reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mama witaj, no to pijemy
c060.gif
.
ja tez juz w domku, smerfetka ma relaks na sofie a ja nadal kulam moje nalesniki.....ale teraz juz je pilnuje.
Jak w pracy??? Totalna porazka i znieczulica. Odpowiedz jest....tak musi byc dzisiaj, a jutro zobaczymy co bedzie.

Dzis na beszczebela zadzwonilam sobie do przychodni ( tam tez skladalam aplikacje), zapytalam grzecznie co z odpowiedzia bo to juz m-c, a mila pani zaproponowala spotkanie w piatek :szok::szok:. Jade, co ma byc to bedzie. Choeeerka najgorsze to byly slowa M.... a nie mowilem, ze nie dasz tam rady psychicznie. Dziewczyno ty jestes za miekka. No ale nadal walcze,

A co tam u ciebie???? Jak minal dzionek????

Kate i z toba tez
c060.gif
. Czujesz ten aromat???? Jak tam dzionek????
 
Ostatnia edycja:
reklama
halllooooo.....



Czarodziejka mi sie marzy twoja kawusia........
c050.gif
, moze bys tak w koncu podala....jest najlepsza....
pyszna_kawa_wysmienity_deser_w_da_grasso_2201_v08ys-b.jpg

Serwuje kawkę wedle życzenia.

Dzien dzis senny mnie natomiast energia roznosi..bylam na zakupach, wyprasowalam góóóóóre ubrań...zrobilam ciasto drozdzowe a teraz piecze sie zapiekanka z dyni...:)
Poniosło mnie:)
ale miewam i takie dni kiedy bardzo mi sie chce:)))

Kurcze mysle oo tej Patrysiak czy wszystko u nich ok skoro sie nie odzywa

Andziak
tak chciala bym Ci pomoc..
nic sie nie dzieje bez przyczyny...mam nadzieje ze przerobisz te "lekcję" i bedziesz bardzo szczesliwa!!!!!

Tasha
Sonia urocza:)

Mama
Juz po pracy?
 
Kasia uk
dzięki za kawkę ...mmmmm..jak pachnie ..zaraz mi sie humorro poprawił:)
ja dzis nie zapanowałam z obiadem i zrobie na szybko naleśniczki z dżemem truskawkowym:)
dzieci szczęśliwe a ja się nie narobię ..

w pracy u mnie sredni ..teraz kwasy żądzą ..więc babeczki wlatują ..jakiś masaż twarzy ..
woskowania i pedicury juz rzadziej ..kobiety zbierają futro na zimę :-D:-D

powodzenie w piątek ---> &&&&&&&&&&&&&&&&!!


Czarodziejka
tak ,już po ...
odpisałam Ci na Twoje zapytanie :)
 
Czarodziejka
.....Serwuje kawkę wedle życzenia......

dziekuje, nareszcie sie doczekalam......mam nadzieje ze kawka bedziesz serwowala codziennie rano.....ojjjjjj jak mi pachnie.
Gratuluje energiii.....zakupy udane??????

Mama nalesniki powiadasz???? Ja tez kulam te
e070.gif
, tylko moje juz dwa w smieciach, bo zaczytalam sie na bb. Uwazaj bo kazda z nas wie ze "psiapsiolki"wciagaja a efekty?????nalseniki w smietniki
 
Ostatnia edycja:
Kate podaje lapke....ja tez maraton, no ale ja postanowilam od dzisiaj...mam znowu czas na bb:-). Zaraz skoncze
e070.gif
, pozniej Julka w tv a wieczorkiem zaczynam
p020.gif
. Poprosilam core aby udostepnila mi swoje wii, baterie sie laduja i bede dawac czadu
 
reklama
Do góry