reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ewelina, ja też z chłopakami spałam na stojąco, a z Adi, to normalnie na bezsenność cierpiałam, zasypiałam o 2 w nocy:szok: Tak, że wiesz :)

no ja mam 2 dziewczynki I z żadna nie spałam w dzien powiem wiecej chodzilam spać bardzo późno po 1szej zwykle a nieraz to I ok 3 w nocy... wiec może coś w tym jest, że w ciązy z dziewczynką nie chce sie tak spać... nie wiem sama bo nie byłam nigdy w ciązy z chłopcem... :zawstydzona/y:

Elmo moja Kochana ja tu tak Ci kibicuje I az mnie serce kluje jak TY tak nie wierzysz w swojego syna... ja jak przeczytałam co Ty zrobiłaś by go mieć to nie miałam zadnych watpliwości, że tam chłopiec mieszka I nie chce Ci stale tego samego pisać, ale jeśli TY nie bedziesz miała syna to ja w żadno planowanie nie bede już wierzyć no bo kto jak nie TY powinien go mieć... ehhhh masakra jakaś aż mi sie cięzko na sercu robi jak tak piszesz... wiem, że zawsze jest to 20-5% że sie nie uda pomimo planowania, ale jakos tak nie chce mi sie wierzyć w to, że to mogło by spotkac Ciebie... Ja jak byłam w ciązy z Majką I sie dowiedziałam na połówkowym, że to dziewczynka to było mi troche smutno bo sie na chlopca nastawiłam I jeszcze lekarzowi powiedzialam, że może mój mąz tylko dziewczynki może płodzić, ale on mi powiedział, że raczej nie bo fakt, sa tacy mężczyźni, którzy płodza dzieci tylko jednej płci, ale oni maja np. jaką genetyczną wade, że np. plemniki XX są nieruchliwe itp. ale takich mężczyzn jest niewielu 3-5% w całej populacji. I wówczas mi powiedział, że trzeci bedzie na pewno syn... tylko, że my trzeciego nie planowaliśly... :-( no ale nigdy nic nie wiadomo może jeszcze kiedys sie zdecyduje tylko, że jak Tobie sie nie uda... (oby nie TAM MIESZKA MAŁY CHŁOPIEC I NIE MA INNEJ OPCJI) to na pewno nie bede chciała sie zdecydować... ALE JA NIE DOPUSZCZAM DO SIEBIE TAKIEJ MYŚLI, ŻE TY MOŻESZ NIE MIEĆ SYNKA Z TEGO PLANOWANIA... ściskam Cie mocno I wierzyć w Twojego synka nie przestane!!!
 
reklama
Podczytuję Was, ale tak narzekałam na brak objawów, że mam za swoje. Mam od kilku dni mdłości a w nocy dzisiaj wymiotowałam calutką noc z 7 razy, jestem wyczerpana :(

No widzisz, chialas to masz! :)
Co do spania w ciazy. W pierwszej ciazy z synkiem wcale nie spalam w dzien i chodzilam pozno spac. Teraz moglabyc przesypiac cale dnie i klade sie spac razem z synkiem okolo 20.
 
Maran dziekuje Ci kochana za wsparcie. Przyszedl wieczor i znow mnie lapia placzki :( niech juz bedzie ten czwartek bo oszaleje no :( dzieki Maran. Glupio mi ze tak mi w kolko musicie to powtarzac ale ja tak jakos stracilam nadzieje :( ciesze sie ze przynajmniej Ewelin moze byc spokojna. Niewiedza jest straszna. Dziekuje Ci raz jeszcze. Do czwartku juz nie truje obiecuje ;)
 
Przed chwilą zrobiłam kolejny test owu. i widze drugą kreske już dość ciemniejszą,
dziwi mnie to że owulacja może być u mnie tak późno. dziś mój 19dc,
przytulanie było wczoraj , tak się zastanawiam czy dziś też mogę spróbować na dziewczynke się poprzytulać? czy dać sobie spokój???????
proszę powiedźcie czy to normalne że owu. będzie u mnie tak późno? cykle ostatnio nieregularne , najdłuższy 34,
proszę o rade
 
Ana87 ja mialam cykle 31 dniowe a owulacje mialam 20 dc. Moze Ty tez masz pozne owulacje. Druga, jasniejsza kreska na tescie pokazywala sie juz kilka dni przed owulacja ale jak bedzie pozytywny to trudno nie zauwazyc. Jest naprawde ciemna - czasem nawet ciemniejsza od kontrolnej.
 
Kurcze od południa nie miałam internetu i najlepsze jest to że wyłączył mi się w momencie jak chciałam przeczytać na ingender co widzą na zdjęciu usg Ewelin. Kochana mało się nie poryczałam jak przeczytałam, że każda widzi nuba dziewczynkowego,to także dobra wiadomość dla nas starających się o córkę, że jednak można:tak: Cudownie!!!!!!!!
Agulek gratulację!!!!! Dbaj o siebie i maleństwo:-) Trzymam kciuki za córeczkę:tak:
Axarai śliczna córeczka. Nie mogę sobie wyobrazić co musiałaś czuć kiedy dowiedziałaś się, że będzie córka. Ja też chce się dowiedzieć jak to jest:-D
Pirania zaraz mi się przypomniała obrona na studiach z idiomów angielskich jak napisałaś "over the moon" ;-)
Byłam dziś na wynikach,robiłam tsh i prolaktynę, jutro wyniki.Dam znać co i jak to mi doradzicie(?) zanim lekarz mnie przyjmie.
Poczytałam parę stron wstecz i cieszę się że w przyszłym roku nię będę sama starała się o dzidziusia.A tak chciałam w tym roku no nic dam radę, wytrzymam innej opcji nie ma.
Daria to o której jedziesz do szpitala? kciuki za pomyślną wizytę,daj potem znać co i jak, bo też się denerwuję.
Elmo kochana jeśli masz potrzebę wylania łez na forum, mnie to nie przeszkadza, ale ja osobiście czuję, że to niepotrzebne łzy, poczekaj do czwartku w czwartek się dowiesz że dzidziulek zdrowy, i będziesz potem żałowała że go tak stresowałaś tym płaczem i siebie też.Trzymaj się cieplutko,jestem z Tobą,będzie dobrze,śpij spokojnie. Tulam :) Ps. i tak czuję, że to synuś
 
Ostatnia edycja:
ja po wizycie wszystko ok :) szyjka 3,8cm chyba dobrze ale nie wiem ;p lozysko nie krawiwi bylo czysto i chyba jak dobrze zrozumielismy to do gory ale nie wiem i niby dziecko wazy 108 g ale tochyba nie pasuje;/ ogolnie lekarz powiedzial ze wszystko ok :)
 
reklama
Daria ale moje dzieci rodziły się duze ponad 4 kg. 3 dziecko chyba z 5 będzie ważyć co kolejne to większe :-)
no chyba ze będzie córa to może będzie mniejsza lub taka sama ;-) takie dzieci a ja 48 kg ważę skąd to się bierze :confused:
 
Do góry