reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Znalazłam. Nazwa to DIORALYTE. Moze być podawany dzieciom powyżej 2 lat a mniejszym po konsultacji z lekarzem. Jest naprawdę dobry.

No to teraz widać jaka mam skleroze. Ze ja sobie wcześniej o nim nie przypomnialam
 
reklama
Axa racja. Zawsze coś tam może zostanie....
Ty piszesz, że na wrześniówkach myślą o kolejnych, mój mąż się śmiał, bo jeszcze Marcelek w brzuszku, a ja mu ostatnio, że chyba bym kiedyś 4 chciała:szok::-D Zapytał, czy dobrze się czuję?:baffled::-)

Marzycielko będę Ci bardzo wdzięczna. Wiesz, jak mi jutro nic nie dadzą, to już muszę sama się ratować.


A w ogóle to jesteście kochane:happy:
Doświadczenie Wasze cenniejsze od wszystkiego, zwłaszcza jak człowiek ma wrażenie, że wali głową w mur:baffled:
 
Marzycielko zerknęłam w google i dokładnie o tym myślałam. Skoro mówisz, że dobry, to jutro zakupię, chyba że lekarz nam da. Dziękuję ślicznie:happy:

Czarodziejko u nas na pewno jest lepiej niż wczoraj w nocy, kiedy co 10minut wymiotowała przez 3 godziny samą żółcią, ale wiadomo, im dalej w las, tym bardziej niebezpieczne jest to z racji odwodnienia. Pocieszyłaś mnie, że to jednak mija, bo ja jakoś końca nie widzę:baffled: Dziękuję.
 
Axa malutka to moja Nelusia, bo ja z takim bagażnikiem na przodzie to do malutkich się nie zaliczam:happy: Oj pośmiałam się...musisz być częściej na forum;-) Dzięki śliczne.

Marzycielko
dokładnie...na żywo byśmy sobie do głosu nie dały dojść:-p
 
uff przeczytalam i dopiero jestem...

Maciur-ka
Ja już sama nie wiem co z tymi bransoletkami, ta tez planowalam zakupic ale znalazłam test gdzie wypadly bardzo slabo:/ boje się beznadziejnej podrobki także zamówiłam taka mniej znana –producent pisze o 2000jonow a na yT znalazłam jej test i wskazywalo 1800, zamówiłam z Ebaya od sprzedawcy polecanego przez producenta.
Kurcze a Twój Em wyjezdza nadlugo? bedzie wracal do domu co jakis czas i dłuższy czas ciągiem go nie będzie?

Truskaffka
Mój tez chojrakuje,ze jak chciałam synka to mi zrobil synka,wiec teraz zrobi corke-hahaha,żeby się sprawdzilo jak u Twojego Ema:)

Nullka
Zawsze dziwi mnie takie podejscie lekarzy, 80% to chyba strasznie się przeliczyl…zazwyczaj dobrzy specjaliście mowia co widza ale dodaja,ze w tak wczesniej ciazy łatwo się pomyslic…
A tak poza tym to mogę się doczekac Twojej wizyty i nuba:) wierze,ze bedzie dziewczynka

Axarei
Adusia strasznie podobna do brata, szczesciara z Ciebie,ze tak szybko udalo Ci się zaciążyć:) ale pewnie się nie nastawialas to i szybciej poszlo.

Aga
Musimy Wierzyc,ze w tym cyklu się nam uda:)

Piranha
Kaja śliczności-aj aj aj zazdorszcze :)
Zobaczysz jak Ci się Krzys rozgada-z dnia na dzien zacznie coraz bardziej zaskakiwac:)
Dzis mowie do młodego: synek ile razy mam Ci to jeszcze powtórzyć
Odpowiedz: trzy
No i jak tu zachowac powage:)

Magda
Może poczekaj i zobacz jak sytuacja w nocy, jeśli beda dalsze wymioty a mala nie bedzie przyjmowala plynow to pojechałabym do szpitala,poki co kontroluj probuj na pol spiaca Nelke poic choc po 5- 10 ml, masz glukoze?Tule Cie mocno bo domyślam się jak bardzo się martwisz. najwieksze szczescie to jak dzieciaczki sa zdrowe:*

Czarna
Super wiesci, jeśli nie jestes zadowolona z lekarza to może ktos ze znajomych może Ci polecic takiego zaufanego? No i jak nastawienie Ema? Już lepiej?
 
Ann nie mam glukozy i nie wiem, czy tu w Uk jest taka w proszku? Widziałam w płynie, na stoiskach, gdzie są dodatki do ciast. Myślisz, że mogłaby być? Dziękuję kochana w słówko wsparcia:happy:
 
reklama
Magda
kurcze nie wiem czy taka moze byc, chyba tak ale pewnosi nie mam,musialabys poczytac sklad co tam napisane :( u nas w dojczlandzie tez nie ma do kupienia glukozy jak juz to dextrose[FONT=arial, sans-serif](tzw cukier z winogron) i wlasnie to zalecily mi babki w aptece[/FONT]
 
Do góry