reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
hahaha....szybko!!!!
A bierzesz jakieś dodatkowe jazdy przed egzaminem?????

tak - mam w planie tak ok. 6 h - jeszcze we wrześniu 2h i 4h w październiku ( może w połowie i 2 dni przed egzaminem) :tak::-);-)

a u nas dzisiaj pochmurno i chyba będzie deszczowo ... :tak: a moje dziecię już zaakceptowało przedszkole, zobaczymy jeszcze jak będzie w poniedziałek po weekendzie, bo w żłobku poniedziałki często były płaczliwe:szok: , ale teraz jest OK
 
Cześć

Ewcia trzymam kciuki że znajdziesz dobrą robotę, nie bierz byle czego. Ja w piątek idę na 2 godziny, instruktor jak zwykle nerwiasty i miał zły dzień, to żadna nowość zresztą.....;-) W piatek mam dopiero 12 i 13 godzinę.

Jarzębinko trzymam kciukasy za egzamin....;-)

U nas całą noc padało, teraz jest ok- ale może póżniej będzie padać.
 
Czesc Dziewcznki...
U mnie jakos brak humorku...@ przyjechala dzis , oc sie nie nakrecalam to nie myslalam ze przyjedzie...dawniej przy chlopcach za 1 razem sie udawalo:(.. Mąż tez zawiedzony .. i juz zglupialam jak to mam trafiac na te dziewczynke..Chyba teraz zrobimy co bedzie to bedzie ..rownie sie bedziemy cieszyc..a moze jak mu znow mi znajoma powiedziala.." jestes za stara":baffled::-).. No nic nie bede Wam tu smutow psiala:-)...Glowa do gory..nie dzis to potem:-)..

Pozdrowionka dla wszystkich Dziewczynek:)))
Milego popoludnia:)
PS..Siedzialam dzis przed domkiem na laweczce i pilam kawke ze szwagierka.. i cos mnie gryzlo w dooooopke..lece do domku a tam...szok...czerwona mrowka w majtusiach:-D:-D:-D:-D....jak ona mi tam wlazla:-D?...Ale boli do tej pory:wściekła/y:...
Paaaaaa
 
Sylwia75 jaka stara ? wypraszam tu sobie takie bzdury . Jeśli 1975 to twój rocznik to wiedz że ja to 1976 . Moje córki też dość duże : starsza 10 lat a młodsza 6 , po prostu po dość długiej przerwie w zachodzeniu w ciąże wyszłyśmy z wprawy , zrób sobie monitoring choć jednego cyklu mnie udało się od razu w pierwszym monitorowanym cyklu na prawdę warto jeśli jesteś pewna że już , teraz , natychmiast ponownie chcesz zostać mamą .
Jarzebinka to koniec cyklu tuż tuż - jakieś przeczucia?
Beata to nie zmieniłaś instruktora ? Przed wakacjami zdaje się mówiłaś że zmieniasz ?
Ewcia daj proszę przepisy na to ciasto bo muszę coś upiec na urodziny mężowi
 
Asus .. dziekuje za slowa otuchy;-)... Ale "monitoring" to dla mnie czarna magia..kompletnie sie nie znam na tym ..chyba ze to chodzi o te pomiary temp.. itp?.. Teraz sie wszystkie usmieja hehheehhe .. ale powaga jestem typowa blondynka;-).....A co do wieku to czuje sie na 18;-):-):))..a tak to moj rocznik faktycznie 75;)

U mnie dzis znow upal ze szok:szok:
 
asus jakoś nie zmieniłam instruktora, bo była chwilowa poprawa...;-)

Sylwia główka do góry, będzie dobrze.

A u nas w nocy padało i z rana, teraz w miarę ładnie....;-)
 
reklama
Asus juz sie doedukowalam:)))..fajna sprawa..tylko trzeba miec męża na co dzien w domku.. a ja niestety mam do konca wrzesnia tylko:-(.. Kupie testy owulacynje i potestuje:) .. Ale dziekuje za rade;-)..
Beatka ..dziekuje :))) teraz to Ty mnie pocieszasz:) ;-)

ide polezec bo tak mnie bolą krzyże ze ledwo siedze..wszystko przez te @:wściekła/y:...:)))
 
Do góry