reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

My wczoraj z mężem stwierdziliśmy, że dajemy sobie lipiec, sierpień i wrzesień na zaciążenie. Jeśli się uda moje plany zawodowe trochę się przesuną jak nie uda to zdaję na aplikację i będę się kształcić na radce prawnego.
Za m-ac odstawiam powoli małego od (.)(.) a w lutym zaopatruje się w suplementy i od marca biorę. Szukam tego sylku. Tylko na ebayu znalazłam, ale kurde jakoś mi się nie usmiecha tam zamawiać. Może, któraś z dziewczyn ma do odsprzedania?? Boże tyle tego, że aż głowa boli. Już sama nie wiem jak z tą owulacją. Najpierw będę próbowała 2-3 dni przed potem najwyżej zmniejsze odległość. Piranha będę Cię czasem na pivie męczyła jak czegoś nie będę widziała, chyba że cały wątek przestudiuję :szok:Nie wiem czy jest sens kupować ten cyclotest. Kupę kasy kosztuje a może zwykłe testy też będą dobre. Chociaż jestem gotowa wydać tą kasę byleby tylko się udało. Jeszcze kilka razy męża na saune wyśle. Moj M pracuje przy szkodliwych środkach a mimo to dwóch chłopów spłodził.

Daria Ty już sie organizujesz dziewczynkowo?:-D Zawsze to raźniej.

Mój klocek waźy 9,5 kg. Anemia już mniejsza, ale leki i żelazo musi jeszcze brać.
 
reklama
Dziewczynka rozumiem. To ja narazie sie przymierzam. Ja mam juz 4 letnia core wiec bardzo chcialabym chlopca. Dlatego zamierzam sie przylozyc do tych wspomagaczy itd. choc nie wiem jak mi pojdzie bo jak czytam o tym wszystkim to sie gubie. Mam w planach zaczac w cyklu majowym i starac sie 3 miesiace. Jak sie nie uda to chyba odpuszcze na za rok. Ale coreczka udala sie za pierwszym razem wiec narazie jestem nastawiona pozytywnie.
 
Hej...ja też staram się czytać i zrozumieć a przede wszystkim poukładać sobie te wszystkie metody na córkę...ale jakas taka zrezygnowana jestem...Mila ja też tak jak ty odstawiam od cyca ale dopiero w maju a za staranie w wrzesien-października...dziewczynki faktycznie się udaje???...Tak sobie myślę ze ja to się skupie chyba na przed owulacja,dieta i irytacja jak myślicie wystarczy. Od. Trzymam kciuki za dziewczynki które zaciazyly oby to ta płeć była...;)
 
Ja z kolei się jakoś bardzo starać nie zamierzam, bo przede wszystkim chcę w ogóle zajść w ciążę, a co do płci, to chce o to zadbać tylko o tyle, że trochę dieta (i tak mi bardziej pasuje chłopięca niż dziewczynkowa, no i lubię zbyt ciepłych potraw), seks jak najbliżej owulacji, odpowiednia pozycja i zobaczymy co z tego wyjdzie. Ostatnio nawet mój facet, który bardzo marzy o chłopcu, to stwierdził, że dziewczynka też będzie fajna, bo jak się wda w mamusię, to i tak będzie chętnie z tatusiem w garażu/warsztacie przesiadywać :-)
Ale mam nadzieję, że wszystkim nam wyjdzie ta wymarzona płeć! I oby jak najszybciej! :)
 
dzień dobry

no to widzę plany pełną parą idą ;)
kciuki zaciskam i fluidki mogę dziewczynkowe przesłać ;)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Wiadomo że im więcej czynników się spełni, tym prawdopodobieństwo spłodzenia maluszka danej płci się zwiększa ;)
Ja w sumie dbałam o dietę -choć nie jakoś mega restrykcyjnie, suplementy wraz z D wcinaliśmy, z ph raczej problemu nie miałam, irygacje nie były potrzebne, tylko sylku używaliśmy przy starankach, seks bez orgazmu...
za to zupełnie olałam kwestie odległości od owulki, chciałam ją dobrze wykorzystać :p poza tym uważam, że jak nie ma typowego śluzu płodnego i ph odpowiednie to odległość od owulki nie ma większego znaczenia ;)
no i owulka wypadła zaraz po pełni, to też olałam...chcieliśmy po prostu drugiego maluszka zmajstrować :)

