reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha a to, że podczas tej @ oczyszczałam se, bo endometrium też było widoczne.... to mimo wszystko mam zrobić test? Ale dopiero w czwartek, teraz nie będę kupować.
Jesteś cudowna dziękuję. Już paczka duphastonu na mnie czeka:tak:
 
reklama
Hej,
Nuśka :-) my chyba wszystkie razem z Tobą ten orgazm osiągniemy...ahahaha...:rolleyes: emocje sięgają zenitu, trzymam kciuki za godzinę 0,:-D i niech armia Twojego ruszy z siłą wodospadu:szok:albo raczej gejzeru:-D
:happy: czuję się bardzo dobrze,gdyby nie brak @ i nabrzmiałe (.)(.) to wcale bym nie powiedziała że w ciąży jestem. :zawstydzona/y: no i wczoraj o 23 wzięło mnie na ogórki konserwowe bo pieczarek marynowanych nie miałam.
:-D oczywiście ogoliłam całe ciało,i teraz będę obserwować faze wzrostu włosa:-D
Z córą baaaaardzo wolno mi rosły.

Krystianmartin jak na aukcje chłopaków wystawisz,to od razu wciskam "Kup teraz":-)

Ana życzę żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli!
 
Hej,
Nuuuśka a dlaczego masz tak rzadko usg w monitoringu? Ja miałam co dwa dni, a w strategicznych dniach nawet codziennie :confused:
Płaciłam u jednego lekarza 50 zł za każdą wizytę, a u drugiego 150 zł za cały cykl. Zaczynałam od 10 dc aż do owulacji (w sensie obczajenia płynu w zatoce Douglasa).
 
Matik coś czuję, że juz niedługo zamieścisz fotkę a na niej II:tak:
Vviedźma:happy: coś mi się wydaje że w Twoim brzuszku rośnie prawdziwy przystojniak:), a moich nie wystawię hehe, bo sama wcisnęłabym"kup teraz"
 
Ostatnia edycja:
Hehe vviedźma moją pierwszą zachcianką na początku ciąży była makrela wędzona (choć niektórzy mówią, że na tym etapie nie ma czegoś takiego jak zachcianki, ale ja miałam i już!). Ogóreczki konserwowe też były ale kiszone mnie już nie interesowały. A teraz mi taką zrobiłaś ochotę na pieczarki w occie, że aż się ślinię. Wczoraj był natomiast dzień soku porzeczkowego :-)
 
Bry :-)

oczy niebieskie moja lekarka jest tylko raz w tygodniu wiec niestety nie mam mozliwosci czestszego usg.
A kiedy chodzilam prywatnie za kazde usg placilam 130zł ( bo lekarka liczyla w to wizyte, mimo ze mowila zupelnie cos innego..), i chodzac do Niej po jednym miesiacu zostalabym bankrutem :zawstydzona/y:

krystianmartin jest jeszcze jedna opcja - fasolka i fasolinek :-D

piranha robilam test przed chwila i nie wiem sama, wydaje mi sie, ze ta krecha troche jasniejsza jest od wczorajszej :dry: przed wyjsciem do pracy zrobie jeszcze jeden ale kurcze chyba owu jeszcze nie bylo, no gdzie i kiedy :eek:
Pierwszy dzien w przedszkolu, oj trzymam mocno kciukaski :* Ola pamietam plakala strasznie, ale z kazdym dniem bylo coraz lepiej :tak:
Wklejam poranne zdjecie choc tragicznej jakosci ale kurde moim telefonem takie wlasnie wychodza - po pracy okolo 20 wkleje zdjecie wszystkich z dzisiejszego dnia, tel Łukasza wychodza pikne zdjecia, ale on niestety spi w pokoju obok po nocy i nie chce go budzic :/

P29-10-13_10.04.jpg powiedz Ty mi, czy znowu przegapilam ??? o_O

dorcia bry :D* zaraz wkleje zdjecie poranne, mnie sie wydaje ze ta krecha ciut jasniejsza...grrr :crazy: a seksowanie dopiero wieczorem. No ale temperatura nie wskazuje na owulacje...jeszcze nie.

vviedźma hahaha ze co zrobilas ??? ogolilas wlosy ??? a to jakis nowy eksperyment ?? :-D:-D bo rozumiem ze wygolona cala jestes, wiec faze wzrostu wlosa zamierzasz obserwowac w konkretnym miejscu ? :rofl2:
Ja Ł. wczoraj mowie - Ty sie dzis chlopie wyspij bo bedzie ciezka orka wieczorem :-D Ale szczerze ? On chyba odpoczal psychicznie od tych moich wczesniejszych codziennych seksowan po pare dni z rzedu w okresie owu..za duzo tego bylo na raz.Kim on by kurde musial byc, zeby zolnierze daly rade ( choc wiem ze to nie niemozliwe ) ;-) a ja wczoraj mialam ochote na sok pomaranczowy i fete zreszta fete to ja moge jesc codziennie - pychota ! :-)
 

