reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam i ja:)) ja rownież was podczytuje w wolnych chwilach bo duuuuzo ciekawych rzeczy tu piszecie . Tez jestem mamą dwóch przeuroczych mężczyzn i zastanawiamy sie nad trzecim dzieciątkiem- nie ukrywam ze to baardzo poważna decyzja.... Jeszcze nie do końca podjęta ale kusicie bardzo... I mam do was pytanie a w szczególności do Ciebie Piranhiu-biorąc pod uwagę starania o córeczkę. Chodzi mi głównie o męża - z zażywaniem suplementów myśle ze nie byłoby problemu ale o samą kofeinę- mąż jest strasznym kawoszem- pracuje rownież w godzinach nocnych i czasem potrafi wypić nawet 5, 6 kaw na dobę- jak sam twierdzi wszystkiego jest w stanie sobie odmówić ale bez tego żyć nie umie:))) Czy ten nadmiar kofeiny u niego to istotny czynnik??? Bo starając sie o trzecie dziecko wszystko musi byc na 100% z mojej strony tak jak trzeba zeby gra była warta świeczki w przeciwnym razie nie wiem czy to ma sens... Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedz.
 
reklama
Dziewczynki ja juz
e023.gif
zaliczylam, teraz pizamka, soczek i sofka....staram sie ogladac tv ale jakos tak mi sie blogo robi, ze pewnie polegne na
g050.gif
.

Zycze kolorowych i slodkich snow
 
Hejka Dziewczyny!!!
Ale dużo nowych staraczek WOOOOOOOOOOOOOW witam was serdecznie i widzę że większość na dziewczynke na chęć tak jak ja super że nie jestem sama heheheh
Pozdrawiam wieczorowo :-)
 
Elmo, tak jak piszesz powinno się mierzyć rano po przebudzeniu, przed wstaniem z łóżka. A te godziny nie dotyczyły robienia testo owulacyjnego? :-)

Dotty, witaj i zostań z nami! Co do kofeiny to kawa silnie zakwasza co jest na plus :tak: Przy staraniach o synka zalecane jest wypicie kawy godzinę przed działaniem by dodać plemnikom Y speeda, a nie da się załatwić z M by zrobił wówczas minimum 2-godzinną przerwę? :-)

Dziewczynka, również witaj, brakuje nam tu planujących syneczka :-)
 
Elmo, tak jak piszesz powinno się mierzyć rano po przebudzeniu, przed wstaniem z łóżka. A te godziny nie dotyczyły robienia testo owulacyjnego? :-)

Cos pomieszalam :baffled:
Dziewczynka86 to kiedy startujesz ze staraniami?

Witajcie dzis. Moja mała chora na calego wiec jestem po ciezkiej nocy. Wizyta u lekarza sie zapowiada.
Jak dobrze ze piatek. Odsiedze swoje w pracy i weekend. Dzieki Bogu.
Wrócilam do mierzenia temp. Nie wiem na ile ebdzie to u mnie miarodajne, mam taki troche rozchwiany tryb zycia :-D ze po ostatniej próbie (3 miesiace) najzwyczajniej sie poddalam. Mimo ze bardzo skrupulatnie mierzylam zaraz po przebudzeniu o tej samej porze niezbyt mi wyszlo uchwycenie momentu owu :-( no wiec dalam sobie spokoj. Moze teraz bede miec wiecej determinacji. Z testami owu to juz wogole, przedwczoraj wieczorem minimalna druga krska, wczoraj weiczorem juz wyrazniejsza ale jeszcze nie taka gruba, a dzis rano nic :crazy: bez sensu. Odechciewa mi sie tych obserwacji jak nic z nich nie wiem.

Milego dnia!!!
 
Hejka Dziewczyny !!
Witam się z rana siedzę w pracy i czekam weekendu :-) Dzisiaj ledwo ciągnę zero energii mam nadzieje że dzisiaj szybko zleci czas w pracy ;)
Pozdrawiam i życze miłego Dnia !!!
 
Elmo ja już się staram, niestety dwa poprzednie cykle nie dały pożądanych rezultatów i @ przyszła. Na razie się trochę usprawiedliwiam, bo przy pierwszym w najstosowniejszym do staranek momencie byłam dzień przed wizytą u gina, a z drugim nie wiedziałam, że lubrykanty należy odstawić na dno szuflady ;-). A teraz właściwy czas nadejdzie pod koniec weekendu, mój chłop się już nastawił. Komedie miałam jak mi wczoraj stanowczo i poważnie zapowiedział, że do owulacji to seksów nie będzie bo on szykuje plemniki :-D, po popłakaniu się ze śmiechu musiałam mu wytłumaczyć tą zasadę 4 dni przerwy w przytulaniach, że wtedy jest najwięcej plemników w nasieniu :-)
 
Witam Wszystkie kobitki!

U mnie nic nowego fajnie forum znowu tetni zyciem ;-)no wiec WITAM wszystkie nowe staraczki no to w lato bedzie sie dzialo, przynajmniej nie bede sie sama starac :-p

A juz bym zapomniala chcialam sie pochwalic bo jestem dumna z mojego synka bo od tygodnia juz chodzi a od wczoraj probuje biegac :-) fajnie tylko ze teraz jest wszedzie :dry: i musze miec oczy do okola glowy :szok: no ale taka jest kolej rzeczy...

PIRANHA wiem juz to bylo ale zapytam bo nie moge znalesc no wiec; W jakiej fazie ksiezyca najlepiej starac sie o dziewczynke ? :confused:
 
reklama
Piraniu bardzo dziękuje za odpowiedz- to świetna wiadomość z ta kawką bo myślałam ze kofeina nie jest wskazana w staraniach o dziewczynkę a tak to i ja będę mogła kawkowac do woli:))))). Super super!
 
Do góry