reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Asus juz sie doedukowalam:)))..fajna sprawa..tylko trzeba miec męża na co dzien w domku.. a ja niestety mam do konca wrzesnia tylko:-(..

monitoring - czyli kontrola cyklu u gina, czyli jeżeli męża masz tylko do konca września, to właśnie może warto robic monitoring cyklu i wtedy lekarz Wam powie kiedy macie serduszkować i sukces murowany ......................:tak:

i mi też prosze o tej starości nie wyjeżdzać ........ :tak:

asus, a co do przeczuć, to nic nie przeczuwam, nie wyszukuje w sobie żadnych objawów, ale jak czytam posty na starczkach, to poprostu nie da sie inaczej, bo tam ciagle któras jakies opisuje i ciagle jakies ma.......................... staram sie o tym nie myśleć, ale piersi to mnie dzisiaj bolały ...... czekam do 12 ( a 19 mąż ma urodzinki ) :happy:
 
Jarzębinko kciuki zaciśnięte, co do cycków im nie wierzę- kilka razy mnie zawiodły.....:-D:-D:-D No ale może u Ciebie będzie inaczej.....:tak::tak::tak:
 
Beatka.. dokladnie.. mnie cycki tez zawidoly:))))

A tak to przestudiowalam co sie da.. i w ogole dostalam @ na wlasne zyczenie:wściekła/y:..sluchajac rad znajomej tej samej jak z tym co mowi ze jestem juz stara;/;/;/.. no ale mam nauczke:wściekła/y:....
Dzis mam 1dc.. wiec testy zamowione.. tylko musze jeszcze sie podszkolic w nich;-)..wiem ze mam zaczac testowanie od 11dc.. bo mam 28 dniowe cykle.. i pamietam ( bo sobie zapisalam) ze mialam w poprzednim cyklu bole podbrzusza w 14 i 15 dc ... wiec to bylo to ... a ja sie przytulalam ostatni raz w 9dc ..za rada Pni X .. haha no padam jaka bylam naiwna:baffled::-D

Dziewczynki wiec teraz zeby miec dziewczynke ,jak mi wyjdzie test owu. pozytywny to mam odrazu dzialac??.. czy odczekac te 12h??? i wtedy ..ale wtedy raz serduszkowac tylko czy moze 2?? :zawstydzona/y: normalnie az mi wstyd za te pytania..ale bede wdzieczna za jakakolwiek podpowiedz:zawstydzona/y:

Pieknie Was zanudzilam:zawstydzona/y: wioecej nie bede:-) chyba;-)

Buziaczki i milego wieczorku:)))
 
Beatka.. dokladnie.. mnie cycki tez zawidoly:))))

A tak to przestudiowalam co sie da.. i w ogole dostalam @ na wlasne zyczenie:wściekła/y:..sluchajac rad znajomej tej samej jak z tym co mowi ze jestem juz stara;/;/;/.. no ale mam nauczke:wściekła/y:....
Dzis mam 1dc.. wiec testy zamowione.. tylko musze jeszcze sie podszkolic w nich;-)..wiem ze mam zaczac testowanie od 11dc.. bo mam 28 dniowe cykle.. i pamietam ( bo sobie zapisalam) ze mialam w poprzednim cyklu bole podbrzusza w 14 i 15 dc ... wiec to bylo to ... a ja sie przytulalam ostatni raz w 9dc ..za rada Pni X .. haha no padam jaka bylam naiwna:baffled::-D

Dziewczynki wiec teraz zeby miec dziewczynke ,jak mi wyjdzie test owu. pozytywny to mam odrazu dzialac??.. czy odczekac te 12h??? i wtedy ..ale wtedy raz serduszkowac tylko czy moze 2?? :zawstydzona/y: normalnie az mi wstyd za te pytania..ale bede wdzieczna za jakakolwiek podpowiedz:zawstydzona/y:

Pieknie Was zanudzilam:zawstydzona/y: wioecej nie bede:-) chyba;-)

Buziaczki i milego wieczorku:)))
Sylwia z testami nie zrobisz dziewczynki. Testy sa gdy sie chce chłopca. Nie wiem czy byłaś na moim wykresie ale ja miałam pozytywny test owulacyjny w 14 dc a serducho było w 11dc. Z tego co piszesz to u Ciebie jest tak samo jak u mnie. Ja w poprzednim cyklu tez serduchowałam jak Ty w 9dc ale wiedziałam że nic z tego nie bedzie bo nie ma szans żeby plemnik przeżył 6-7 dni do owulacji. Jeśli chcesz dziewczynki to proponuję Ci przytulanie w pierwszym dniu śluzu, lub jesli masz owulację w 14-15 dc to serducho w 11dc. Ja myślałam że robienie dziewczynki zajmie mi co najmniej kilka cykli a nawet rok i byłam w głebokim szoku że za pierwszym razem się udało, ale ja koniecznie chciałam dziewczynki, nie wchodziło w grę iśc na zywioł i wszystko mi jedno. Jesli chodzi o testy to w poprzedniej ciązy serduchowałCi szystko jedno to idź na żywioł....

A tak nawiasem to ja chyba tu jestem najstarsza
 
Ania.... dziekuje za rade:)))
siedze wlasnie u Ciebie na 28:zawstydzona/y: i wsiooooo dokladnie patrze:) ..
Zalezy mi na dziewczynce i to bardzooo.. ale teraz mam wiecej wiedzy na ten temat ..troszke;-)...wiem co i z czym... a testy sie przydadza z czystej ciekawosci w takim razie;-)
Milego wieczorku i jeszcze raz Dziekuje..Buziaczki:))
 
A ja wczoraj byłam na USG i trzeci lekarz potwierdził dziewczynkę więc zaczynam wierzyc że jej juz nic nie urośnie.
Zreszta mam zdjęcie USG małej i Marcinka z tego okresu. Postaram się załączyc i same porównajcie
 

Załączniki

  • image0.jpg
    image0.jpg
    113,8 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Do góry