reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pirahna sliczna coreczka :)
Ann dokladnie taka sama date miałam tylko rok 12 :)
Miss bella dobrze ze córeczce juz lepiej :)

Pirahna powiedz mi ktora metode bys wybrala ta przed owulacja czy po mam ten mernik ph i chce kupic baby compa co powinno pomoc w wyznaczeniu owulacji :)

ciężarowka to twoje pierwsze dzieciatko ?
 
reklama
czytam czytam na bieżąco, widzę że jednym się udaje innym nie. ale gratulacje dla wszystkich najważniejsze, że są:-D i trzeba się cieszyć. też starałam się o syna. stosowałam w miarę możliwości dietę, kwas foliowy, potas, wit e, oeparol, zielona herbatę, syrop guajazyl, starania 34 h po pozytywnym teście, pozycja od tyłu, pierwsza miałam orgazm. udało się za pierwszym razem zaszłam w ciążę. bardzo się nakręciłam na syna!!! trochę ganię się za to bo wychodzi na to że wpadłam w paranoję, a powinnam doceniać to że dzidzia zdrowa!!! teraz staram się tak nie myśleć. jestem w 17 tyg i może w poniedziałek lekarz powie bo czeka do 20 tyg. nie mam pojęcia co będzie. zresztą ważne że jest
 
Hejka!
Ponad rok temu starałam się o córkę (mając już dwóch synów), czytałam mnóstwo informacji na ten temat, zastosowałam się do nich i udało się. Mam 3 miesięczną córeczkę.
Jeśli chodzi o testy owulacyjne to wykryły u mnie wczesną ciążę.
Powodzenia dla wszystkich starających się i już zaciążonych.
 
mamula madziula zdradź proszę jakie metody stosowałaś. Też mam dwóch synów i szczerze powiem, że ciężko mi uwierzyć że udałoby mi się z córką. Z drugiej strony jak tu czytałam rózne posty odnośnie planowania płci, to ja nieświadomie celowałam w chłopców :-) Może do trzech razy sztuka u mnie się sprawdzi :)
 
Za duzo piszecie nie nadążam :)
Piranha mała czadowa :)
Anecia trzymam kciuki za chłopca! Ale najbardziej za zdrowe dzieciątko.
Daria tzn. ze Ty planujesz 3 dziecko? Jesli tak to co??? :)
Ann gratulacje!
Czarna niezłe foty załączylas :tak: czego sie tu czlowiek sie tu czlowiek nie dowie.
Miss oby tak dalej!

Dziewczyny a czy z ta temp. to nie jest czasem tak ze powinno sie mierzyc zaraz po przebudzeniu przed wstaniem z lozka??? Bo ciazowka tu podaje taka pozna godz, czy taka temp jest wogole miarodajna? Bo jesli tak to byloby spoko, ja wrocilam do mierzenia ale robie to zaraz po przebudzeniu, ten durny termometr pika o godz 5.50 i moj biedny chlop sie stresuje ze zaraz bede cos od niego chciec ;-)
 
Przede wszystkim zmieniłam dietę. Jadłam dużo wapnia, magnezu, dodatkowo brałam suplementy zawierające te minerały i wit b6. Sprawdzałam temperaturę i używałam testów owulacyjnych. Działałam, gdy nie było jeszcze dwóch kresek, a gdy pojawiła się taka bardzo słaba to zrobiłam pauzę. Pozycja klasyczna bez szczytowania. Zaciążyłam w pierwszym miesiącu starań.
 
Dziękuje Piranha za wyjasnienie. I tak jeszcze mam mnóstwo pytań ale to stopniowo :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się wieczornie, ale ziewa mi się niemiłosiernie więc długo nie zabawię.. :p

byliśmy z młodym na wycieczce, zaliczyliśmy śnieżne szaleństwa, zjeżdżanie na sankach, turlanie się po śniegu itp...znaczy Matik, ja byłam głównie obserwatorem :-D
i ogólnie dzień miło zleciał w dobrym towarzystwie..ale teraz już padam na twarz.

tak szybciutko...

Milla ja w pierwszej ciąży miałam cukrzycę, teraz po 20tygodniu miałam robione obciążenie glukozą pierwszy raz, wynik wyszedł podwyższony ale jeszcze w normie, no i teraz drugi raz przyjemność miałam...jutro odbieram wyniki, zobaczymy co wyszło
MamaKubulki cieszę się że radośniej u Ciebie ;)
wyniki jutro, powodzenia u Ciebie i oby wyniki żadnej cukrzycy nie ujawniły ;)
UDANEGO URLOPU!!! :D
Pirania buziak dla małej-a właściwie już dużej ;) ślicznej gwiazdeczki :D
Ann piękne wieści :D niech Kropek sobie zdrowo i wesoło rośnie :)
co do toksoplazmozy uważaj na surowe mięso i warzywa, owoce


ale pięknie nam przybyło nowych staraczek :D WITAMY :D powodzenia życzę !!


iiiii ssssspppadam do łoża.... :-p
 
Do góry