reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ahoj everybody:-)

Humor mi dziś dopisuje, choć sama nie wiem czemu. Posiedziałam z moimi szkrabami w ogrodzie, słonka troszkę złapałam, to od razu humorek mam lepszy.
Jutro wybieram się do mojego lekarza ogólnego, zameldować mu, że żyję i jakoś się mam. Bez sensu są te wizyty, no ale, jak se życzy mnie widzieć, to wyjścia nie mam. Wypadałoby później do pracy zawieźć zwolnienie, ale jak na jeden dzień, to dla mnie za dużo, więc tę "przyjemność" zostawię sobie na czwartek, tym bardziej, że muszę ich ścignąć o papiery do macierzyńskiego, a że oni mało rozgarnięci, to się zdenerwuje pewnie, więc po co mi to jutro?;-):-)


Missbella
spokojnie, ja zawsze wszystko ma przygotowane na ostatnia chwilę;-):-) Dasz radę!


Tasha
dziękuję bardzo za miłe słowa:happy: Z samopoczuciem u mnie różnie. Najgorsze, że zaczyna mnie czasem mocno kłuć w dole brzucha. Coś jakby szyjka? Nie wiem. Miałaś coś podobnego przy tym rozejściu? No czasem to koszmar. Wiesz, staram się jak mogę odpoczywać, ale jednak są momenty, kiedy muszę gdzieś wyjść lub zająć się dziećmi. Wiadomo, wszystko robię bardzo ostrożnie, ale nawet najmniejszy wysiłek mnie wykańcza:eek: Zastanawiam się, gdzie jest granica, kiedy mogę czekać aż przejdzie, a kiedy powinnam jechać do szpitala? Jak masz jakieś zdanie w tym temacie, to poratuj mnie proszę radą, bo boje się, że jeden nieodpowiedni mój krok i...... echh...nawet nie chcę myśleć.
Sonia jest cudowna! Widać, jak pięknie rośnie:tak: Oj tęskni mi się już za takim maluszkiem:-p


Aga
to jak napisałaś o Polsce i Polakach...no nic dodać nic ująć. Ja chyba jestem ta Polką, która nie wpisuje się w cechy narodowe. Mądre słowa, serio:-) Życzę Ci, aby jutro Ci czas szybko zleciał do tej 20!


Truskawciu
tak mi się miło ta Twoja Rybcia kojarzy, bo jak mnie wszyscy pytali w tej ciąży, jak odczuwam pierwsze ruchy, to nie mówiłam, że motylki , tylko właśnie taka rybcia pływająca:-) No i nie wspinaj się więcej na wysokości, co by mężowi ciśnienie nie skakało;-)


Macy a może te bóle głowy są wynikiem przeciążenia na odcinku szyjnym/piersiowym kręgosłupa? W swojej praktyce wiele razy się spotkałam z takimi właśnie objawami, a wina leżała właśnie po stronie ucisku na poszczególne kręgi. Tak sobie tylko kminię:sorry:


Kasiu
ja na służbę zdrowia już tu nie narzekam, bo szkoda mi nerwów. Jak to mój mąż mówi, kabaret i tyle:-p Trzymam kciuki za rozmowę w piątek i nie daj się mężowi. On niech se pogada, a Ty rób swoje:tak:


Mama
już złożyłam mężowi zamówienie na zestaw kosmetyków. Ależ będę piękna;-):-p I to dzięki Tobie:-)


Czarodziejko
, żeby mi się tak wszystko chciało, jak Tobie dzisiaj, to byłoby cudownie:-p A o zapiekance z dyni nigdy nie słyszałam:eek: Skrobniesz coś więcej w tym temacie? Wiesz, Hallowen się zbliża, to będziemy ze dwie drążyć, a szkoda, żeby się zmarnować miały.


Kate
widzę, że znalazłaś chociaż czas na kawkę. Super! Szkoda tylko, że mnie tu wtedy nie było;-)


Marzycielko
owocnych staranek i sprzyjających jonów życzę!:-)


Natusiu
mam nadzieję, że już się nie przejmujesz tą koleżanką? Nie warto kochana;-)


Anecia facetom jest łatwo powiedzieć "nie myśl tyle, tylko cierpliwie czekaj". Żeby tak się dało, byłoby cudnie:-p


Ewcik to na pewno po metformaxie. Ale nie daj się. Po pierwszym cyklu będzie lepiej. Tylko się nie poddawaj:tak:


Czarna
krótko, bo krótko, ale fajnie że w ogóle jesteś. Jak się czujesz?


Dobrze słyszeć, że u Patrysiak wszystko dobrze. Cudnie by było zobaczyć malutką:happy:


Piraniu ten ból zęba, to masakra. Strasznie Ci współczuję:-( A jesteś pewna, że to nie ucho? Często daje podobne objawy. Cokolwiek by to nie było, niech pójdzie precz! Daj rano znać, jak się czujesz:happy:


No, dobrnęłam do końca:happy: A teraz spokojnej nocy wszystkim życzę i do jutra babeczki!
 
a080.gif


......dziewczynki wpadam rano, kawusia juz jest a za oknem....ciemno i
pogoda83.gif
. Co za dzien.....
Czarodziejko mam nadzieje, ze z kawusia wyrobisz, bo ja dzis spragniona hektolitrow
c060.gif
.

