reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Marantha mówisz, że ten z 15 to pozytywny?

Dziewczyny a czy to będzie na dziewczynkę? bo już zapomniałam :(
tuńczyk w leju albo z oliwek albo ze słonecznika
kasza gryczana
ser grani taki biały z grudkami
owoce
słodycze
lody

bo któraś pisała, że jej mama jadła jak była z nią w ciąży tylko zapomniałyśmy się, że to chodzi nam o dietę przed zajściem :sorry: a w trakcie to już za późno :tak::sorry::-)

przepraszam, że ja tak rzadko pamiętam o Waszych nikach ale zawsze od 9.00 do 20.00 piszę również z dziewczynami z pracy , reklama , zamówienia, no i totalna masakra czasami jest tak jak dziś mogłam pod prysznic pójść dopiero ok 14.00 :rofl2:
Więc proszę wybaczcie mi oki , bo czytam wszystko wieczorami ale rano już nie pamiętam co chciałam naisać:tak::tak::tak:
 
reklama
Matik no tak myśle, ze ten z 15 pozytywny bo ten z 17:30 już jasniejszy był... najciemniejszy jest ten z 15, nie wiem czy zdjecia dobrze oddają barwe, ale im dłużej testy leża tym bardziej blakną ;)
 
Marantha ale jak na moje oko to i tak jest słaby, a powiedz Ty tak masz, ze one wychodzą Ci jaśniejsze? bo jeśli tak to faktycznie na to wygląda, ze ten z 15.00 :tak:

właśnie w skrzynce pocztowej zobaczyłam kartkę z poczty, że był listonosz ale nie zadzwonił do domu mimo, ze ja cały czas jestem :sorry: a to moja paczuszka z testami i nowa wersja mikroskopu owulacyjnego :tak:;-):-):-):-):-):-)
mąż mówi To Ty myślisz, że tyle jeszcze będziesz potrzebować testów :rofl2: a ja nie, nie mam nadzieję że 6 teraz zrobię i resztę rozdam za darmo potrzebującym :-D:-D:-D:-D
 
Matik ja mieszkam w apartamentowcu I mi tez zawsze zostawiaja awizo ;) nie chce im sie na pietra wjezdzac winda I roznosić ;) a co do barwy testów to te robie pierwszy raz, a te co miałam inne też nigdy nie wychodziły mi takie ciemne jak miała wczoraj Ilaczek czy te Nuśki... nie wiem, chyba taka moja natura bo nie pije przed testem min. 2 godziny a ja z tych co duzo piją na codzien a dzis sie biedna mecze bez picia ;) zobacze jeszcze jaki bedzie ten test o 20, ale z tych co dziś zrobiłam to ten z 15 był najciemniejszy no I testy owulacyjne winno sie sprawdzać do max 10 minut po zamoczeniu wiec po tych 5-7 minutach kreska była ciemniejsza a później z biegiem czasu jakoś tak blednie bardziej ;)
 
Kochana masz rację , widzisz Ty doskonale obserwowałaś swoje ciało to teraz tylko się od Ciebie uczyć :tak::-):-)
Tylko się nie denerwuj, bo Ci się poprzestawia wszystko a to jest najbardziej denerwujące :rofl2:

no widzisz u nas listonosz dzwoni tylko do głównej furtki od osiedla czyli tam gdzie musi podjechać tym swoim skuterkiem ale olał sprawę, mąż był na poczcie, żeby odebrać a oni, ze nie ma dopiero jutro można odebrać, no rewelacja. Wiem, ze nie są mi potrzebne ale fajnie gdybym już je miała :)
 
Ostatnia edycja:
Matik ja to narazie jestem wyluzowana ale pewnie bede panikowac jak przyjdzie co do czego I trzeba bedzie sie starac a teraz na razie tylko sprawdzam nowe testy I wypatruje ile od piku owu nadejdzie bo na starania I tak musze jeszcze troche poczekac :)
 
Matik moja mama jadła lody :-) i to zapewne ja o tym pisałam Gdzieś czytałam że " na preferencje smakowe zwracamy uwagę podczas ciąży, ale powodem takiej a nie innej płci jest to, ze matka odżywiała się tak również w okresie przed zajściem w ciążę" i to by się w wielu przypadkach wśród osób które znam zgadzało np.mama - lody, teściowa - orzechy włoskie a 2 koleżanki zajadały się płatkami ryżowymi na mleku
 
reklama
Piraniu, dzięki za wyjaśnienie progesteronowe, czyli raz zrobione nie powinno nam jakoś strasznie przekłamywac nawet jeśli trafi się na dołek :-)


małe liski, gdusia, kurcze nie pamiętam co do jogurtów, ale na pewno kefiry biedronkowe mają dobry skład, mój mąż uwielbia kefir i zwracaliśmy uwagę, żeby były w składzie tylko bakterie a nie sztuczne smaki, mleko w proszku i zagęstniki


aljul, ooo, muszę spróbować inki z lodami, bo odkąd miałam dwie kreseczki na teście do samego zabiegu piłam po prostu inkę z mlekiem zamiast zwykłej kawy i już miałam jej serdecznie dość


zakrętko, śnieg???? błagam Cię, nie mów takich rzeczy... u mnie zimno, ale pod koniec dnia było nawet słonecznie


Matik, u mnie też nagminnie listonosz nie przychodził nawet jak siedziałam w domu to i tak zostawiał awizo, skargi i tak nic nie dawaly, dopiero teraz jak zmienil się listonosz wszystko przynosi mi do domku

Nusia ajj, tylko z tą zmianą czasu chyba w niedzielę godzinę krócej śpimy, chyba, bo ja tego nigdy nie ogarniam;-)


ja miałam dziś super plany sprzątanie, obiad, lenistwo ale oczywiście wszystko wyszlo inaczej i w domu nic nie udało mi się zrobić. i głowa mnie strasznie boli, chyba ciśnienie się zmienia... i mam strasznie banalny problem... jaki kolor na pazury :-D
 
Do góry