reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dobry wieczor :-)

oczy niebieskie taki sluz tylko gesciejszy mam zawsze po owulacji ten byl taki hmm...pomiedzy. Nie byl na pewno gesty taki jak po, raczej przezroczysto bialy o konsystencji takiego wlasnie bialka, choc lekko lepki. Sama nie wiem :dry:

piranha cos Ty znowu doczytala kochana :-Djak my dopiero po ! :wściekła/y: Zadzialalismy przed chwila, przed pilam na 30 min jeszcze napoj sodowy, teraz zaaplikowalam sode. Od tylu od przodu ijaaaaaa !! :-D jutro poprawiac ?
A testy ? hmm tu jest zagadka, wklejam dwa zdjecia, nie widac tego mimo wszystko na ostatnim zdjeciu, ale wyglada to tak, jakby rano kreska znikala, w poludnie juz w ogole jej nie bylo widac, a teraz zaczynala sie ponownie pojawiac :dry:czy jest to mozliwe w ogole ? ph mierze caly czas, ale ja nie wiem czy te paski jakies felerne, czy co, ale ciagle pokazuja okolo 5-6 :zawstydzona/y: po aplikacji, po napoju sodowym bez zmian ... bez sensu.

20131029130.jpg20131029129.jpgod razu przepraszam pomylilam jedna date - trzeci test oczywiscie 29.10 a nie 28.

elmo po teoretycznej owulacji tez co 4godziny ? znaczy sie teraz jak zaaplikowalam to jutro rowniez ? :blink:brrry niech ten moj Ł. wraca juz na normalne zmiany, bo z niczym sie zgrac nie da cholercia ! :-(

kiraa Ł. to sie chyba zablokowal na to od tylu, bo w lecie caly czas bylo takie wlasnie seksowanie, i nic nie przynioslo, i on juz chyba malo wierzy ze moze byc inaczej czasem mam takie wrazenie :-( Ale bylo !! wyuzdalam chlopa :-)


LISTOPAD 2013

Kiraa - termin @ 05.11 ( 2 cykl starań )
Annette - termin @ 09.11 ( 1 cykl starań )
matik2012 - termin @ 09/10.11 ( 6 cykl starań )
zakrecona - termin @ 10/11.11 ( 1 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 14.11 ( 10 cykl starań )

Myfanwy - termin @17.11 ( 1 cykl starań )
krystianmartin - termin @ 21.11 ( 19 miesiąc starań )

gorgusia - termin @


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :


maggie2205 ( koniec 2013)
milla21 ( początek 2014)
kate18 (wiosna 2014)
mamakaja (wiosna 2014)
Dorcia ( kwiecień 2014 )
roszpunka ( wiosna/lato 2014)
Airfix ( lato 2014)
 

Załączniki

  • 20131029130.jpg
    20131029130.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 35
  • 20131029129.jpg
    20131029129.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczynki :)
Ale mnie dawno nie było... Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie :)
Dorcia co u Ciebie? Stanęłam na tym że mąż Cię rozpieszcza :) oby mu szybko nie przeszło.:-D


Nuśka trzymam za celny strzał w owulkę i z niecierpliwością będę wyczekiwać II kreseczek
Krystianmartin synow masz super, a córci z tego cyklu wszyscy będzie Ci tu nie jedna zazdrościć.
Matki w tym cyklu też niezmiennie Ci kibicuję:tak:


Ana przykro mi:( Tulę mocno.:-(


Mamawczesniaka gratuluję synusia. Trzymam za Ciebie by tym razem wszystko przebiegło bez problemów. &&&&&&&
Elmo u Ciebie w 100% byłam i jestem pewna że płeć męska się nie zmieni ( Daria wie jak dać o sobie skutecznie znać ):-p
Ewelin jeszcze raz gratulacje córeczki. Piękne zdjęcie ;) tez chcę takie dostać :)
Oczy niebieskie gratuluję !!!
Mam nadzieję że przeszły Wam wszystkie niechciane dolegliwości i cieszycie się w pełni swym stanem.


Maggie dużo zdrówka &&&


Airfix ja w szczęśliwym cyklu też miałam problem z wyznaczeniem owulki. Trzymam za szczęśliwe zakończenie- II różowe kreseczki :)


Daria jakie czujesz?


