reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Co do kotow - to nie jego wina ze robi w ogrodku przeciez. Taka natura zwierzat, znacza swoj teren czy to moczem czy kalem. Wiadomo ze to uciazliwe, ale kurcze no to zwierze a nie glupi pustak, nie robi tego ze zlosliwosci tylko z przyzwyczajenia :zawstydzona/y: Nasze koty tez kiedy byly mlodsze i nie wykastrowane jeszcze, zdarzalo sie ze podsikiwaly na koldre czy dywan ale dywan wypralam , koldre zmienilam,choc krew mnie zalewala i nawtykalam im ile wlezie, ale to na tyle. To tylko zwierzeta... bez Nich swiat bylby o wiele gorszy i chyba jedynymi jakich nie toleruje sa pajaki i golebie :ninja2:

Dorcia my kiedys kupilismy im Royala ale saszetki - bys to musiala widziec. Ja 4zł zaplacilam za saszetke, a te wielka obraza, dupsko wypiete i tyle ! Bo niedobre i jak ja moglam w ogole cos takiego dac :-D Whiskas-a saszetki tez im czasem daje, ale Supreme - rybkowe sa najjj. No i Sheba i Gurment jak piszesz, ale te to kupujemy im po wyplacie zeby mialy raz w miesiacu burżuazje :-D

zakrecona u Nas sroki atakuja psy na potege :-D patrze ostatnio przez balkon a tam pies na spacerze a za Nim sroka. Ja sie patrze co ona robi a ona hyc za tym psem i go zaczyna dziubac po ogonie jak ten usiadl na trawie. Pies sie przeniosl w inne miejsce a ta dawaj dalej :wściekła/y:
Nam sie marzy piesek, ale nie teraz. Za pare lat mysle.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak piszecie ko zwierzakach to ja sie wtrace;)
Pracuje w sklepie zoologicznym wiec mam ich na codzien mnostwo hehehehe.
Nuska Purina One jest z klasy whiskas. Niecolepszy sklad ale bez rewelacji. Już lepsza jest Purina Cat Chow ale ja dostaniesz tylko w zoologikach noi oczywiscie Purina PropPlan lub Royal. Tak podpowiadam z racji mojego prawie 10leniego doswiadczenia pracy i kontaktow z karmami ;-)

Jak ja bym chciala juz zaczac staranka :zawstydzona/y:
 
Dorcia ona jak zobaczyła tamtego kota to sie cieszyla a później w szoku byla. Tez myśleliśmy ze ten kot moze chory czy cos ale podobno w czasie rui one potrafia bronic swojego terytorium Weterynarz tez sie smial ze Amstaf dosta od kota i krew sie polala. Kiedys w lesie do mrowiska sie cieszyla bi sie cos ruszalo. Podobnie bylo jak nad jeziorem po kocu chodzily a ona merdajac ogonkiem myślała ze one beda sie z nia bawic. Zapomniałam jeszcze id sarny w lesie dostała i wrocila ze zdartym noskiem :) Dokładnie jak mowisz to zależy przede wszystkim od wychowania i charakteru A zauważylismy ze gorsze sa te mniejsze pieski bo częściej sie rzucaja i szczekają z daleka
 
zakrecona male pieski sa chyba najgorsze :baffled: ja sie ich bardziej boje od najwiekszego psa. Ile razy bylo tak, ze ide po chodniku a tu idzie taki maly, ledwo co go widac, a rozdziera sie na wsze strony. U Nas na pietrze mieszka taka kobieta, starsza, ma psa. Wiecznie chodzi z tym psem po osiedlu bez smyczy, bez obrozy, bo LAGODNY. Ale ja nie wiem czy on taki lagodny. Nie raz widze, jak ludzie go omijaja, bo panoszy sie wszedzie a jeszcze ma dolna szczeke wystajaca wiec domyslasz sie ze to juz samo przez sie tworzy w glowie o Nim groze.
A co do srok, masz racje. W okresie letnim atakuja psy, niestety pojawily sie u Nas ostatnio ogloszenia zeby nie dokarmiac zwlaszcza srok, podobno strasznie tepia wroble i sikorki, rzeczywiscie praktycznie sporadycznie widuje je, karmnik w zeszlym roku byl cala zime zawieszony ze sloninka, ale przylatywaly sporadycznie za to wladze widze trzymaja sroki na osiedlu, bo kurde niejednokrotnie przeganialam je z balkonu.

ania wiem ze Purina nie jest rarytasem, ale patrzac na sklad, lepsza od karm z najniszych polek, te 30% jednak robi swoje na + a i smakuje na pewno lepiej :happy: Dobrych karm jest wiele, ale niestety nie wszystkie na Nasza kieszen, przy trzech kotach jest co robic i kogo utrzymywac, i mimo ze dajemy im wszystko co tylko mozemy, nie na wszystko niestety Nas stac :/ polskie realia.
 
Ostatnia edycja:
nuuska ale sie uśmiałam bo te pieski z wystajacymi dolnymi szczekami bardzo śmiesznie wyglądają :D
U mnie to samo ciagle na trawnikach pelno jakiegos jedzenia dla kotow, psow i ptaków. Poprostu masakra
 
zakrecona ja mam zawsze dylemat jak widze takiego psa - Czy on tak ma czy taki wsciekly ? :wściekła/y: Uciekac, czy isc dalej ? :wściekła/y:


PAŹDZIERNIK 2013

Vviedźma - termin @ 24.10 ( 4 cykl starań )
krystianmartin - termin @ 21.10/24.10 ( 18 miesiąc starań )
Dorcia - termin @ 25.10 ( 9 cykl starań )


LISTOPAD 2013


Annette - termin @ 09.11 ( 1 cykl starań )
zakrecona - termin @ 10/11.11 ( 1 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 14.11 ( 10 cykl starań )

Myfanwy - termin @17.11 ( 1 cykl starań )
matik2012 - termin @ ( 6 cykl starań)
gorgusia - termin @


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :


maggie2205 ( koniec 2013)
milla21 ( początek 2014)
kate18 (wiosna 2014)
mamakaja (wiosna 2014)
roszpunka ( wiosna/lato 2014)
Airfix ( lato 2014)
 
rety, przelatuje wyrywkowo, mignelo mi zdjecie Purina ONE i mysle sobie ok, to cos "na chłopca" i dopiero po chwili załapałam, że to żarcie dla kotów XD
 
reklama
Do góry