Załączniki

  • P29-10-13_10.04.jpg
    P29-10-13_10.04.jpg
    8,9 KB · Wyświetleń: 44
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, przepraszam ze tak wpadam z nienacka ;-) mam jedno pytanie, a podobno wy jestescie specjalistkami w tej kwestii. chcialam kupic paski do mierzenia ph. mozna je dostac na allegro? polecacie jakies? czy bedzie z nimi instrukcja? (bo w tej kwestii jeszcze jestem niedoswiadczona) pomozecie? ;-)
 
pirahna dzieki za wyjasnienie :) on raz sie pojawi jak zwlaszcza brzuch mi twardnieje a jak jest mieki to jest schowany :) no to gratulacje dla synka z okazji pierwszego dnia w przedszkolu:) daj znac jak po :)

u mnie nadia juz sie zaaklimatyzowała i jak ja odporwowadzam to ona mnie popycha albo kopie ze mam isc do domu tak tu robia :)

krytsianmartin sliczne chlopaki :)

ann jestesmy z toba !! :) widocznie tak mialo byc ja twierdze ze i tak wszytko jest nam dane z gory i pewnie tobie drugie dziecko tez i w momencie kiedy bedziesz sie tego najmniej spodziewac :)
 
krystianmartin, mimo wszystko zrób test, plamienia lub krwawienia w ciąży ma co 4-5 kobieta i mogą to być również obfite krwawienia z skrzepami.

Nuuuska, koniecznie testuj jak najczęściej by zobaczyć czy kreska ciemnieje czy blednie, owulki raczej na pewno nie przegapiłaś :-) bo pęcherzyk pęka dopiero najczęściej 24-36h po pozytywnym teście. Mnie tylko martwi to, że jeśli kreski będą blednąć to pik LH mógł być w nocy, jeśli np. o 2 w nocy to 12h po piku to godzina 14-ta, wówczas wieczorne starania mogą Ciebie zbyt mocno zbliżyć do owulki. Martwi mnie też, że jeśli kreska będzie blednąć to tak naprawdę nie wiemy czy pik był w nocy czy było to tylko lekkie podniesienie poziomu LH. O której godzinie robiony był ten wczorajszy test? Kreska na wczorajszym teście jest bardzo wyraźna, u mnie przez kilka miesięcy takie testy były pozytywne. No nic, testuj i będziemy na bieżąco kombinować :-), od której najwcześniej możecie dziś zadziałać?

susel, witaj, najlepsze są paski Merck Paski pH MERCK do badania ph pochwy 4,0-7,0, najlepiej nabrać śluz szyjkowy na patyczek kosmetyczny i przyłożyć do paska, niektóre dziewczyny wkładają paski do środka ale wówczas one nasiąkną kwaśniejszym śluzem z niższych partii.
 
reklama
Ana fajnie że sie odezwałaś bo myślałam o To bie i zaczynałam się martwić. Wiem że żadne słowa cie nie pocieszą ale wiedz że nie jesteś sama i jak tylko smutki Cie najdą pisz do Nas. przykro mi że rezygnujesz ale rozumiem. Przesyłam moc buziaków,

elmo ale się cieszę że wszystko dobrze. I zobacz jakie to my jesteśmy , ptaka zobaczymy i uśmiech od ucha do ucha haha. Ciesze się że cie pocieszyłam z tymi bólami, mi coraz częściej brzuch się napina no ale to chyba już te skurcze braxtona-hicksa. Dzisiaj taka ze mnie madra głową ze podskoczyła aby album z szafki zdjąc i jak mnie szarpnął brzuch to az sie przestraszyłam. Nie chciało się iść po stołek, oj czasami to takie głupoty robię że hej. A powiedz mi ile waży twoj maluch bo mi na Usg wyszło że 585 g, wogóle sprawdzał to teraz u Ciebie? aa i wklej ten płaszczyk.buzka

Nuska i jak z tym pikiem, jestem ciekawa jak to będzie. I kiedy działacie, czy juz działaliście.

myszka gratuluję serdecznie. śliczna dzidzia.

piranha powodzenia dla Krzysia w tym pierwszym wyjątkowym dniu w przedszkolu,napewno będzie zadowolony.

Matik, krystian trzymam kciuk za ten listopad, śliczny prezent świąteczny byście dostały. Zaraz chyba napisze list do Św. Mikołaja aby miał to na uwadze. I krystian chłopaki naprawdę cudowni, bardzo przystojni.

daria brzuszek w ciąży z Colinem miałaś śliczny, taki zgrabniutki, pozazdrościć.Mi też brzuch urósł i to baardzo.
 
Do góry