Maran fajnie że zagladasz i się odzywasz. Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam :*
Piranha ja też nie raz przeżywałam jak od tych bliskich dzieci słyszałam tego typu teksty, ale możesz być pewna że to się zmieni. Często dzieci w wieku 3lat mają problem z akceptacją starszych dzieci-to trudny wiek i trzeba to przeczekać.


Ja coraz szersza w pasie i nie wiem ile czasu będę mogła jeszcze poukrywać w pracy swój stan. Badania prenatalne mam w listopadzie i już się stersuję...


Pozdrawiam wszystkie cieplutko i przesyłam moc nowych fluidków ciażowych ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i trzymam bardzo mocno za Wasze starania &&&&&&&&
Ps przepraszam że nie do wszystkich się odniosłam ale obiecuję poprawę!!!!
 
Nuska tak oczywiscie! Sode aplikujesz do O+24 czyli do 24 godz po teoretycznej owulacji. Wiec jutro tez. Poza tym testuj nadal bo moze jednak jestes przed owu? Testuj poki tempka wyraznie nie podskoczy i skoro dzialaliscie bez zabezpieczenia a domyslam sie ze tak bylo to musisz utrzymywac wysokie ph dopoki nie bedziesz peana ze owulka byla
 
Kiraa w ustawienieniach sygnatury mozesz go dodac na stale :) wklejasz link ktory mozna umieszczac na forum ;-)

elmo dziekuje :* wypilam teraz sode jeszcze przed snem, zaaplikowalam i jutro co 4h bede powtarzac :blink:

Antosia a kiedy planujesz sie ujawnic w pracy ? Ja wiem, ze w mojej musialabym isc od razu na L4, bo niestety ciezko by bylo wytrzymac, balabym sie o dzidzie :zawstydzona/y:

W ogole dzieewczynki mialam pytac juz ostatnio - jest wsrod Was ktoras ktora przechodzila w trakcie ciazy konflikt serologiczny ? U mnie zdarzylo sie to w przypadku Oli - Ja mam grupe krwi AB Rh (-) , OB Oli AB Rh (+), zeby bylo smieszniej taka sama sytuacja zdarzy sie teraz, poniewaz Ł. ma grupe krwi taka sama jak OB Oli. Slyszalam ze jest to ryzykowne w drugiej ciazy, ale zaden ginekolog tego nie potwierdzil, wiec nie wiem, mialyscie z tym stycznosc ?
 
Ostatnia edycja:
Nuska chyba sie udalo?
taaak , dzieki
xo do konfliktu serologicznego, prz drugiej ciazy musisz miec podawane przeciwciala
 
Ostatnia edycja:
Nuuuśka chciałam iść w styczniu, tylko dlatego żeby nie pozostawić po sobie złego wrażenia. Mam przełożonego, który swoim sposobem rządzenia potrafi człowieka "zgnieść" by czasem nie poczuł się ze jest coś wart. Wg niego nie ma ludzi niezastapionych i nikogo "niepotrzebnego" nie będzie trzymał.
To moja trzecia ciąża w tej firmie:-p i mimo ze pracuję tam już dość długo to szanse na powrót po urodzeniu spadają do zera.
A gdzie Ty pracujesz? Bo ja w Twoim mieście:-p:-D
 
reklama
Piranho Krzyś na pewno odnajdzie się w przedszkolu tylko do tego trzeba czasu, a on już poszedł do takiej grupy dzieci które chodzą od września ? Na pewno nie jest dodatkowo lekko wejść w grupę dzieci które się już troszkę znają , ale potrzeba czasu będzie to na pewno dla niego przynosiło dużo korzyści i zaaklimatyzuje się:-). Co do zabiegu hmmm chyba poczułam w końcu ulgę że się za to wzięłam, przez to nie funkcjonuję normalnie, a tak podjęłam już decyzje że muszę coś z tym zrobić, zwłaszcza że są dodatkowe dolegliwości przez brak drożności nosa. Jest mi szkoda że starania odwleczone ale wierzę ze te 3, 4 miesiące szybko miną i uda się szybko zaciążyc i nie będzie to aż tak duża różnica
Nuuuśka no to teraz kciuki, bo żyję póki co Twoimi staraniami
Marantha miło że zaglądasz i dziękuję za miłe słowa, ja też póki co będę zaglądająca i wyczekująca dobrych wieści
Antosiu miło że wpadasz, szefem się nie przejmuj, takie czasy że każdy pilnuje swojego nosa, a pracownika by wykorzystał do granic możliwości niestety. A jak się czujesz kochana?
 
Ostatnia edycja:
Do góry