reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Misbella - ja mam mura 4 - jak masz duży bagażnik i windę to będzie oki ;) koła ma rewelacyjne na tereny wyboiste, ale jednak swoje wazy.

Czyli wybór padł na właściwy model :-) Mam duży bagażnik w aucie (VW Touran) i mieszkam w domku jednorodzinnym także wnoszenie po schodach mnie nie interesuje. Mogę mieć duży i ciężki wózek.

Kupiłabyś go jeszcze raz? Czytałam trochę złych opinii na temat spacerówki ale jednak tych dobrych jest zdecydowanie więcej :-)
 
Natusia..... przejmujesz sie jedna kolezanka??? Po co???? Zobacz ile masz tutaj fajnych kolezanek
a080.gif
a080.gif
. Buziaczki
 
Ostatnia edycja:
jestem juz, a wy co tak bezemnie kawkowalyscie :-D
nie ladnie ;-)

Natusia jak poczytasz pare stron to odrazu zapomnisz o tej niemilej kolezance, gwarantuje :tak:
dziewczynom widze ze tak humorro dopisuje :-D

Kasia no ladnie narobilas z tymi nalesnikami :-D ale jakbys miala w zapasie wiecej, oczywiscie niespalonych :-D to ja poprosze :-)
 
Dziekuje za zaproszenie do "tajnej grupy"
s020.gif

mysle ze przykład Martuchy potwierdza ze czasem warto zalozyc wątek zamkniety bo tam naprawde mozna pisac od serca w gronie zaufanych osob.
Chociaz przyznaje ze bylam juz kiedyś w grupie zamknietej i mnie z niej usunieto z powodu takiego ze wyjezdzając na urlop nie napisalam dziewczynom na zamknietym tylko na ogólnym- ze mnie nie bedzie!!!. Nie było to miłe tym bardziej ze w glebi serca czuje ze ta sytuacja byla tylko pretekstem do pozbycia się mnie.
No ale najwidoczniej była to decyzja wiekszosci..zatem przyjelam na klate.

Mama
Dzieki za odpowiedz. czyli smialo moge isc na mikro...
Mama
dzwonil do mnie koleś w sprawie tych kremow co kupilam firmy Clarena
mowil ze ten co podałas kilka dni temu na necie jest wycofany..zamiast niego jest ten z kwasem hialurownowym
0_0_productGfx_acd67f972b1e4b998614ef1b316642d1.jpg

Juz sie niemoge doczekac jak mi "przyjdą"
 
Czarodziejka
Chociaz przyznaje ze bylam juz kiedyś w grupie zamknietej i mnie z niej usunieto z powodu takiego ze wyjezdzając na urlop nie napisalam dziewczynom na zamknietym tylko na ogólnym- ze mnie nie bedzie!!!. Nie było to miłe tym bardziej ze w glebi serca czuje ze ta sytuacja byla tylko pretekstem do pozbycia się mnie.


ale mialas wredne kolezanki, bllllleeeeeeeeeeee

 
Marzycielka
życzę Ci ,żebys miała wesoło cały cykl ;))


Czarodziejka
tak ...bo w Clarenie zmieniają opakowania i całkiem możliwe ...przechodzą z tubek na słoiczki ---> liczę ,że Ci kremy podpasują ;)))
a co do powodu usunięcia z grupy to przemilczę :confused2::confused2:
przecież grupa nie jest po to ,żeby się kazdego dnia meldować ...
 
reklama
Do góry