reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam piątkowo i słonecznie:-)

Miss - wow, patrzę na twój suwaczek i masz już 35 tyg i 6 dni; w tym samym czasie urodziła się Sonia;-), spakuj kochana tę torbę jak najszybciej, bo teraz to już może być w każdej chwili:tak:; mnie też dziewczyny z forum molestowały o spakowanie torby i dobrze, że ich posłuchałam, bo zaczęło się o 3 nad ranem, byłam półprzytomna z bólu, niewyspania i na pewno nie miałam głowy do pakowania torby; raju, niedługo będziemy oglądać fotki Kornelki:-), a masz to kogoś nr telefonu, żeby w razie czego powiadomić???

Madzia- pięknie dziewczynki wyglądały:-), w ogóle śliczne masz córeczki, buziaczki dla Nelci i Nikusi:-); a Jak Ty się czujesz??? bardzo boli spojenie???

Pirania - już piątek:-), teraz będziesz pewnie miała pracowity weekend przed chrzcinami;-); a przesyłka z allegro dotarła czy wcielasz w życie plan B???:-D

Kinga
- to na razie cicho sza... ale &&&&&&&&&& za dwupak;-)

Daria, Axarai, Patrysiak - meldować się dziewczynki!!! jak dzieciaczki???

Patrysia - jak Marcelek śpi w nocy??? wstaw jakąś foteczkę małego przystojniaka:tak:; fajnie tak czasem wyrwać się na babskie pogaduchy!!!

Kasia - kawkowałaś już??? miłego dnia w pracy!!!

Mama - lifting?! pewnie szalejesz z odkurzaczem:-D

wczoraj miałam zabiegany dzień, tata przywiózł mi furę grzybów, musiałam coś z tym zrobić a lewus ze mnie w kuchni straszliwy, moja mama w sanatorium, więc niedostępna ale dzwoniłam do niej i pytałam co i jak robić, w sumie utknęłam na wiele godzin w kuchni, Sonia mi towarzyszyła w huśtawce, potem pojechałam na pilates i wieczorem padłam jak długa:-D

pozdrawiam wszystkie babeczki i życzę udanego dnia!!!
 
reklama
Magda, córeczki wyglądają zabójczo pięknie, śliczne stroje!!!

Tasha, na razie dotarło to:

Zobacz załącznik 510555

a także ciepła czapeczka do kościoła, płaszczyk i buciki (te ostatnie strasznie spadają ;-)), brakuje rajstopek (mam awaryjne :-)) i ciepłego kombinezonu-śpiworka, jak ten ostatni dziś nie dojdzie to mam mega problem :-) Położyłam dziś Kaję na brzuchu a Krzysiu przed nią skakał na materacu, wpadła normalnie w 5-minutowy atak śmiechu, Krzysiowi też się to podobało i ją zaczepiał, fajnie obserwować takie chwile :-)
 
Ostatnia edycja:
witam
Pirhania kaja sliczna , wiesz u mnie dzieci tak samo robią, młodszy patrzy i wywraca sie ze smiechu jak starszy skacze
Ann przeslij mi link do tej metody Jonasa, bo ja mam, ale nie aż tak dokładne wyliczenia
Magda dziewczynki slicznie wygladają i fajnie, ze już są zdrowe
Missbella wózek jest super, bedziesz na pewno z niego zadowolona, a co do kolru to spacerówke mozna prac, całe siedzonko sie wypina i nadaje sie do prania
Tasha to wczoraj miałas intensywny dzien
Koli jestem pełna podziwu dla Twojego M, mój tez zostanie z dziecmi jak musi, ale po pół godzinie mam telefon z zapytaniem kiedy bede wracac
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny, jakiś czas temu pisałam do Was na temat jak zaplanować dziewczynkę, udało mi się doczytać forum od początku do końca. Dzisiaj rano zrobiłam test bo miałam dostać okres, jednak ani widu ani słychu i pojawiła sie bardzo bladziutka kreseczka. To mój 27dc czyli jakis czwarty tydzień, niepokoi mnie jedynie to że objawów praktycznie zero, moze ciut piersi się powiększyły i tyle i częściej sikam. Troszke mnie to niepokoi, bo z pierwszym dzieckiem praktycznie zaraz pojawiły sie wymioty itd. Kiedy najlepiej umówić się na wizytę żeby coś było już widać? jakoś nie moge w to uwierzyć bo to nasz pierwszy cykl starań ...
 
Kate
mi sie udalo wczoraj sciagnac jakis programik DOSowy ale nie moge odszukac tej strony:(
za to znalazlam inna:
http://www.leichte.info/fuer_Frauen/Mondphasen_Berechnung_Vergangenheit.htm

po niemiecku aleduzo prostrze od tego co sciagnelam.

w pierwszych okienkach wybierasz date i godzine swoich urodzin,ponizej miesiac dla jakiego chcesz obliczyc faze ksiezyca

berechnen akceptujesz.
tag-dzien
monat-miesiac
Jahr-rok
Uhrzeit godzina

januar-stycz
Febr-luty
maerz-marzec
April-kwiec
Mai-maj
Juni-czerw
Juli-lipiec
August-sierp
September-wrzes
Oktober-pazdz
November-listopad
Dezember grudzien
 
Ostatnia edycja:
maggi
kazda ciaza jest inna:) mnie przy ciazy do zrobienia testu sklonilo to,ze tydz spoznial mi sie okres,mdlosci przyszly dopiero w 7/8tyg ciazy. wiesz czasem wystarczy 1 stosunek,zeby zajsc w ciaze-takze tylko sie cieszyc,ze tak szybko sie udalo:)
Jak wygladaly Twoje staranka??

Piranha
ojej ale slicznosci, piekna sukieneczka
 
Ostatnia edycja:
Ann sliczne zdjecia :-) gdzie byliscie w ZOO

obliczylam sobie co mi wychodzi na tej niemieckiej stronie, ale nie wiem co oznaczaja wyniki bo niestety nie umiem niemieckiego
 
Piranha, śliczna córeczka. Ann widzę że masz synka w podobnym wieku do mojego, mój ma dwa latka i dwa miesiące:). Moje starania nie były ściśle dziewczynkowe, tzn przynajmniej jeśli chodzi o diete nie przestrzegałam tak mocno, owszem jadłam produkty mleczne ale nie w jakiś zatrważających ilościach. Od miesiączki do owulacji praktycznie codziennie lub co drugi dzień przytulanko, skończylismy 11dc a 13dc była owulacja. Stosowałam lactovaignal, łykałam żurawinę i witaminę c, piłam cole light, a mąż piwko. Praktycznie jak stosowałam zakwaszanie widziałam roznice w sluzie bo raczej mało go było i chyba gęstszy nie taki rozciągliwy jak białko jaja kurzego.Co z tego wyjdzie zobaczymy na dniach czy kreska będzie wyraźniejsza i czy sie ciąza utrzyma, bo ostatnio w moim otoczeniu duzo niefajnych przypadków stąd i obawy mam dość spore, boję się cieszyć.
 
reklama
Do góry