ja Ci wyslalam zaproszenie, nie odebralas ?


attachment.php


Starających się : 6
Oczekujących na staranka : 18



KWIECIEŃ 2014 :

Annette - termin @ 02.04 ( 5 cykl starań )
Matik2012 - termin @ 03.04 ( 11 cykl starań )
Kiraa - termin @ 05.04 ( 6 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 11.04 ( 11 cykl starań )
mamartusia - termin @ 11.04 ( 1 cykl starań )
krystianmartin - termin @ .04 ( 24 miesiąc starań )


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

maggie2205 ( kwiecień 2014 )
ilaczek ( kwiecień 2014 )
Elle87 ( kwiecień/maj 2014 )
milla ( maj 2014 )
Justi_ ( maj/czerwiec 2014 )
Vivienka ( maj/czerwiec2014 )
roszpunka ( wiosna/lato 2014 )
małe liski ( czerwiec 2014 )
czarna_perła ( czerwiec 2014 )
anias2 - ( czerwiec 2014 )
lilly78 ( czerwiec/lipiec 2014 )
kate.. (lato 2014 )

Airfix ( lato 2014 )
ania_g21 ( lato 2014 )
Katriina ( lato 2014 )
Ana87 ( lato 2014 )
gdusia_ ( lipiec/sierpień 2014 )
Dorcia ( styczeń 2015 )
 
Ostatnia edycja:
mamawczesniaka przybrał na wade od piątku 230 g także ok. Pokarm wydaje mi się wartościowy skoro po wypiciu 50-tki spi do teraz z przebudzeniem się na kupę ;-)

W czwartek idę do doradcy zobaczymy co powie, byc może to zła technika dostawiania lub ssania. A już myślałam, że mleko mi się skończyło czy co? Zrozumiecie moje schizy? :-)
 
małe liski ja ostatnio piłam inkę z gałka lodów waniliowych (pycha) - nie wiem czy lody są dziewczynkowe ale moja mama bardzo się nimi zajadała będąc ze mną w ciąży

oczy niebieskie mój starszy synek tak leżał całymi dniami przy cycu a ja bardzo chciałam go karmić ale do tego stopnia leżał że ja o godz 16 po cichutku sie wymykałam od niego żeby sie chociaż ubrać jak M wróci z pracy, i którejś nocy pamiętam że mi zabrakło pokarmu a on strasznie krzyczał więc M ubrał się i pojechał do apteki, kupił mleko, mały się najadł i sssspppał ...a ja razem z nim - cudowny moment. Z drugim będąc w ciąży też chciałam bardzo karmić, ale cała ciąża mnie tak wymęczyła że jak po 3 dniach nie pokazywał się pokarm to powiedziałam sobie że nie będę znowu przeżywała tego samego i od razu był na mieszance. Przy 1 dziecku po porodzie straszne było ciśnienie na to karmienie piersią a przy 2 zapytałam neonatolog czy coś w tym karmieniu jest a ona mi na to że to bardziej chodzi o siarę i przytulanie dziecka i na koniec dodała że ona sama tez ma 2 dzieci i nie czuła takiej potrzeby żeby karmić piersią - jak u mnie przy 1 dziecku nie wychodziło a przy 2 dziecku było od razu na mieszance
 
Ostatnia edycja:
Witajcie

Dziewczyny jogurty naturalne z większa dawka Ca są w bierdonce

Kate gratuluje syna Super z niego brat :)

Dorcia to za ...... złośliwa beta ale nastepnym razem MUSI być 0 i koniec !!! :) no niestety kocha badania kosztują i boli po kieszeni :( Kciuki na prace Kochana

Kirusia Kciuki kciuki zacisnięte :* czuje sie dobrze troszke szybciej się mecze ale tak to spoko Mam nadzeije że Twój sen sie sprawdzi

Mar-chew na pewno mąż Was nie zabije Mamy swoje sposoby ;)

U Was też taka cudowna pogoda ?? :( jak wychodziłam z pracy to na aucie miałam grubą warstwę śniegu Masakra Teraz na szczęście topnieje
 
Nuśśkadziękuje za zaproszenie:-):-):-)
A ja czuje sie już strasznie zmęczona brzusio daje znac:-D:-D:-D
Pozdrawiam kobitki i trzymam kciuki
 
reklama
Ilaczek Nuska zaznaczyłam pik bo u mnie to chyba nie ma takich pików na maxa jak u Was... u mnie szybko wzrasta poziom LH I szybko spada, zobaczcie zdjecie I same oceńcie, dla mnie pozytywny ten z godziny 15stej, ale zrobie jeszcze ok. 20 żeby zobaczyć czy bedzie jeszcze bledszy niz ten z 17:30 ale już zaczynam czuć jakby balon w brzuchu I krzyż mnie boli... zobaczymy bo pierwszy raz tymi testami testuje, wczesniej miałam inne I też nigdy ta kreska testowa nie była taka ciemna na maxa...

hx0jm9.jpg

I kolejny z 17:30
mc8xw9.jpg
8wcwmq.jpg
 
Do góry