I choć intuicja mówiła od początku że mały Michałek w brzuchu siedzi...okazało się że to Amelia ;)
 
cześć babeczki:-)

ależ ożywiło się nasze forum i ile nowych staraczek:szok:, SUUUPER!!!!

więc dziewczyny planujące - nie poddawać się!!! staranne zaplanowanie i restrykcyjne podejście do planowania dało u nas na forum (przynajmniej do tej pory) 100%, każda z dziewczyn, która zadbała o WSZYSTKIE CZYNNIKI ma dzieciątko wymarzonej płci:tak:

witam nowe staraczki - Elmo, Czarną Perłę, Dziewczynkę, Dotty (mam nadzieję, że żadnej nie pominęłam):-)

Pirania - dziękuję Ci kochana za link ze smoczkiem, zakupię taki na pewno, bo ta moja spryciara nie chce jeść z łyżeczki; niestety nie załapałam się na zdjęcie Kajutki, ale wiem, że jest śliczna:tak:, fajnie też, że zaczyna mówić; wielki buziak dla niej i dla Krzysia za nocniczek:-)

Kasia - jak się czujesz??? jakieś ciążowe przypadłości Cię męczą???

Madzia - a co u Was??? jak dziewczynki i Marcelek???

Miss - dobrze, że Laurce już odpuściły te kolki i teraz pewnie odsypia te chwile, kiedy z bólu zasnąć nie mogła...niech śpi i zdrowo rośnie a i Tobie przyda się chwila wytchnienia

Ann - wspaniałe wieści, niech okruszek rośnie!!!

Milla, Mama Kubulki - kalendarz mi się nie sprawdził, myślę, że to ostatnia rzecz, którą powinno się wziąć pod uwagę przy planowaniu

pozdrowionka dla wszystkich!!!! miłego dnia i pięknego słoneczka!!!

a ja w poniedziałek wracam do pracy:baffled:; po roku przerwy:szok:
 
Cześć dziewczyny :) przygotowałam sobie dzisiaj termometr na szafce nocnej, żeby znowu zacząc mierzyć temp. i zapomnialam ;) bardzo chcę się starannie przygotować choc data nadal nieokreslona.
Ciesze się,że tak tu dużo staraczek dziewczynkowych, będzie raźniej :)
Mówicie, że sprawdzalność 100% jest? No to naprawdę kusi.
Dziewczyny starające się o dziewuszkę jakie suplementy macie, chodzi mi o nazwy?
I jeszcze mama pytanie odnośnie kawy, bo ja i M baaardzo ja lubimy, ale wypłukuje magnez. Czy wtedy trzeba go uzupełniać większą dawką suplementów? Wogóle to mam mętlik w głowie od informacji :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Daria sliczne te twoje pociechy :) Fajnie, że masz już parkę. Mówisz, że będziesz starała się o trzecie dziecko - dziewczynkę. Pewnie i tak nie masz juz takiego ciśnienia jak my - mamy dwóch synków ;)
 
reklama
czarna perla to masz synka w wieku jedrusia.podziwiam ze juz myslisz o kolejnym.a ktorego urodzilas? Ja mam 4 synow wiec w czwartej ciazy bardzo pragnelam corci. A tak naprawde los zdecydowal za mnie. Zazdroszcze troche mlodszym mamusiom ze teraz moga probowac, ja w pierwszej i drugiej ciazy nie mialam neta. I nie mialam pojecia ze mozna planowac. A bardzo pragnelam corke. W 3 zaszlam w 9 dniu cyklu przed owul. Myslalam ze to starczy. A teraz jak juz postanowilam porzadnie zaplanowac bach wpadka.to sie nazywa fart co? Pirania miala liste silnie zakwaszajacych produktow moze wstawi. U nas pomalu. Maly juz kolek nie ma a zakupilam delikol. Narazie nie daje. Ale podaje codzien biogaje i espumisan. Pozdrawiam
 
Do góry