reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
tasha właśnie szukam na allegro koszuli nocnej do szpitala żeby się nadawała do karmienia. Powiem Ci, że mnie zmobilizowałaś i wystraszyłaś :szok: i jutro wyciągam torbe i powrzucam do niej to co mam a resztę jak dokupię. Jeju do mnie to jeszcze nie dociera, że moge urodzić w każdej chwili... W poniedziałek idę do mojej ginki, zobaczymy co z rozwarciem, biorę luteinę więc powinno być lepiej...

Jesli chodzi o numer tel to mam do Kingi tylko muszę wpisać do tel bo zapisałam w notesie. Kinga mam nadzieję, że nie zmieniłaś numeru tel?? :confused:

Axarai, Piranha dzieciaczki słodkie, małe Księżniczki robią sie coraz piękniejsze :tak:

macy śpiworek kupiłam taki:
 

Załączniki

  • 2710766036_1.jpg
    2710766036_1.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 26
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny wieczornie:-)


Dzień mi zleciał nie wiem kiedy. Mąż wrócił wyjątkowo wcześnie z pracy, więc dzień spędzony rodzinnie:happy2: Cieszę się, bo ostatnio wracał bardzo późno z pracy i nawet nie mieliśmy kiedy ze sobą porozmawiać.

Dziękuję Wam ślicznie za wszystkie miłe słowa o moich dziewczynkach:-)


Tasha grzyby powiadasz? Mój mąż byłby w siódmym niebie, gdyby mógł sobie trochę przy grzybach porobić. On uwielbia je oporządzać, a ja jeść. No może nie teraz, w ciąży, ale ogólnie.
Dziękuję słońce za troskę. Jak to się mówi, daję radę. Sama wiesz. Lekko nie jest. Boli jak diabli, zwłaszcza w nocy i wieczorami. Nie przemęczam się w ciągu dnia, a mimo to ból jest czasem okropny. Pocieszam się, że już nie zostało zbyt dużo do końca:blink:
Buziaczki dla moich babeczek przekazane. Tylko patrzeć, jak Twoja Sonia będzie w ich wieku:tak:

Koli poczytam, popatrzę, może coś w końcu pomoże. Dzięki za wskazówki. Wiem jednak, że już tyle razy łapałam się czegoś, ale i tak.....nic z tego:sorry:

Piraniu Kajusia będzie z pewnością najpiękniejsza w niedzielę ze wszystkich dzieci. Nie mogę się na nią napatrzeć:happy2:


Maggie gratuluję po cichutku;-) Co do objawów, to nie doszukuj się ich tak na siłę. Ja we wszystkich 3 ciążach czułam się inaczej, a w tej obecnej wyjątkowo bezobjawowo na samym początku. No może tylko brak PMSu był zauważalny, ale poza tym nic:-)

Truskawko oj tak. Ja sobie bardzo chwalę małą różnicę wieku między dziewczynkami. Kiedy Nika się urodziła, było mi bradzo ciężko, nie ukrywam. Teraz jednak ma to swoje plusy. Mam nadzieję, że w przyszłości będą ze sobą bardzo zżyte.

Axa wreszcie jesteś! Autko fajniutkie i w moim ulubionym kolorze:-) Adusi mina.......no normalnie, jakbym swoją Nelę widziała, kiedy była taka maleńka. Mówiliśmy wtedy, że robi podkówkę. Nigdy nie zapomnę tej minki, a teraz jak zobaczyłam ją u Aduni, to aż mi się cieplutko w serduszku zrobiło.Śliczne masz dzieciaczki!


Kinga koniecznie zdawaj relację jak tam u Ciebie;-)

Miss ja też bym się na Twoim miejscu już spakowała;-) Trzymaj się!


Miłego wieczorku wszystkim życzę!
 
witam wieczorową porą:-)

byłam z małżem na "Jestem Bogiem"... wyłam jak bóbr... smutny film :-(

kasia wow, faktycznie chyba spać nie mogłaś, ze w środku nocy lunatykujesz po forum :-D

macy z wielką dokładnością odwzorowanie wypieki, super

kinga kiedy teścik?

ann piękne fotki na tle "dzikiej" przyrody :tak:

missbella kiedy ten czas tak zleciał, ze tylko 4 tyg masz do terminu?? przecież niedawno chwaliłaś się, że w ciąży jesteś :-)

tasha ale super, że tata tyle grzybów przywiózł, będą pewnie na święta? nam coś nie wychodzi grzyobranie w tym roku, więc podrzuć trochę :-D

maggie gratuluję!

truskafcia na kiedy Ty masz termin?

axarai nooo, niezła bryka, to teraz będziesz się lansować na mieście :-D a dzieciaczki boskie, do schrupania

tasha ja się na foto nie załapałam :/
 
ja już wykąpana, w łóżeczku grzecznie leżę z herbatką ;)

Ewcik wg om na 30 marca, a wg usg 26 marca ;)
Magda no właśnie każda sytuacja ma swoje plusy i minusy ;)
Axa i super Kacek wygląda :) Ada wymuszacz superaśna haha i prezencik śliczny ;)
Macy oo taak będę spać spać i spać i jeszcze godzinę dłużej:-p
 
Dziewczyny dzięki za wsparcie życzę wszystkim dobrej nocki no i oczywiście póki co spróbuję sie cieszyć a nie martwić na zapas, bo jak mówicie każda ciąża jest inna :)
 
Magda niedługo będziesz znowu widziała podkóweczkę, tylko w męskim wykonaniu:-) też fajnie wygląda, Kac robił nonstop:-)
Ewcik a co tam sobie będę żałować, wczoraj jechałam pierwszy raz, i czułam sie doskonale:-)
Truskafka trochę mi było żal obcinać, ale wzięłam nożyczki, i ciachnęłam warkoczyk:cool: a póżniej już poszło:-)
 
ja dzis kiepsko sie cźuje.Jedruś chyba na ćos uciska bo czesto słabo mi i mam zawroty głowy.Mama totalnie dzis przegięła aż się popłakałam. A i zeby było weselej bartek dołączył do chorego kuby.I mam chora dwójke w domu. Pewnie znowu nocka z głowy. Cos zacźynam watpic czy wogole na chwile odsapne przed porodem.ciągle cos.
 
reklama
Maggie, GRATULUJĘ z całego serca! Ja nie miałam kompletnie żadnych objawów do około 7 tc, Ty już masz objawy bo częstsze oddawanie moczu to typowy objaw ciąży wynikający z wysokiego poziomu progesteronu :-) Ja na wizytę w obu ciążach umawiałam się dopiero po skończeniu 7 tc gdyż chciałam mieć 100% pewność, że zobaczę bijące serduszko, dzidziusie miały już ponad centymetr długości :-)

Magda
, a ja uwielbiam grzyby zbierać i jeść, gorzej z przygotowywaniem ich :-)

Truskafffka, jak przegram pierwszy (terminowo pierwszy bo powstał później :-D) zakład to Ci normalnie z radości podwójną porcję wyślę :-)

Axarai, ślicznie Kackowi w tych krótszych włosach :tak: Adusia jest przesłodka, normalnie mam ochotę wyjąć ją z tego zdjęcia z podkówką i wycałować, Kaja też takie podkóweczki robi :-) A co do autka to podobnie jak u Madzi - jest to mój ulubiony kolor :-)
 
Do góry