reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nulka GRATULUJE !!!!!!!
Wiesz co ja raczej taka "twarda" jestem ale jak przeczytałam Twojego posta to łza poleciała,
nawet nie wiesz jak sie ciesze
 
reklama
Nuleczko łezka się zakręciła w oku, ale to ze szczęścia. Gratuluję kochana! Tak więc dziś Ci powiem, że poza naszą Piranią jesteś mistrzynią:tak: Tyle trudu nie mogło pójść na marne. Ja to czułam, wiedziałam....serio.Nie wiem skąd. Tak po prostu. Pamiętam Twoje starania i żaden męski egzemplarz nie przeżył by tego, co robiłaś:-p Cudowny prezent dla męża wymyśliłaś. Ciekawa jestem jego reakcji. Pewnie powie: "wiedziałem":-D Ależ się cieszę Twoim szczęściem i dołączam do stwierdzenia, że planowanie działa. Trzeba tylko uwzględnić 8 czynnik jakim jest cierpliwość i wytrwałość;-)
 
Nulka gratulacje :) Super, zresztą innej opcji nie było że córeczka ;)
Bardzo się cieszę i jeszcze raz gratuluję :):)
Będziesz musiała przypomnieć Twoje staranka ;)
Bo ja za pół roku spróbuje znów :)
A mi się udało i dostałam odszkodowanie z tytułu urodzenia martwego dziecka więc też mam dzisiaj pomyślny dzień :)
 
Hallo Kochane!!!
Nulleczko Kochana Serdecznie Gratuluje! Wiem co czujesz, i jak Ci się papunia dziś śmieje!!! A moja sprawdzalność przepowiadania na razie 100%:-) Dziękuję, że mi statystyk nie popsułaś:-D A za chwilę będziesz się wpatrywać w takie cudeńko, i dalej nie będziesz mogła uwierzyć, że je maszZobacz załącznik 520996
Buziaczki Kofane!!!
 
Nullka - jesoo kobieto jak się cieszę!!! bardzo bardzo Ci gratuluję; chyba fruwasz pod sufitem ze szczęścia??? mąż jak tylko wejdzie do domu od razu będzie wiedział, bo pewnie bije z Ciebie takie szczęście, że aż oślepiasz:-)
 
reklama
Nullko
najpiekniejsze wiesci jakie moglas uslyszec..zdrowe dziecko a do tego wymarzona córeczka!!!! nawet nie wiesz jak sie ciesze waszym szczesciem!!!!!!!
Gratuluje Wam z calego serca / A Tobie w szczególnosci wytrwalosci w planowaniu:))))))
To dziala:))))
 
Do góry