reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
ahahaha..dziewczyny,niedługo tu sexkamerki będziemy montować żeby starania oglądać:-D :-) przywołuje Was do porządku dziennego:-D

Oczy niebieskie
z zachciankami minus jest taki,że nie wiadomo kiedy zaatakują:-D. Ja i tak podziwiam żołądek ciężarnych że tyle znosi. Gdybym normalnie zjadła coś ze skórą na noc typu winogrono,pomidor,ogórek...:baffled:to do rana by mi na żołądku siedziało,a wczoraj czułam się wyśmienicie:happy:.
A mój wczoraj mówi,żebym mu liste zrobiła,:baffled:jak na zakupy,to wszystko kupi i będzie na zawołanie. Bardzo śmieszne. :eek:żebym ja tylko wiedziała czego mi się zachce.

Nuśka, MyfanWy
nieee no...:-D tylko od szyi w dół. :cool2: i będe obserwować jak szybko szczecina przyrasta:laugh2:.
 
czarodziejko witaj dawno cie nie bylo :) a powiedz bedziesz jeszcze kiedys planowac corke? bo jeszcze ta wrozba co ci kolega kiedy przepowiedzial o corce musi sie spelnic :) tak u mnie drugi syn wiec pewnie bede do pary o corke sie starala dla nadii i siebie:)

Daria u mnie juz warsztat zamkniety..nie planuję wiecej dzieci
Z córką przeszło mi totalnie..zresztą zakladałam tylko dwoje dzieci///
We wrzesniu wrócilam do pracy i w zasadzie dobrze mi tak jak jest teraz..chlopcy coraz starsi...
takze odpowiadając na Twoje pytanie...raczej ten "stan rzeczy" pozostanie niezmienny :)))))
 
Nuuuśka to kciuki trzymamy, ale zdjeć staranek to może nam nie wklejaj tutaj
:-)
Piranha jak Krzyś w przedszkolu daj znać. Początki na pewno będą niełatwe ale zobaczysz jak mu się spodoba będzie super zadowolony. Mój mały rano to wstaje z ochotą i już prawie ubrany na nas czeka jak wyjdziemy. Uważam że żadna mama czy najlepsi dziadkowie nie zapewnią dziecku tyle co przedszkole, także będziesz zadowolona

Byłam dzisiaj u laryngologa, powiedziała ze nie mam stanu zapalnego a te resztki co tam mam to niestety to co po każdym katarze w zatoce mi zostaje bo nie ma ujścia, więc bez zabiegu się nie obejdzie. Ale to nie infekcja bo miałabym zajęte obie zatoki
 
Kciuki trzymam za nowe staraczki &&& zaglądam tu kiedy mam chwilkę wolną, a z czasem mam teraz ciężko, niech ten remont sie u mnie skonczy i juz będzie po Wszystkich Świętych bo padam...
Nuuuska :D trzymam mocno &&&
Ana Kochana wiem co czujesz, ja zanim zaszłam w ciąże z synkiem to 2 miesiące wcześniej straciłam w 7 tyg ciąże- niby samoistne poronienie, ale nie poddałam się, i za 2 miesiące okazało się że w ciąży jestem :) Może to wszystko wina stresu? Nigdy nie wiadomo co jest nam pisane tam u góry, a wiesz że co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Ja też odłożyłam starania, bo mam dość CLO i innych dupereli na wywołanie, a jeszcze ta budowa domu nas czeka, ale powiem Ci że nie wiem-czy to się mi tak uda- bo jak wcześniej planowaliśmy to wiecznie coś, stres, nerwy,a teraz jak ja mówie- nie, to moj chłop- tak :) Jeszcze się okaze ze za pare miesiecy w ciąży będę :) I Tobie też tego życzę :) Całkiem inaczej jest teraz między nami, niż jak się staraliśmy :) Daj znać co Ci powiedział lekarz. Zmykam i przytulam Cię bardzo mocno :)

A u mnie się chyba szykuje znów cykl bez owulacyjny:/ Testy do dziś negatywne, a temperatura szaleje
 
Kirra odnośnie załączonego linka to ja podczas staranek i w ciąży piłam i piję kawę z 1 łyżeczki z mlekiem i cukrem. Podczas starań nawet 2 dziennie, bo pracowałam i wstawałam o świcie. Nie wiem czy ma to związek z płcią.
Nuuśka synka w pozycji od tyłu się robi :-)
 
reklama
vviedzma obserwuj owłosienie obserwuj :-) wyczytałam, że większe owłosienie u niektórych kobiet w ciąży męskiej występuje w związku z rozpoczęciem produkcji testosteronu przez sześciotygodniowy płód. Teraz jesteś w 5, wiec jeszcze tydzień półtora. No ciekawe, ciekawe.
 
Do góry