reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam:-D:-D
Lolo jeszcze nawet nie przedszkolak.
Ale pewnie się nawet nie obejrze jak mu tyte będe kupowac do pierwszej klasy ach...
Na refleksje mnie naszło....
Ja się witam i zmykam:-D:-D
 
reklama
Witam się i ja :-)
Wyjazd udał się wspaniale , pogoda dopisała , Czorsztyn piękny i spokojny , z balkonu mieliśmy widok na ruiny , zalew i zamek w Niedzicy po drugiej stronie zalewu a w tle panorama Tatr - po prostu bajka :tak: Zaliczyliśmy też spływ Dunajcem (2,5 godziny na tratwie i wspaniałe widoki przełomu Dunajca ) Szczawnicę (przereklamowana , zatłoczona , po prostu przeludniona ) i na koniec piękny wąwóz Homole . Polecam :tak:
Wróciliśmy o 21.00 w niedzielę i moja Kasia złapała grypę jelitową , noc do ciekawych nie należała , wczoraj zamiast po raz pierwszy do zerówki poszła do lekarza ale na szczęście to tylko wirus i dziś czuje się już dobrze i jutro zaczyna swoją przygodę ze szkołą , ciekawe jak do tego podejdzie bo nie uśmiecha jej się to .
Buziaki dla Was wszystkich :happy:
 
witam z rana !!! :tak::-D:tak:

dzisiaj przedszkole już bez jakichkolwiek problemów, wczoraj to mi się nawet oberwało,czemu tak szybko po niego przyszłam ....... :tak:

Asusu, super,że urlopik udany :tak: a jak dzisiaj samopoczucie Twoje i Kasi ( juz po wirusie)

Beatko, to zakupy udane .... :tak:

pozdrawiam i miłego dnia życzę ................... :rofl2:
 
hej wam

jarzebinko oby bylo,obdamy,,,ja jzu an kuroniu,ale musze latac do 5 instytucjji z podaniami i oni musza mi pdobic ze bylam szukalam,bo inaczej mnie wyrejestruja,,takze latam,,wcozraj juz dw apodpisy,mam nadzieje,ze dzisiaj restze cyzli 3 gdzies zdobede:)
acha masz slicnzy podpis:)

Sylwia oby ten zapal chlopcow nie minal;-)

asus witaj spowrtoem,,,dobrze ze fajny urlop,a Kasia bidulka,,dobrze ze to tlko wirus,,a skzola no niby fascynacja,,ale chyba pierwsze pare lat,,hehe

pozdrawiam
 
jarzebinko oby bylo,obdamy,,,ja jzu an kuroniu,ale musze latac do 5 instytucjji z podaniami i oni musza mi pdobic ze bylam szukalam,bo inaczej mnie wyrejestruja,,takze latam,,wcozraj juz dw apodpisy,mam nadzieje,ze dzisiaj restze cyzli 3 gdzies zdobede:)
acha masz slicnzy podpis:)

to nie wiedziałam,że aby sie zarejestrować, to trzeba szukać pracy i odmowe zapisywać .........:szok:

i dziękuje za miłe słowa .............:-)
 
Witajcie :-)
Kasia choć niechętnie to już dziś poszła do szkoły , za 2 godzinki jadę po nią i wtedy się okaże co sądzi o szkole , o pani , o dzieciach i czy łaskawie zgodzi się jutro iść . Wiecie ona odkąd się urodziła to była bardzo trudnym dzieckiem , najpierw nie chciała jeść , spać , potem często chorowała na moim zdaniem najgorsze chorubsko - zapalenie krtani - i dla wszystkich w domu to ona jest taka jeszcze ,,malutka,, a to źle . Musi wydorośleć i być bardziej samodzielna , tylko że to nie uda się tak od razu ale mam nadzieję że powoli damy radę , zwłaszcza teraz kiedy już niedługo przestanie być najmniejsza , najmłodsza w naszej rodzinie .
A dziś wirus zaatakował Paulinę i musiała zostać w domu , szkoda bo miałaby oko na Kasię ,ma klasę obok zerówki . Mam nadzieję że do jutra jej przejdzie i obydwie moje dziewczyny chętnie pomaszerują do szkoły.
Pogoda śliczna więc myślę że dzień macie udany :tak: Buziaki
 
reklama
Cześć laski

asus niech córcia szybko wraca do zdrowia :-)

Ewcia załatwiaj szybko te podpisy....;-)

Jarzębinko kiedy masz egzamin z jazdy?????

A mój synio chętnie chodzi do szkoły- są wkurzające 3 matki mówią do nauczycielki;
Proszę informować dzieci kiedy maja jeść, pić, iść do wc- bo one o tym nie wiedzą.- Durne baby nauczycielka ma 1 kl nie po raz pierwszy , więc chyba zna się na robocie.
 
Do góry