reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

matik szok ta Twoja tempka kochana :DD w jakiej ty jestes fazie ??? bo ja zglupialam :wściekła/y:

lilly piekne wyniczki masz kochana !!! wiedzialam ze nie masz sie czym martwic :) BB strasznie sie wiesza od rana, nie wiem co znowu sie dzieje.

piranha ach no tak, przeciez sama mowilas mi kiedys ze lykanie Estrofemu w FL pomaga w kolejnym cyklu zapomnialam teraz ja :-D bedzoe dobrze kochana ja to czuje !!! zbadam estradiol w kolejnym cyklu, a moze uda sie jeszcze w tym - w przyszlym tygodniu ide do tej poradni, moze tam znajdzie sie ktos komu bedzie sie chcialo na pierwszej wizycie zrobic usg ??? :sorry2: no w koncu byloby to wskazane jak powiem chlopu ze mam 30-ty ktorys dzien cyklu :-pmam nadzieje, ze endo nam ladnie utylo :-) i o poprzedniej anoreksji zapomnialo ;P a tempka nooo dzis poszalala kochana :-) wychodzi ten wysoki progesteron :-p Jak bedziemy ustalac plan na kolejny cykl to mi powiedz od razu ile trza bedzie estrofemu zebym miala w zapasie :**

zakrecia u nas pogoda letnia wrecz bym powiedziala - slonce daje ze az milo, szkoda ze moge je ogladac za oknem, dzis szykuje sie dluuugie siedzenie, do min 17.00 :|

maran-atha poszybowala, pewnie za te wczesniejsze kopniaki ;) u ciebie tez piekna !!

kiraa podaj namiary na ta apteke - wsiadam w auto i lece moze i ja sie zalapie na jakas darmowke :p:p tempka przekosmiczna :D !!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie,
u nas dziś pochmurno. Ja już w pracy,ale dziś klientki tylko do15,więc dam radę. Choć ostatnio wolę nie być w domu....
Z M się nie dogadujemy. On co chwila sobie wymyśla atrakcje,a to strzelanka,a to mecz. Ja ciągle w pracy albo w domu z Kacem. Kac ostatnio ma kiepskie dni. Wczoraj tak dał mi w kość,że myślałam,że życie skończe... płakałam razem z nim. Ciekawe jak ja dam radę z dwójką....:sorry2: Przerażona jestem.... M mnie zupełnie nie rozumie. Chodzi nadąsany... Nawet nie zapyta czy daję radę i czy dobrze się czuję. Ech tam...
Sorry,że tylko o mnie...
 
Gorgusia nie przejmuj się kochana, z dwójką na pewno dasz radę, my babki jesteśmy silne. A faceci cóż często idą na łatwiznę. Jakby mieli tyle obowiązków nie dali by rady. Ja cały tydzień z małym sama bo mąż do późna pracuje a dzisiaj jeszcze wstał rano z pretensjami że w domu brak idealnego porządku ... mi tez czasami brakuje słów. Widzę że wszyscy faceci tacy sami. Właśnie niedawno dowiedziałam się że moja bliska koleżanka się rozwodzi, mąż też za bardzo jej nie pomagał tylko rozrywki a ona sama w domu z dzieckiem ... ehhh ...
 
Cześc dziewczyny.
dziękujemy bardzo za życzenia.
Już jesteśmy w domu. Z trójką dzieci mam wesoło ale mała jest cudowna , nie mogę sie na nią napatrzeć.
Wklejam zdjecie. pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Eweli piękny skarb, jest cudowna :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
napisz nam trochę o niej , czy wszystko w porządku, śpi? płacze ? i proszę jak ją zobaczyłaś pierwszy raz?? twoje marzenie??
płakałaś? Ja to bym ryczała jak ah.. marzenie , to niesamowite mocno czegoś pragnąc i to otrzymać, prawda??
; )i jak twoje dzieci reagują?

Pirania właśnie dopisałam do ovyf. moją tempkę i system przestawił owu na środę 13dc niby :tak:


 
Ostatnia edycja:
ewelin sliczna coreczka :)

gorgusia nie przejmuj sie faceci tacy sa wiem po swoim mam trojke w domu i to z mala roznica wieku ale nie jest zle sama wszystko robie nie lubie sie o nic prosic ;/ jeszcze do tego nadia ma okropny charakter jest nie do wytrzymania ze czasami mam dosc wszystkiego ale udaje ze nie slysze :) i jakos dzien przeleci :)
 
Ewelin jeszcze raz gratuluję Sliczna księżniczka :-)

Gorgusia ach Ci faceci :-( Ty sie kochana nie denerwuj Moze spróbuj pogadac z M szczerze Czesto to pomaga powiedz co Cie boli i ze chciałabys miec wiecej M w domu i zeby Ci pomagal My rok temu mielismy taki kryzys ze mijalismy sie w domu kazda wymiana zdan konczyla sie klotnia. I dzis wiem ze najważniejsze w zwiazku jest rozmowa
 
Tylko mój M zawsze wszystko obraca tak,że ja jestem ta zła... On się sfocha i już. A dziś na przykład-ja w pracy, a on nawet nie potrafi dziecku zupy ugotować. I to moja wina.... Masakra. Ja go źle wychowałam i tyle. Wszystko za niego i dla niego robiłam to teraz mam...
 
reklama
ewelin gratuluje kiochana jeszcze raz !!! Tylko ja zdjecia niestety nie widze :/:-(

gorgusia Ty sie przede wszystkim nie denerwuj bo nie mozesz zapomnialas ????? W kazdym zwiazku sa niestety gorsze chwile, choc powiem ci ze Ł. dopoki go porzadnie nie naprostowalam byl okropny niestety, nic w domu zrobic, nic pomoc a teraz ? gotuje lepiej ode mnie baaa przede wszystkim to lubi na prawde - jego male krolestwo jak mowi :blink:nie marrw sie, moze to u M. przejsciowe ??? Choc kurcze chyba wie ze Ty teraz blogoslawiona jestes wiec powinien sie jakos bardziej ogarnac :dry::dry:
 
Do góry