reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha to u mnie nie wiem jaki dokladnie ten sluz byl. Nie byl taki jak jajko kurze. Podobny do jajka kurzego wystapil dopiero za cztery dni, ale to juz chyba bylo po owulacji, bo byly zwyzki temperatur. Nie moglam sie w tym polapac, bo to bylo po tzw. ciazy biochemicznej czyli po dlugim plamieniu i krwawieniu i chyba cos sie poprzestawialo. Okazalo sie, że znowu zaszlam w ciaze i jestem ciekawa co to byl za dziwny sluz.
 
reklama
Czesc dzieczynki. :-)

Kinga, niezmiennie - kciuki zaciśnięte. Bardzo obiecująco to wygląda. Ekspertem nie jestem, ale trochę wykresów się naoglądałam. Piranha pewnie powie to samo. Mam nadzieję, że tym razem się uda.
Kasiu uk, ze śmiejącą mordką czyta się Twoje posty.
Ann29, oj przebiegła istoto. :-D Co to kobiety zrobią, żeby być w ciąży.
Kasiu, Ann29 Przepis brałam stąd: Moje Wypieki | Paluszki Wiedźmy - ale kupiłam sobie foremkę wiltona, bo jestem patentowanym leniem ;-) a przepis na sowy tutaj: Moje Wypieki | Babeczki sowy - Ann, tak ciasteczka oreo, ale nadają się każde markizy - nawet jasne, byleby miały białe wypełnienie. Dla dzieci wspaniała zabawa - córcia mi pomagała. Sowy dziś wyleciały.
Magda, a jak Twoje córeczki po imprezie?

Miłego dnia.
 
Ostatnia edycja:
ann29 dzięki :-) Też o takim czymś myślałam. Wczoraj udało mi się kupić na Allegro śpiworek Maxi Cosi do fotelika za baaardzo małe pieniądze także mam problem rozwiązany na szczęście :-)

Kinga wykres bardzo obiecujący. Trzymam cały czas &&&&&&&&&&&& :tak:
 
MissBella, pochwal się, co kupiłaś. Też mi się podobają te, które Ann pokazała. Słodkie takie rzeczy.
Koli, biedny m. :-D
 
Miss widze że szalejesz już zakupowo :))) fajnie!

u mnie cóż... jeszcze kilka dni jak temp bedzie wysoka to zacznę się zastanawiać. puki co jest ok i fajnie to wygląda ale boje sie że spadnie...
 
Koliber
dzieki:) a ile tej maki orkiszowej i platkow dajesz? ze mnie kiepska kucharka dlatego pytam :D

Macy
rowniez dziekuje za przepisiory, hehe ano przebiegla ale osobisty na to jak na lato, ten jego blysk w oku bezcenny:-):-):-)

Koli, Macy
jacy Oni biedni? przeciez maja tyyyle przyjemnosci. to my mamy przerabane bo musimy sie powstrzymywac od orgazmow :p


Dziewczyny slyszeliscie o metodzie planowania plci dr Jonasa??
to metoda oparta na fazie ksiezyca w dniu narodzin matki i pozniej w dniu poczecia dziecka. wg kalkulatorow wychodzi,ze na dziewczynke powinnismy sie starac 21.10-sprawdzalam wtedy tez byly przytulanki ale byly tez w jeszcze inne dni :D wiec jakby co nie bede mogla potwierdzic skutecznosci tej metody-hehe

a to czary,ktore mi wyszly (obecny mies zaznaczylam na czerwono):
Kalendarz dni plodnych w roku 2012 (czas letni od 25 III do 28 X)
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
30 Po 28 Wt 29 Cz 28 So 27 Ni 26 Wt 25 Sr 23 Cz 21 Pi 21 Ni 19 Po 19 Sr
1:01 22:25 18:37 10:08 21:36 5:42 11:38 16:47 22:28 5:53 15:04 4:41
M Bar F Byk M Bli F Rak M Lew F Pan M Wag F Sko M Str F Koz M Wod F Ryb
49 6 49 5 49 6 47 8 44 11 41 14 37 18 33 21 30 24 28 26 27 27 27 27
 
Ostatnia edycja:
Hello!

Patrysia, mi też strasznie brakuje takich babskich pogaduszek :-)

Ann, tą maść może przepisać pediatra, w każdym razie w PL tak jest. Jak dziś tempka?

Kicia, tempka może zacząć rosnąć nawet 3 dni przed owulką gdyż progesteron wzrasta jeszcze przed pęknięciem pęcherzyka. Testów owulacyjnych nie robiłaś?

Macy, według mnie Kinga jest w dwupacku :-) i trzymam mocno za nią kciuki!!! &&&&&&&&&&&&&

Koliber, działajcie bo może wtedy pęcherzyk nie pękł a teraz jest drugie podejście do owulki ...hehehe, M da radę? :-D
 
Piranha
dzieki, moze jak bede na ponownej wizycie u pediatry to go zmolestuje o masc. moze najpierw zadzwonie i zapytam czy mi wypisze recepte-hehe oj pediatra lekko ze mna. ciagle sie o cos wypytuje:D
temp leniwie i laskawie podskoczyla o 0,1-szalu nie robi:(
 
Piranha, test owu zrobilam w sobote, wyszedl pozytywny. Byl wtedy ten dziwny sluz. A sluz z bialkiem kurzym byl dopiero pozniej w srode - czwartek.

Kinga, badz dobrej mysli.
 
reklama
Cześć dziewczynki:-)

U mnie nocka spokojna jak nigdy. Dziewczynki spały pięknie. Zero kaszlu, żadnego budzenia się, a Nelę musiałam budzić siłą o 8, żeby na 9 zdążyła do szkoły.
Mi już katar odpuszcza. Tzn, jeszcze kwaczę trochę, ale nos już tylko trochę zapchany. Węchu nadal brak:confused2:

Dziewczynki po imprezie bardzo zadowolone. Oczywiście opowieści końca nie było. Nawet sobie wzajemnie opowiadały jak się bawiły, bo każda była w swojej grypie, więc inne wrażenia. Ja oczywiście paść ze śmiechu chciałam, jak te dwie wciąż malutkie istotki tak poważnie ze sobą rozmawiały:-) A oto i one przed wyjściem:
halloween 001.jpghalloween 007.jpg

Ann pocieszyłaś mnie tym, co napisałaś o mamie. Mi tu dali jakieś krople sterydowe. Miałam je używać 4 miesiące i jak polip nie zmniejszy się, to operacja. Zaszłam jednak w ciążę i leczenie przerwane. Kurcze, może jednak uda się bez zabiegu? Dzięki słońce za pocieszenie:-)

Patrysiu u nas też dość zimno rano, a mój mąż ubrał Neli do szkoły cienką , wiosenną kurtkę. Fakt. Wczoraj rano było 15 stopni, ale dziś tylko 6! Ehhhh....ci faceci:dry: Mam tylko nadzieję, że nie wychodzili nigdzie, bo mi dziecko zamarznie. Ja byłam w łazience, jak wychodzili i nawet nie wiedziałam. Mama teraz po nią idzie, to weźmie coś cieplejszego.


Ok. NA razie tyle, bo muszę iść do Niki. Ma jakiś problem:cool2: Odezwę się później.
Wszystkim życzę miłego dnia i oczywiście każdą pozdrawiam:-)
 
Do góry