reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nullka WIELKIE GRATKI!!!!!!!!


Magda haha żebyś wiedziała, reakcja Mężów to zazwyczaj...baaa wiedziałem
:-D
Szcz
ęśliwych Mikołajek BBabeczki!!!!
 
reklama
Nullka Gratulacje!!!!!!!!!!! Dałaś mi nadzieję. I przychylam się do prośby meggie bo ja też za jakiś czas postaram się o dziewczynkę. A jeszcze mam jedno pytanie czy sugerowałaś się też kalendarzem chińskim? Bo mi z chłopakami się sprawdził, więc może coś w tym jest... Jeszcze raz gratki.
 
nullka gratulacje córuni

w ogóle wszystkim kibicuje, trzymam kciuki i fluidkuję...

a u nas na liczniku 10ty miesiąc, 9,73kg wagi, cztery zębole, dieta tylko i wyłącznie mleczna (---> cycowa)

ściskam Was moje drogie....ide chlipać bo nie przyszedł do mnie mikołaj a ja przecie taka grzeczna:angry::angry:
 
Koliber żebyś wiedziała że przyjemne to nie było, zwłaszcza łezka się w oku zakręciła w USC, jak musiałam podać imię a przychodziły obok mnie osoby i rejestrowały swoje dzieci urodzone o czasie
Ale dałam radę, zrobiłam to dla mojej kruszynki ...
Wiadomo że pieniądze nie są najważniejsze, wolałabym donosić dziecko i cieszyć się podwójnym macierzyństwem...
Strasznie nam się zwaliło wszystko na głowę, najpierw u mnie i jeszcze teraz mąz stracił pracę, więc postanowiłam że zawalczę o swoje mimo przeciwności losu, warto wiedzieć w tak trudnych sytuacjach że ma się jakieś prawa, ale należy walczyć o nie do końca i nie poddawać się ...
I wierzę że kiedyś będę podwójną mamą
Cały czas Was podczytuję i cieszę się jak czytam z takich wieści o wymarzonej płci
Nullka super że Ci się udało i należało Ci się to w dwustu procentach ...
Może mi kiedyś też się uda, chociaż zdrowe dzieciątko bez względu na płeć to ogromne szczęście ...
Dobrej nocki babeczki :)
 
bylismy dzis na ryneczku swiatecznym, objedlismy sie i opilismy grzancem,Olo szalal na calego,oj bylo milusio

Koli

ten "czas" to pojecie wzgledne. Z paru powodow, nawet ekonomicznych wolalabym, zeby ciaza przyszla szybciej niz pozniej(im szybciej urodzi sie drugie tym szybciej odchowam i bede mogla isc do pracy)

Maggie
wiem, ze zadne pieniadze nie sa w stanie pokryc straty ale skoro mialas mozliwosc ich wziecia to czemu nie.
Zobaczysz, zostaniesz jeszcze mama po raz kolejny:*
 
Koli ja uwielbiałam zawsze takie dni, jaki Ty planujesz jutro. Życzę udanych zakupów i oczywiście udanego zasłużonego odpoczynku:-)

Maggie bardzo lubię Cię czytać:happy2: Masz bardzo zdrowe podejście do życia. Dobrze, że powalczyłaś o swoje. Wiadomo, że smutek i pamięć w sercu zawsze pozostanie, ale jak się nie upomnisz o swoje, to nikt tego nie zrobi za Ciebie. Gratuluje pomyślnego zakończenia sprawy i trzymam kciuki, abyś w miarę możliwości jak najszybciej została mamą po raz kolejny:-)

Pierogatka dorwij Mikołaja i mu powiedz, co myślisz:-D Miło Cię widzieć. Jak tam? Planujesz już staranka?
 
Dziewczyny, nie nadrobię, Kaja dopiero co przysnęła a moje klikanie w klawiaturę ją budzi, może jutro uda mi się zajrzeć do Was na dłużej.

nullka, MEGA GRATULACJE, nie mogło być inaczej, ogromnie się cieszę a Twój opis bardzo mnie wzruszył i łezki wycisnął!

120913_MEDEX_BabyGirlPinkEX.jpg.CROP.rectangle3-large.jpg


Miałam napisać więcej ale właśnie Kaja się obudziła od klikania i zaraz Krzysia obudzi :-(, dobrej nocki i kolorowych snów!
 
Magda_z_uk wiesz co jeszcze troszkę muszę poczekam...ale jak się słyszy że kolejnej z Was się udaje to aż chce się od razu....rety ale fajnie że jesteście że możemy jakoś sobie pomagać....
a co tam olewam mikołaja:-D:-D sama sobie zrobiłam mikołaja ....kupiłam sobie PANDORE
 
Pierogatka no proszę. Fiu fiu...niezły prezencik, ale masz rację. Trzeba się czasem rozpieszczać:-) Koniecznie się bierz za staranka, bo mało tutaj chłopczykowych staraczek, a ktoś musi w końcu ciągnąć ten wóz;-):-)
 
reklama
Do góry