reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nuleczko ogromne gratulacje:-)aż mi się śmieje gęba, bo to działa:-Dczekałam na to potwierdzenie jak na szpilkch i teraz wierze na 100% że można mieć wpływ na płeć.

Andziak i Missbella gratki z narodzin dzieciaczków, niech się zdrowo chowają i niosą wam radość:-)

Pozdrowiam resztę babeczek.
 
reklama
O mnie tez Mikolaj zapomnial, ale co tam. Duza jestem, wiec plakac nie bede.
Pierogatka jakie kupilas kolorki? Bo rozumiem, ze beads bedziesz kolekcjonowac?
Piranha, to znowu kasztanki zarobilas. :-) Szczesciara. ;-)
Czarodziejka, lejesz kawe? Zasypiam. :baffled:
 
czekałam na to potwierdzenie jak na szpilkch i teraz wierze na 100% że można mieć wpływ na płeć.
DOKŁADNIE POTWIERDZAM AZ JESZCZE DZIŚ TAK MI SŁODKO NA SERCU :tak:;-)

Nuleczko a jak ty szczęsciaro??? łezka szczęscia poszła?jak M i chłopaki zareagowali???


Agulek a co u was>??? wpadaj częściej ......
 
Pierogatka ,Agulek
cześć babki ;)125 lat Was tu nie był ;)
ściskam i pozdrawiam :)


Macy
ja robię kawę własnie ---kcesz ??:-D
taką z expresu ..


nas zasypało tak ,że nie zawiozłam dzieci ..
dzis żadna siła mnie z domu nie wyciągnie ..
dosypałam tylko naszym sikoreczkom słonecznika do karmnika i wiecej nie wychodzę ..

pozdrawiam ciepło :)
 
Tusia dzięki za pamięć:-)a no u nas nic nowego. Teraz duzo nauki u mojego 4 klasisty z drugim też trzeba trochę przysiąść a do tego roboty zawsze w domu dużo jak wrócę z pracy więc nie bardzo mam czas, ale zaglądam i kibicuje.
Staranka poszły na dalszy plan jakoś tak bez entuzjazmu, odpuściłam w sumie, jedyne co to sprawdzam przed ph i używam na wrazie co Rephreshu i Feminum żel, podjadam żurawinkę, nabiał też i magnez ale zwykły. Ale po wieściach Nullki po nowym roku kupuje witaminy cały arsenał i znów się faszeruje.
Może razem nam się uda? kiedy ty zaczynasz?


Pozdrawiam jeszcze raz i obiecuję że czasem zajrze do was, bo fajne z was babki.

 
Witam Was dzewczyny
Dopiero dziś bo wczoraj Mikołajkowi goście byli do 21:30 , a potem z mężem sobie przeżywaliśmy na spokojnie to wszystko.

macy, maggie, Magda, Axarai, Tusia, Marzycielka, tasha, ann29 patrysia*, Czarodziejka, truskafffka, Milla21, Koliber, pierogatka, Piranha, czarna, agulek, mama, kasia_uk, kate18, Ewcik (mam nadzieję że nikogo nie pominęłam )
Bardzo Wam dziękuję za wszystkie gratulacje i za to że cieszycie się moim szczęściem :) Wielkie dzięki za wsparcie i wiare że się uda :)

ann29 i macy
do żony przepowiadacza (kolegi) zadzwoniłam od razu i powiem że niby się cieszyła ale jakoś tak w głosie wyczułam że bardziej by sie cieszyła gdyby to był chłopak. Ja czuję czyje gratulacje są szczere a czyje nie - to da sie wyczuć po reakcji. Jak zadzwoniła do mnie koleżanka od paznokci (co sama też w ciązy jest ) i powiedziałam że córka to aż piszczała z radości bo też wiedziała o moim planowaniu i mi kibicowała i wierzyła że się uda. Dzisiaj ide na paznokietki to sobie pogadamy - ona dowie sie płeć 27 grudnia :)
A dziś ma mi pokazać zdjęcia z USG i bedziemy wypatrywać nuba ;-)

Magda dzięki za słowa, ale z tą mistrzynią nie przesadziłaś??? A 5% się nie przejmuję bo wiem co widziałam na monitorze. Z tego wszystkiego zapomniałam poprosić o zdjęcie kreseczek , ale następna wizyta 3 stycznia to poproszę :)
Zresztą lekarz z takim przejęciem zaczął wymyślać mi imię dla gwiazdeczki ......

maggie spisze sobie wszystko na spokojnie w wolnej chwili i na pewno "opublikuję" tu na forum swoje starania, bo chciałabym (zresztą tak jak Piranha) cieszyć się szczęściem kolejnych dziewczyn tak jak Wy cieszycie się dziś moim.

