reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Koli, paluchy są bardzo... maślane. Całkiem smaczne. A sówek nie smakowałam nawet - samą babeczkę tak, ale z przystrojeniem już nie.
Agagsm, pakuj się w samolot i będzie sówka.
 
reklama
Magda, jak będziesz oglądać filmik na kompie to spauzuj interesujące Ciebie ujęcie, naciśnij klawisz Print Screen albo ALT + Print Screen na klawiaturze, wówczas zdjęcie pojawi się w schowku, wchodzisz wtedy w dowolny program graficzny, choćby Painta, tam naciskasz Edycja ---> Wklej i masz zdjęcie wybranego ujęcia, potem wystarczy tylko obciąć niepotrzebne fragmenty fotki, ja to robię w programie GIMP :-) Ja w ten sposób zamieściłam Wam najfajniejsze ujęcia z filmiku bo to co wydrukowała ginka to niezbyt wyraźne było. Mam nadzieję, że po ciąży uda Ci się pozbyć problemu z brakiem węchu bo brzmi to strasznie, nieodczuwanie smaku to nic fajnego :-(

Macy, ale kreatywne wypieki! :-)

Kicia, przy staraniu o dziewczynkę nie powinno być śluzu o konsystencji BJ a pH powinno być niskie.
 
Macy paluchy spoko. Zjadłabym:-) Sowy pomysłowe. Zaszalałaś kobieto;-)


Piraniu
jesteś WIELKA! Dzięki za wskazówkę. Zobaczymy, co dostaniemy na usg, bo płaciliśmy za pakiet super extra. Jak mi będzie mało, to zrobię tak jak mówisz.Ty to masz łeb kobieto:tak::-) Niech Ci Bóg wynagrodzi w czym tam chcesz:happy:


Kinga a gdzie się podział wykres? Strasznie tajemnicza jesteś;-)
 
Dzien dobry
i070.gif


.....wpadam pierwsza, jejku spac nie moge....oczy sie kleja, mordka
e064.gif
a tu nic. Rzucalam sie na lozku z boku na bok i nic....W domu cisza, wszsyscy spia a ja juz buszuje, a za oknem....ciemnosc.

Macy ciasteczka sa suoer, mi najlepiej podobaja sie paluchy, jak mozesz to wrzuc przepis

Kinga
co dzie dzieje???? Jak twoja tempka????? 3mam kciuki caly czas

Magda
jak party???

Piranha, Patrysia, Andzia, Mama, Natusia, Daria, Tasha, Axari, Ewcik, Kate, Czarodziejka, Kinga, MissBella, Martika, Truskaffka, Patrysiak, Czarna, , Tusia, Nullka,MIsia, Agagsm, Magda UK, Marzycielka, Ann, Macy, Kilober i inne dziewczyny milego dzionka
 
Ostatnia edycja:
WITAM:)

Ale zimnooo!dzisiaj ubrałam Domisiowi kalesonki i zimową kurtke:/kurka juz teraz tylko ciągniemy do zimna...ale pocieszam sie ze za tym zimnem chowają się święta ;P

Wczoraj bardzo miło dzień spędzony z kumpelami:))ach brakuje mi tych pogaduch...

Zdrówka wszystkim!!mi do katarku9tak maść majerankowa stosuję ;) )dołączyl kaszle no pieknie!!

MACY o matko te paluchy sa straszne :D ale wyroby elegancko wykonane!!

Brzuchatki na końcówce kciuki za zbliżające sie porody a brzuchatki jeszcze nie czekajace na poród kciuki za dotrwanie do terminów &&& :))

Staraczki i za was kciuki również mocne &&& :))

CZARNA
GRATULACJE!!:D lekarza zmień...
 
reklama
Dzien doberek:)
Dzieki dziewczyny za mile slowa i porady odnosnie tego zabiegu. Pojde jeszcze do urologa-zobaczymy co mi powie i będę go molestowac o jakas masc (chetnie ta co polecila Piranha-wyczailam w necie,ze w de tez jest dostepna:))
Dopiero nadrobila zaleglosci forumowe. Wczoraj praktycznie caly dzien nie było nas w domu. Pojechałam do mojej koleżanki,która mieszka jakies 70km od nas. Byliśmy m.in. karmic sarenki. Mlody miał taka radoche,ze nie można sobie tego nawet wyobrazic:) W drodze powrotnej Olek usnal,wiec w domu przebrałam go w piżamkę dalam mleczko i spal dalej- także zaliczyl dzien brudasa:D. Za to ja wymoczylam sie okolo godzine w wannie.

Nie mam pojecia czy mimo pozytywnych testowo, owu była czy tez nie ale postanowilam spróbować metody 0+12. Niestety musiałam troche poczekac na Ema bo wrócił z wyjazdu dopiero przed 24. wiedziałam,ze będzie padniety wiec założyłam sexi bielizne i napalona czekalam na niego:D a on oczywiscie z tych co nie odmawiaja:p

Magda uk
Jak dziewczynki?juz lepiej??
Co do Twojego polipa i kataru. Mojej mamie w zeszlym mies wykryli wlasnie polipy bo miala wieczny katar i nie czula zapachow,laryngolog przepisal jej jakies tabsy i mowi,ze czuje się duzo lepiej:)

Jadzia
Na 100% szans nikt nie daje, nie smutaj się tylko ciesz się,ze będzie zdrowy. Mam w rodzinie chore dziecko i wiem jakie to szczescie miec zdrowego dzieciaczka

MissBella

Ja tak samo jak dziewczyny radza- do szpitala wzięłabym kombinezonik i kocyk. Z doświadczenia kupiłabym taki(sprawdzi się zarówno w wozku jak i foteliku):
Product Detail | H&M DE
KOMBINEZON-ŚPIWOREK ZIMOWY DO WÓZKA ROZM.62/68 (2714289426) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
mój maly urodzil się w październiku,wiec zaliczyliśmy sporo zimowych spacerow.mialam standardowy kombinezon i zawsze mi się dziecko rozbudzalo jak wyciągałam mu z niego nozki. Dlatego przy drugim bobo zamierzam kupic mniej wiecej taki jak powyższe

Piranha
ja tez jestem fanka pajacykow :D uwielbiam je za ta wygode i prostote.

Aga
ooo nie wiedziałam, ze te mydla sa takie skuteczne,jak będę dzis w drogerii to zobacze jakie maja:) ogolnie to przerabialam już „Tone” odplamiaczy i chyba najlepszy był ariel ale tez cudow nie ma. Także chetnie wyprobuje nowy sposób tym bardziej,ze cenowo dosc milo, skoro na allegro taka cena to na pewno nie będzie kosztowalo wiecej jak 1 euro:D

Koliber

ja tez dopiero niedawno dowiedziałam się co to dupek.kolezanka mi objaśniła bo bylam zielona:) co to za ciacha orkiszowe?poprosze o przepisik.
Olo jest wzglednie odpieluchowany-znaczy na noc jeszcze zakladamy no i na spacery do centrum bo mam stracha,ze możemy nie znaleźć odpowiedniego miejsca na siusianie (tak dla mojego komfortu psychicznego). Hmm próbowaliśmy odciągać ta skorke ale maly sobie nie daje tam za bardzo majstrowac:(

Macy
Ale bajeranckie ciacha, jak robisz te paluchy? Do ozdobienia babeczek użyłaś ciasteczek oreo?

Kinga
Trzymam kciukaski
 
Ostatnia edycja:
Do góry