reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

a z którym suwaczkiem jest nie tak? wiek dziecka, rocznica śluby czy staramy się o dziecko?
a termin @ mam na 24-25 bo różnica czasem dzień, w każdym bądź razie daleko. juz bym testowała jakbym mogła:tak: ale jak zajmę się córką to brak czasu na myślenie o ciąży, a to nawet lepiej, mąż stwierdził żebym dała spokój i czekała na okres, będzie to będzie. ale faceci tak mają zero bujania w chmurach, albo cos jest czarne albo białe!
 
reklama
hej dziewczynki, kiepsko się czuję, chya faktycznie po tym metformaxie-szkoda gadać:-(

kochane i co z tym wątkiem zamkniętym-będzie działać? o ile planujecie mnie przyjąć do tego zaszczytnego grona :zawstydzona/y:;-)
 
Czarodziejka


ale mialas wredne kolezanki, bllllleeeeeeeeeeee

[/FONT]
hi hi tak sie składa ze do tej grupy nalezy Tusia i Patrysia:)))))))))
No taki powód mi podano...dziewczyny uznały ze lepiej mi sie pisze na otwarym.
bYŁAM bardzo zdziwiona ze z takiego powodu mnie usunieto....
Nie mam zalu choc wtedy nie było to miłe...
 
czesc Czarna,
tak dostałam sms od Patrysiak wieczorkiem, że wszystko ok. ze Ewelinka jest kochana, zdrowa i rośnie,
a Patrysiak czasem nas czyta, ale nie bardzo ma czas napisac i ze miło jej , ze o niej pamiętamy
 
jestem jeszcze choć już jednym okiem śpię:-D
dziś uporaliśmy się z kuchnią!! jest sukces kolejny w temacie remontowym...dostałam ochrzan od D za wspinanie się ....ale już grzeczna będę...

Mati mój słodziak znów mnie rozczulił bo jak po pracy zwinęłam się na foteli i oko zamknęłam, to mi przyniósł kołderkę i misia, pogłaskał i powiedział żebym sobie odpoczęła...:sorry:



do jutra Kobietki :)
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane!

Przeczytałam bardzo szybko ale nie jestem już w stanie odpisać :-(, pojęcia nie macie jak mi się raźniej zrobiło kiedy czytałam o Waszym wsparciu kciukowym ...dziś znów miałam pogadankę ze strony mamy, że z Krzysiem jest na pewno coś nie tak. Cały dzień męczę się z potwornym bólem zęba, w zasadzie jest to ból połowy szczęki, od rana na silnych lekach przeciwbólowych. Dopiero co wróciłam od dentysty, robił prześwietlenie i nic niepokojącego nie zobaczył. Tak więc piszę do Was na szybko zanim dopadnie mnie kolejny atak bólu i modlę się by do rana przeszło bo zwariuję.

Koliber
, widzę, że masz prolaktynemię czynnościową (też ją mam) i potwornie duże FSH :-( Podobno przy FSH > 18 mIU/ml rezerwa jajnikowa jest na wyczerpaniu a stymulacja owulacji bardzo trudna, Twoje cykle są owulacyjne?

Tasha, Sonia jest przecudna, aż się chce ją wyjąć z tego zdjęcia i wycałować oraz wyprzytulać :-)
 
Ostatnia edycja:
Czesc laseczki

Czarna
witaj, oj ciezki dzionek powiadasz??? To uciekaj odpoczywac, milej nocki i do jutra

Piranha wspolczuje bolu zeba i calego dzionka. Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej. A jak dzieciaczki????
 
reklama
Do góry