reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej z rana :)
Dzis tempka 37.12 :D

Ja tez mam problem z bb . Zacina sie a wczoraj nie moglam wlaczyc

Krystianmartin no to gratuluje powrotu do domu . Wszedzie fajnie ale w domy najlepiej :)

Niuska no to kciuki co by sie
udalo :)
Milego dnia :thumbup:
 
reklama
Dzien dobry dziewczynki, pisze z telefonu wiec tylko ogolne usciski i buziaki dla wszystkich! Ja jestem nieprzytomna, od 3 na nogach... oby do 14 a potem juz z gorki.
Nusia i zakrecona mi tez forum od wczesnego rana wariuje i ladule sie niemilosiernie dlugo
Gorgusia co sle dzieje? Odganiamy smutki!
Krystianmartin, jednak w domu zawsze najlepiej :)
 
Hejka! Mam od rana strasznie problemy z BB.

maran-atha, ASG i potas brałabym tylko do owulki, reszta potasu w diecie, wiesiołek do owulacji, cały czas E400, Q10, L-arginina (L-arginina z uwagi na działanie estrogenne może wydłużyć FF) i Royal Jelly. Najlepiej porozdzielać to na porcje, część rano, część po południu a część wieczorem. M nie pije ASG ani nie łyka potasu, może za to pić od Twojej @ do owulki pyszne napoje sodowe :-D by podwyższyć pH.

Nuuuśka, zapewne Estrofem zafałszuje nieco poziom E2 w krwi ale taki ogólny obraz może uda się uzyskać, można też to zrobić tak, by rano przed badaniem krwi nie łykać Estrofemu, faktycznie szkoda, że nie pomyślałyśmy o tym wcześniej. Myślę, że jeśli w 12 dpo nie będzie cienia cienia to można odstawić Estrofem i dupka. Estrofem w FL nie wpłynie negatywnie na kolejny cykl, czytałam, że właśnie przyjmowanie E2 w FL polepsza jakość kolejnego cyklu (były prowadzone badania na ten temat, kiedyś chyba linka wklejałam). Po prostu gdy poziom E2 opadnie (czy to naturalny czy tabletkowy) to przysadka zacznie znów zwiększać poziom FSH i kolejne pęcherzyki zaczną dojrzewać w kolejnym cyklu. Według mnie w Twoim przypadku taka dawka E2 w FL może mieć tylko pozytywny skutek i podobno w FL też można jeszcze estradiolem ładnie endo podtuczyć :-) (a Twoje miało chwilową anoreksję niestety). Będzie dobrze, zobaczysz! Naprawdę czuję, że podążając tym tropem dobiegniemy w końcu do mety. Mam tez taki plan by w kolejnym cyklu dawkę Estrofemu zwiększyć też stopniowo, zasymulować to co naturalnie dzieje się w organizmie by nie doznał on już żadnych szoków :-) Właśnie zobaczyłam wykres na FF, WOW!!! Co do OF - przecież ta nowa granica nie ma kompletnie sensu, ciekawe czym się kierował przestawiając ją :-D Kochana, dobrze to wygląda ale nadal nie nastawiajmy się ...choć walczymy do końca :-) Wyjeżdżam dziś gdzieś w okolicy godz. 12-tej.

Kiraa, Twoja tempka też dziś zaszalała i postanowiła odwiedzić niebiosa :-), super to wygląda!

lilly, według mnie jest w porządku :tak: ale nad TSH można jednak popracować, niech się wypowiedzą tarczycowe specjalistki.

czarna perła, nie widzę zdjęcia niestety, rozumiem, że wczoraj był 13 dc? Jeśli zaobserwujesz w jakim odstępie występuje owulacja od piku (ale wówczas musisz znać godzinę piku i godzine owulacji oraz zaobserwować, że ten odstęp jest mniej więcej stały) to np. gdy to będzie 24h to można zadziałać 36h po piku LH (choć jest to trochę ryzykowne).

gorgusia, czemu masz dołka? :-( Dużo zdrówka dla synka!

krystianmartin, witamy z powrotem w PL :-D
 
Ostatnia edycja:
Kiraa ale tempka oby tak dalej kochana:-) jak wypad do kina?

Nuuska u nas niestety nie ma slonca :-) zachmurzone niebo

Piranha udanego weekendu i wypocznij troszkę :-)
 
witajcie
I mi tez BB ciężko chodzi... widocznie cos robią...;)
Piranha kochana dziekuje Ci :)
Nuska no widze, ze tempa poszybowala wiec nie jest źle ;)
Kiraa I u Ciebie super :)
Krystianmartina fajnie, że wróciłaś :)
zakrecona gorgusia zdrówka I dobrego samopczucia :)

pozdrawiam wszystkich serdecznie I ide ugotować coś na szybki obiad, choc jakąś zupe bo ok 11 maja przyjechać do mnie 2 małe dziewczynki (3 lata I 1,5 roku) z mama na jakies babskie plotki przy dzieciach ;)


milego dnia babeczki
 
Kupiłam Balance B-50 firmy Swanson i niepokoi mnie data bo nie wiem czy to produkcji czy ważności ...dziewczyny które też kupiły jaka wy macie datę na opakowaniu...u mnie pisze tak Mfg 10/13
 
Witam sie szybciutko, dzieki za kciuki:-)
jestem na szkoleniu, ucze sie :sorry:

czarnaperla
mialam to samo, ale lek wazny

buzka
 
zakręcona, dzięki! :-*

czarna perła, MFG to skrót od "manufacturing" czyli data produkcji :-)

Kiraa, u Ciebie z tego co pamiętam to witaminy były wyprodukowane w przyszłości :-D
 
reklama
Piranju
ja mam witaminy z przyszlosci:-)
femare za darmo produkujaca za darmo dwa pechole:-)

czego to w tym cyklu nie mam ...hahhaa lacznie ze starankami poprawinkowymi pierwszy raz w takiej postaci :cool2: Haha:cool:
i tempka ktora wyglada dzis jak sztylet :happy2:, na ff widac to dobitniej :szok: szok, oczywiscie zaden program nie ustawil mi owu na ten dzien w ktorym ona byla :cool2:
 
Do góry