reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czesc Dziewuszki:)))))

Beatka wstałam;-)... pichce obiadek .. a potem sie wybieramy na imieniny do szwagra:-)...szwagierka ma mala Julke 2 miesieczna..wiec moze sie zapatrze:-);-)

Bodzinka witaj .... hehehe fajnie napisane "wywalcowana";-)

A u mnie pogoda super jak na razie.. 22 st.. i sloneczko;-).. Beatka ja widze ze jak u mnie leje to u Ciebie sloneczko, a jak u mnie sloneczko to u Ciebie leje:-)hehehehe

Wszystkim dziewczynkom milej niedzieli:))))))
 
reklama
Sylwia miłej imprezki u szwagra.....;-) Fajnie że macie małą dziewusię w rodzinie....;-)
A u nas właśnie wyszło słonko i zrobiło się nawet ciepło, chmury idą w stronę Helu więc Gdynię mijają wielkim łukiem.....;-)

My już po obiadku- mieliśmy rosół, Oskar poleciał do ogródka i z kumplem wiszą jak małpy na drzewie.....hahaha......:-) Po 15-00 jedziemy do Centrum Handlowego na jakieś zakupy, no chyba że nie będzie mi się chciało.....;-)
 
witam z rana ..... :tak::-D:tak:

Beatka, i jak minęło pierwsze 5 minut w zerówce ???? ;-) zakupy były ....

u mnie w przedszkolu nie było tak źle - uśmiech, zainteresowanie nowościami, przy przebieraniu poleciało kilka łez, ale jak już poszedł na sale i wybierał sobie autko do zabawy było OK, więc jak już wychodziliśmy było w porządku .... :tak:

pozdrawiam............miłego :rofl2:
 
hej witam
moj maly w pekcolu,poszedl dumny,zadowolony,,,pozmienialo mus ie troszke,bo znaczek,sala,szafka,,dobrze,ze pani ta sama,bo juz byl by problem:)

Ja zmykam niedlugo do moejj bylej pracko po swidectwo i do UP..ech:(
pozdrawiam
 
cześć

Jarzębinko Oskar już chodzi do 1 klasy......;-)
Oskar bardzo się cieszy- ma fajne 2 tornistry, piórnik i inne gadzety które zachecaja do szkoły......;-)
 
Witam szkolnie:))))))

Ja sie wczoraj wimprezowalam:zawstydzona/y:..wybawilam mala Jukle;-).. moze to zaprocentuje;):))):-)
Dziewczyny widze juz po szkole:))))
Ewcia i Jerzebinka juz po pierwszym dniu w przedszkolu.. wazne ze chlopcy zadowoleni;-)
Beatka... jak ja Ci zazdroszcze tych centr handlowych na miejscu..ja musze jechac dopiero do Krakowa co czynie czesto:-):-)... Oskar pewnie dzis byl z lekka zestresowany:)) Pamietam jak moj Kacper nie mogl sie doczekac 1 klasy.. a potem jak juz poszedl to byl zły bo nie mial czasu sie bawic jak w zerowce:-)..Ale na szczescie to szybko minelo:))))

Milego popoludnia:)))))
 
Jarzębinko Oskar już chodzi do 1 klasy......;-)

jak już napisałam posta,to się zreflektowałam, że to pierwszoklasista, więc zwracam honor ........... :tak: a jakie wrażenia po pierwszym dniu ..... :tak:

Ewcia, czyli nic sie nie udało załapać, a szkoda, ale jest jakaś szansa, może na jakieś zastępstwo po drodze, juz w trakcie roku .....

Sylwia, miłego, miłego .....
 
Hej Kobietki!
Widze że tu wszystkie zaabsorbowane szkołą, ale jak tu nie byc skoro ma się dzieci w szkole. Mój tez dziś dzielnie poszedł do szkoły i nawet się z tego bardzo cieszy, ciekawe jak długo hihih.
A gdzie nasza Asus się podziała?

Pozdrowionka i miłego wieczorku.:-)
 
reklama
Do góry