Piranha, Patrysia, Andzia, Mama, Natusia, Daria, Tasha, Axari, Ewcik, Kate, Czarodziejka, Kinga, MissBella, Martika, Truskaffka, Patrysiak, Czarna, , Tusia, Nullka,MIsia, Agagsm, Magda UK, Martucha, Edi,Myszka, Marzycielka, Dido, Lola Flora, Ann, Macy, Kilober i inne dziewczyny milego dzionka
 
Dzień Dobry
Zeby nie było...serwuję małą czarną
a89606b7000627f145bfcfa0

U nas nawet ciepło ale trochę wietrznie i szaro...w nocy tak lało..
wieczorem nie moglam ogladac tv bo deszcz zaklocał sygnał..pewnie na dachu machalo naszym "talerzem" na lewo i prawo:)))

Macius zawieziony do szkółki..

Magda
ja nazwalam to zapiekanka bo to danie robi sie podobnie jak niektore inne zapiekanki.
uzywasz ziemniakow, dyni, tymianek swiezy z doniczki, śmietana kremowka, parmezan, soł i pieprz...i pomidorki koktajlowe...(jesli chcesz dokladny przepis z proporcjami to pisz)
przepis wzielam z gazetki...szczerze to nie przypuszczalam ze takie dobre wyjdzie:)
Dyni mi jeszcze zostalo i dzis robie zupę krem z dyni
o taką:
zupa-krem-dyniowa-z-imbirem-i-pomarancza-01.jpg

myslalam o tym zeby kupic sobie dynie, pokroic w kosteczke i zamrozic.:)
moj mąż wczoraj powiedział jedzac zapiekankę ze nie spodziewał sie ze dynia jest taka dobra:)))))

Piranha
Kurcze dołujący taki brak wsparcia ze strony mamy....
nie wiem czy bym to wytrzymała...Tym bardziej dobrze ze idziesz na tę konsultacje!!!!!!
Bądz dobrej mysli...
no a co do zęba./.skarbie bardzo Ci wspolczuje...ja calkiem niedawny czas temu tak cierpialam...to mnie zmobilizowalo zeby od razu przejrzec wszytskie zebiska i poleczyc. Teraz mam spokoj na dluzszy czas...chociaz wiem ze czasem ból zeba nie powoduje prochnica..moze byc jakies zapalenie..
Trzymaj sie
A co dalej z leczeniem????
 
Ostatnia edycja:
Hejka Dziewczyny!!!
Wpadam na sekunde przywitać sie i powiedzieć wam że o was pamietam i trzymam &&&&& za wszystkie :) aaaa zapomniałabym pamietajcie o mnie jak będziecie tworzyć zamknięty wątek :-)
Miłego Dnia Dziewuszki !!!!
 
czesc wszystkim
Własnie pije kawe , zbożowa zeby mój organizm szoku nie dostał :-),
musze mu pomału wszystkie uzywki wprowadzac
U nas pogoda super, swieci słonko, zaraz wybieram sie na zakupy i do kosmetyczki,
a poźniej paraca, praca i jeszcze raz praca
 
Hello!

Koliber
, kochana, Ty przecież jeszcze młodziutka jesteś, mi jutro stukną 34 lata więc prawie w tym samym wieku jesteśmy. Znalazłam wątek jak obniżyć FSH - Niepłodność - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl na którym dziewczyna ma FSH podobne do Twojego, odpowiedzi nie są zbyt pocieszające ale warto odszukać ten wątek na Bocianie.

Czarodziejko, dzięki kochana. A że coś jest nie tak (z naciskiem na autyzm :-( albo ZA) to powtarza i mama, i siostra i ciotka M a nawet za moimi plecami przyjaciółka siostry, strasznie się martwię a intuicja zaczyna mi też podpowiadać, że coś jest nie tak :-(...choć nie wiem na ile to efekt tego ciągłego gadania i insynuowania. U mnie ten ból jest pod zębem (tzn. boli mnie pół twarzy ale tam jest najbardziej skoncentrowany) który sam z siebie zdechł i był potem zaleczony kanałowo, myślałam, że to jakieś zapalenie w wyniku źle wypełnionych kanałów (a były bardzo pozakrzywiane) ale niby na prześwietleniu nic nie wyszło. Rano znów mnie pobolewało choć trochę delikatniej ale na wszelki wypadek połknęłam już Febrofen.

Kate, ja po 6 miesiącu też powolutku odstawiam (Kaja coś przy cycu jest nerwowa) i dołączę do grona kawoszy :-)
 
Ostatnia edycja:
Pirhania ja młodego jakies 5 dni nie karmie, na szczescie odbyło sie bez krzyku, spi całą noc, czasem szuka to wtedy dam mu pic i spi dalej
 
reklama
Witam się jesiennie. U nas też pogoda jakaś się dupiasta zrobiła. Wczoraj całkiem przyjemnie, a dzisiaj nie wiadomocoto.

Piranha, a Ty wszystkie ósemki masz już na miejscu? Może coś się tam przesuwa? Albo jakieś zapalenie w kanałach? Koliber dobrze radzi - szałwia to dobra sprawa, bo ma działanie przeciwzapalne. A tej Twojej mamy nie da się gdzieś promem kosmicznym na księżyc? Rodzina powinna wspierać a nie dołować.
Kasia uk, i wzajemnie miłego dnia.
Natusia, koleżankami z pracy nie ma się co przejmować. A w ogóle już z grona nauczycielskiego. To jedno z najbardziej zawistnych środowisk. Coś na ten temat wiem.
Magda, może. Nie mam pojęcia, skąd ten mój ból. Muszę trochę badań porobić, jak będę w PL. Tylko ja taaaaak uwielbiam lekarzy.
Mama, i Tobie miłego.
Czarodziejka, ja też zamroziłam dynię i czeka na ugotowanie. :-)

Nie zamykajcie się w tych zamkniętych za bardzo, bo tu smutno będzie.
 
Do góry