Axarai ano statystyki zachowane i oby tak dalej :)

tasha mąż jak wszedł to nie domyślił się... bo nieźle grałam wkurzoną na wszystko (chwilę wcześniej Julek mi w tym pomógł swoim zachowaniem). Szczerze miał taki zapieprz w pracy wczoraj że zapomniał że ja idę na wizytę a ja specjalnie mu nie przypominałam bo bałam sie że jak zadzwoni i zapyta to sie wygadam i z prezentu niespodzianki będą nici.

Reakcja na prezent była bardzo miła. Otworzył a tam różowe śpioszki i body oraz liścik . Nawet nie czytał kartki tylko wysunął ubranka ,patrzy na mnie i mówi TAK????? I podbiegł przytulił mnie , wyściskał i mówi "mówiłem że się uda, tylko Ty nie wiem czemu tak słabo wierzyłaś" Łzy poleciały nie powiem. Chłopcy też się cieszą i bedziemy wymyślać imię bo jeszcze nie mamy - te co kiedyś mi sie podobały jakoś teraz nie koniecznie ;-) Damy radę coś wymyślimy

Milla ja dałam Ci nadzieję tak jak mi dały nadzieję inne dziewczyny , którym wcześniej się udało . I tak to ma działać :)
Chińskim kalendarzem się nie sugerowałam, bo z chłopcami raz sie sprawdziło raz nie, zalezy od kalendarza. Niedawno któraś z Was podawała linka do kalendarza z którego większość się sprawdzała , a mi teraz on pokazywał syna .

pierogatka duża już ta Twoja Ania, moi synowie byli długo na cycu - obydwaj po 1,5 roku równo

Piranha piękną dzidzię mi w poście przysłałaś, jeszcze 5 miesięcy z kawałkiem i też taką na oczy zobaczę :)
KASZTANKI już dziś rano wysłane priorytetem , więc oczekuj i smacznego :)

czarna zdrówka dla dziewczynek. To teraz czekamy na wieści z USG od Ciebie. Trzymam kciuki za synka :-)

mama ojjjj zasypało u nas zasypało śniegiem i sypie cały czas. Dzieciaki zadowolone i już o sankach i bałwanie myślą.

Z tego wszystkiego nie napisałam że mam niedokrwistość i dostałam żelazo Tardyferon Fol i ulotkę co zawiera dużo żelaza- tylko z tego wszystkiego zapomniałam zapytać a lekarz powiedzieć jak sie go stosuje. Na ulotce napisane że raz dziennie to pewnie tak trzeba.

A ja mam przed sobą weekend relax. Dziś idę na paznokietki a jutro do kosmetyczki :) Ona też czeka na wieści bo opowiadałam jej o moich staraniach i życzyła mi szczerze córeczki. :)

Teraz powoli przekonuję się że niektórych ludzi bardziej cieszy i się uśmiechają gratulując gdy usłyszą trzeci chłopak, a jak widzą moje szczęście to już gratulują ale z mniejszą euforią. Jak łatwo jest rozpoznać gratulacje szczere od tych gratuluję - a w myślach cholera udało im sie ehhhh.

