reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny mam pytanie co do dziewczynkowej diety, jakie jogurty jadlyscie? Bo gdzies widzialam ze mozna tylko greckie? To znaczy ze zadnych owocowych?
Eh.... Ciezka ta dieta nie ma co! Tylko mleko i mleko :p
 
reklama
Kusiak ja jem głównie naturalne, ew. od czasu do czasu jakiś smakowy. A nabiał faktycznie wychodzi uszami... Dziś np. zjadłam: mleko z płatkami kukurydzianymi, serek wiejski, grzankę z serem żółtym i majonezem, kolejną szklankę mleka i spaghetti carbonara... Jak już będę w ciąży wrócę do zdrowego odżywiania.
 
Ostatnia edycja:
ale się temat rozkręcił ze zwierzątkami :-)
Teraz mm 2 psiaki 1 przybłędę jamnika Pigi ;) moja jedyna dziewuszka i ukochanego Spaniela Rico

mój oszołom :-D
P3161825.jpgP7300065.jpg

Ja się zajadam kefirami, i jogurtami naturalnymi i zazwyczaj sami je robimy najlepsze i najzdrowsze bo dużo takich niby naturalnych ma np. mleko w proszku :baffled: itp.
 

Załączniki

  • P3161825.jpg
    P3161825.jpg
    44 KB · Wyświetleń: 25
  • P7300065.jpg
    P7300065.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 29
Matik mi strasznie brakuje kefirów (za to znalazłam maślankę), podpowiedz skąd najlepiej wytrzasnąć grzybki kefirowe i jak to działa?
 
reklama
Do góry