reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
:-) cześć dziewczynki,

Elmo hir aj em! :-D

:tak: taaaaaak.....to raczej ciąża!
:-)wczoraj mąż bez trudu zobaczył kreseczke,dziś co prawda jest tak samo blada:-)ale jest! A temp idzie w góre. Ach....co to z tego będzie....

araki,krystianmartin,kate,Nuśka,ewelin,Dorcia,Oczyniebieskie,Ana,Matik,maggie,Piranha,daria,Elmo,mamawczesniaka,macy,Myfanwy,Airfix,zakrecona,Kusiak....
:-) serdeczne dzięki za gratulacje!!

Jak przyjdzie @ to wszystko odwołam:-Da na razie się cieszę.

Matik :tak: mocne kciuki za owocne staranka,bardzo Ci kibicuje!

Dorcia co tam u Ciebie?! :szok:dziś termin @ masz,i nic nie piszesz.

krystianmartin zacytuje mamewcześniaka "nie pierdziel"! :tak::-) blada krecha=ciąża!
 
Helloł.

Widzę, że o zwierzakach piszecie. To ja WAm napisze, że za kilka dni będę miała mega problem. W tamtym roku znaleźliśmy koło naszego domu jeszcze ślepego szczeniaczka do którego już się robale dobierały, ale jakoś się wykaraskała bo to suczka.:-D Zatrzymaliśmy ją chociaż byłam przeciwna, bo z przodu jeszcze nie mamy dokończonego ogrodzenia, ale Kuba i M się uparli, a teraz jest gruba jak beka bo za chwilę urodzi szczeniaki. Kurdę wcześniej jeździliśmy do weterynarza i potencjalną ciążę usuwaliśmy przed podanie zastrzyku, ale jej się nie upilnuje... echh mąż już kojec robi, żeby drugi raz takiego nr nie wykręciła, a na wiosnę dokańczamy ogrodzenie. Więc jest ktoś chętny na szczeniaczka???:tak:


Dziewczyny dziewczynkowe wypiszcie mi suplementy, które bierzecie i ile razy dziennie. PLIZZZZZ.

Krystianmartin &&&&&&&&&&& nie puszczam. Musi być dobrze.
 
krystianmartin bądź dobrej myśli! Jak dla mnie temperature masz ciążową,nie ma innej opcji. Nawet Piranha pisała że blade krechy nie biorą się z niczego! :tak:ja wierzę,i trzymam kciuki.

Milla :happy: dzięki!
 
vviedźma o ja Cie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-D:-D Ale superasnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co z tego bedzie ??? jak to co, piekny synus bedzie !! ;DDD chcialam tym samym powiadomic ze ilosc staraniowych siusiaczkow zmniejszyla sie juz do dwoch :-) Ale cudasnie :*!!! Wklej jakies zdjecie tesciora, co by bylo na pamiatke dla BB Ciotek :happy:

krystianmartin czyli juz niedlugo, eeeeeeeeeeeeeeeej no ale ja sadze ze jak sie nie pojawi do konca tygodnia to fasolcia juz murowana :-)

milla a co to za sunia ? wklejaj zdjecie, popytamy :happy: A nie chcecie jej wysterylizowac ? Zdrowiej i dla Was bedzie i dla Niej na pewno :tak:


PAŹDZIERNIK 2013

krystianmartin - termin @ 21.10/24.10 ( 18 miesiąc starań )
Dorcia - termin @ 25.10 ( 9 cykl starań )


LISTOPAD 2013


Annette - termin @ 09.11 ( 1 cykl starań )
zakrecona - termin @ 10/11.11 ( 1 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 14.11 ( 10 cykl starań )

Myfanwy - termin @17.11 ( 1 cykl starań )
matik2012 - termin @ ( 6 cykl starań)
gorgusia - termin @


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :


maggie2205 ( koniec 2013)
milla21 ( początek 2014)
kate18 (wiosna 2014)
mamakaja (wiosna 2014)
roszpunka ( wiosna/lato 2014)
Airfix ( lato 2014)
 
Ostatnia edycja:
Nuśka :rofl2: chciałabym... :-)jak już mam zaliczać pałę z planowania,to niech to chociaż będzie pała z jajami:-D
:happy: niestety boboseksy były 3dni wcześniej,także raczej na córeczke się nastawiam.
:rofl2: a wczoraj wieczorem już sobie wyobrażałam jak urządze pokój dziewczynek:-) wieeem...stuknięta jestem.
Gołym okiem widać,ale na zdjęciach nic. A jak dam zbliżenie:baffled:to rozmazane wychodzą.
Dziś byłam powtórzyć próby wątrobowe,i tak sobie pomyślałam czy by nie zrobić bety. Ale chyba za wcześnie?

A Dorcia przesunęła termin @? :eek: teraz dopiero zauważyłam.
 
Krystianmartin, spróbuj za dwa dni. Może wtedy będzie widać coś więcej. Twoje wykresy zawsze są podobne czy ten wygląda szczególnie?
Milla, no to pięknie. Rodzinka się Tobie powiększy. Ciekawe, czy sunia planowała płeć. :-D
 
reklama
vviedźma dzis masz 10 dzien po owulacji, wykres piekny, temp. w gore wiec mysle, ze betka moglaby wyjsc juz :tak: Dorcia przesunela termin @ , w sumie to ovufriend przesunal jej termin na 25.10 dlatego tez na Tobie spoczal ciezar pierwszego miejsca i wygralas bez dwoch zdan !! :-)
Pala z siusiakiem hahahahaha padlam :-D:-D wcale nie jestes stuknieta, to normalne ze planujesz jak juz wiesz ze bedzie dzidzia, nie ma chyba nic wspanialszego od swiadomosci ze za 9 miesiecy zostaniesz ponownie mamusia :happy:
 
Do góry