reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie,
U nas za oknem dziś pochmurno, pada deszcz i nic się nie chce.

Ewelin
kochana chyba Cię myślami ściągnęłam:-) - ostatnio nie mogłam przestać myśleć o Tobie. Ależ boska ta Twoja kruszynka ...nic tylko tulić i całować - moi chłopcy po porodzie też takie włoski czarne mieli a teraz obaj blondaski:-)

Gorgusia mój M też czasami uważa że jest najcudowniejszy, ale szybko go sprowadzam do parteru;-)i łapie właściwy pion. Moja koleżanka ma w domu takiego "pantofla" że szkoda słów - są jakieś 8 lat po ślubie i mają 2 dzieci ona siedzi jak księżniczka i tylko palcem pokazuje a on biega na każde polecenie i jak tak patrzę to nie wiem czy bym chciała takiego mieć faceta co to własnego zdania nie ma i wszystkie decyzję muszę ja podejmować. Powiem Ci że przy 1 synku też częściej się spieraliśmy o wszystko, a teraz to chyba ja więcej odpuściłam a i on widzi że 1 osoba nie da rady wszystkiego sama zrobić....oni chyba muszą sami do tego wszystkiego dojść:-D

małe liski co u Ciebie, dawno Cię nie było tutaj
 
reklama
Ewelin, śliczna brunetka, ogromne gratulacje!!!
Gorgusia, każdy ma chwilę zwątpienia związane z macierzyństwem :tak: Uwierz mi, ze dwójkę dzieci wychowuje się łatwiej niż jedno a wiem co mówię :tak:Zobaczysz, że za chwilę chłopaki będą się zajmować sobą, razem bawić i bić oczywiście:-D
 
HELLO !!!

Jestem....tym które trzymały kciuki...dziękuję ...przydały się !!! Nie było tak źle !!!

Ewelin kochana ale masz śliczną córcię !!! CUDNA !!! Wszystkiego dobrego dla całej rodzinki !!!
Chłopcy zachwyceni malutką ???

Nuuska Ty wiesz....prawda ???

Gorgusia
...chormonki zaczynają się odzywać ? Kochana kto da radę jak nie Ty !!!

Lecę doczytać co naskrobałyście !!!

For all of U

images
 
Dziękuję dziewczyny.... M zdaje się zapominać,że jestem w ciązy. Na pewno nie dba o mnie bardziej niż wcześniej. Nie pyta o samopoczucie, o nic nie pyta.
Dorcia-chormonki chyba działają....było zbyt pięknie....

Ewelin- słodka! Cudowna <3
 
gorgusia to mu powiedz jasno co myslisz i tyle !!! z chlopami trzeba twardo bo Nam na glowe wejda i tyle bedzie z tego :dry:a jesli zapomina ze jestes w ciazy to dosadnie mu o tym przypominaj, bo cos nie tak - to on powinien miec humory czy TY ???? Bo Twoje sa usprawiedliwione a jego nie bardzo.
 
Niuśka o co chodzi w twoich wykresach bo na forum owu wyświetla się 28dc a jak wchodzę jest 17dc:confused::confused: czy po 17dc robiłaś dalej testy owu:confused::confused:

gorgusia ja proponuję włączyć programy typu jestem w ciąży tam często pokazują jak partner dba o swoją ciążówkę i pogadaj jaki on miły jaki on fajny jak on kocha swoją kobietę . Myślę, ze takimi półsłówkami dotrze do niego, ze on coś nie tak robi. Albo najzwyczajniej w świecie to on chce być w centrum zainteresowania :tak: tak się zdarza dla niego to też jest przeżycie tylko inne :tak::tak:

no a ja mam bardzo chorą babcię na Alzheimera , która dziś już jest w opłakanym stanie. Organizujemy bilety bo chciałabym jeszcze żywą ją zobaczyć a na 4 os. rodzinkę to te bilety to totalna porażka, jak nie potrzebowaliśmy biletów to były nawet po 250zł a teraz masakra :wściekła/y:

Pa kochane miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
matik hah o co chodzi ?? a o to ze ovufr jest glupie :wściekła/y: owulacje mialam w 25dc, a ovf mimo temperatur testow i zazaczonych objwow ustalil ja na 17dc. Dlatego tez go nie znosze i raczej na pewno zlikwiduje jak poprzednim razem bo tak miesza i wprowadza w blad ze szkoda gadac :-D

A Nasze Forum zobaczcie same wzbogacilo sie o nowe funkcje po lewej stronie na dole pod kazdym postem widnieje znaczek : Dziekuję i Lubię :-) pewnie dlatego sie wieszalo - wprowadzali nowe pierdół**
 
Gorgusia dokładnie jak mowia dziewczyny trzeba chlopem co jakis czas wstrząsnąć zeby sie ogarnął U mnie bylo juz nawet tak ze powiedzialam ze lepiej będzie jak sie rozstaniemy i wtedy dotarło Choc to nie dokonca cala historia :-( juz kiedys zaczęłam pisac Wam... Postaram sie wieczorem Wam napisac bo teraz jedziemy do mojej siostrzenicy malutkiej :-)
 
reklama
no to jestem ponownie


Ewelin
piekna jest :) cudowna Mała Królewna :) dużo zdrówka dla Was, jak znajdziesz chwile to napisz jak chlopcy na Małą I w ogóle jak sobie radzisz :)
gorgusia ja powiem tak, nie to że jestem jakoś na maksa despotyczna, ale ja bym małego mu zostawiła na cały dzien I wyszła bez słowa, niech sam go ubierze, przygotuje mu jedzenie I zrobi wszystko tylko koło dziecka a wróciła bym wieczorem I zaczeła narzekać, że nie posprzatane, że to I tamto nie zrobione itp. Podjełabym dyskusje I nie pozwoliłabym by chłop miał rozrywki w meskim gronie a ja tylko obowiązki I dom dziecko... moj kiedys też sie mniej angarzował ale ja zrzędziłam mu stale I nie pozwalałam by on tylko "odpoczywał" po pracy a ja że siedze w domu to nie jestem zmeczona bo taka domowa monotonia z dziecmi może bradziej meczyc niz praca zawodowa, poprostu trzeba rozmawiać I ustalać pewne rzeczy od poczatku, trzeba sie dotrzec I jedno musi troche odpuścić a drugie wiecej sie angarzować bo nie ma inaczej :) powalcz o siebie troche zwłaszcza, że w ciązy jesteś :) a z dwojką sobie poradzisz nic sie nie martw, ja też sama byłam bez pomocy z nikąd I dałam rade, bywaly kryzysy, ale kobiety mają w sobie taka moc, że dadzą rade - chłop by na bank nie dał, ale Babeczka sobie poradzi... Dużo siły I cieprliwości zycze :* I nie poddawaj sie!!!



Matik wiem jakie sa ceny biletów teraz bo sprawdzalismy, zeby na 2 tyg do Pl poleciec to 800e na 4 osoby to mało... w koncu znależliśmy na maj I zaplaciliśmy 600E a na lato to w ogóle masakra jakaś... no a ja sparwdzalam od grudnia, wiec nie to, że na oststnią chwile I tak drogo...


Koleżanka pojechała, posiedzieli 4 godziny, zjedlismy obiad, byliśmy na spacerze z dzieciakami no I po 15stej pojechali... dzieci już marudne były na maksa bo one jeszcze spia w dzien, nie to co moje ;) no I zmeczone byly bez tej drzemki, wiec pewnie w aucie jaj zasneły no a ona od nas mieszka z 50km.
 
Do góry