Dziewczyny euforia euforię ale musze zejść na ziemię i pracować bo święta za pasem i nie chce zaległości mieć jak w poprzednich miesiącach. Także jak będzie mnie troche mniej to wybaczcie. Postaram sie codziennie zajrzec i zostawić pare słów :)

Miłego piąteczku
 
Ostatnia edycja:
Ja dzis postaram się troszku nadrobic bo wczoraj jakos nie mialam weny.
Dzis już przyszla wredna @ no i stwierdzilam, ze w tym mies nie będzie mierzenia temperatury, będzie spontan :D nad testami ovu tez się zastanowie, w zasadzie wiem kiedy mniej wiecej ovu wypadnie i w tym czasie będziemy się intensywnie przytulac w pl niczym smarkacze cichaczem coby nikt nie usłyszał,hahaha


W temacie nocnego moczenia się, jakis czas temu czytalam fajny artykul. Do 4 lat odpieluchowane dzieci maja prawo w nocy się moczyc,polecam poczytajcie:
WWW.dorotazawadzka.natemat.pl/22489,mokra-wpadka


Maggie
Co do odpieluchowania,probuj co jakis czas czy zechce usiasc na nocnik-tak jak pisze Magda nic na sile. Pamietam, ze w maju Olo kompletnie nie miał ochoty siedziec na nocniku-straszny Strus pędziwiatr z niego i stwierdzilam, ze będzie z nim ciezko, po miesiącu calkiem spontanicznie wyszlo samo z siebie, bo Olek zobaczyl majteczki z pilka i chciał je koniecznie założyć no wiec założyłam wytłumaczyłam co i jak, ze to nie pieluszka i,ze jak zrobi siku będą mokre, ze musi biec na nocnik(postawilam w pokoju dziennym coby był na widoku) Pierwsze majty wiadomo, ze zsikal i chyba był troche w szoku. Za 3 razem udalo mu się usiąść na nocnik z tym, ze w majtach,wiec w efekcie siki były w nocniku ale i majtki tez mokre:) spodobalo mu się granie nocnika i bicie brawa,wiec posikiwal co 3min na swoja toalete. Stawiaj nocnik w pokoju niech ma go na widoku,sadzaj tam co jakis czas miski, obklejcie go jakimis naklejkami z jego ulubiencami.

Koli

Ja tez jakos mam stresa zrezygnowac z pieluszki na noc,niby się budzi na siku lub wytrzymuje ale co jakis zdarzy się,ze sa siuski w pampku.
a jak u Was nastroje po ost wizycie u lekarza? bedziecie probowac z invitro?

Macy
Albo się to nie zdarza albo mamy dziewczynek wstydza się o tym mowic-tak jak zreszta pisza w powyższym artykule. Ja mysle, ze tu plec nie ma zadnego znaczenia.

Truskaffka

Posmyraj Amelke od internetowej ciotki:)

Magda
I jak przygotowania wyprawkowe dla Marcelka? Ruszyly pelna para?

Magda, Macy
Fakt Ebay uk w porównaniu z de to spore roznice cenowe. Ja kiedys z ciekawości interesowalam się uzywanym maclarenem i chyba fotelikiem do rowera roemer i powiem Wam,ze tu to masakra. Ludzie licytuja do takich cen, ze nie oplaca się kupic uzywek. Np. czasem cena uzywki jest tylko 10-15 euro nizsza, to ja wole sobie kupic nowke. Z ciekawości weszlam na Ebay.uk i tam ceny były bardziej przyzwoite tylko ta cholerna przesylka.

Pierogatka
No ladnie zaszalałaś:-)

Czarna
Zdrowka dla dziewczynek i oby Ciebie nie dopadlo

Mama
I u nas sypie,juhuu,pewnie nie polezy bo mamy 0 st ale jak ucichnie sypanie to lece z Olem na dwor, niech wie co to snieg:-) bo kto wie,kiedy będzie nastepna porcja
 
ann29 nie gniewaj się bo wlasnie Ciebie ominęłam więc jeszcze raz dziękuję i Tobie za kciuki , za wiare i za gratulacje. Przepraszam ale nie wiem jak to się stało - starałam się jak mogłam a tu taki błąd się wkradł ;-)
Już wiem.... pomyliły mi się nicki z macy . :no:
 
reklama
Nullka
bo ludzie sa zawistni i ciesza sie z czyiś niepowodzen a nie z sukcesow :( smutne ale prawdziwe. Olej gamoni i ich nieszczere gratulacje. trzymaj sie i delektuj sie szczesciem bo na nie zasluzylas :)

jak napisalas o reakcji meza to az lezki mi sie w oczach zakrecily- fajnie to rozegralas:-)

ps. Nullka spokojna glowa ja nie z tych gniewajacych :*
 
Do góry