reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Martucha, wyszedł cień cienia na ciążowym? Według mnie w środę był spadek implantacyjny a wczorajszy skok wskazuje na wzmożoną produkcję progesteronu po implantacji. Mi wyszedł cień cienia widoczny po dłuższym czasie pod światło w 3 dniu wyższych (po skoku implantacyjnym) tempek więc to tak jakbyś robiła test jutro (10 dpo u Ciebie, u mnie był to 12 dpo) :-) Zrobiłabym teścik jutro :tak: Jejku jej, zaciskam kciuki i mam bardzo dobre przeczucie! :tak:
 
Ostatnia edycja:
Martucha, to ciąża, zobaczysz, możesz mnie za słowo trzymać :tak: ...zresztą wykres mówi sam za siebie :-) Beta piękna (czyżby dziewczynkowa? :-D ...a ja tak na ten bukiet czekam :-D) skoro wyszedł bladzioch w 2 dniu po skoku i to na teście 25 mIU/ml! A może by tak na wszelki wypadek po dupka do gina? Zaciskam kciuki i nie puszczam! &&&&&&&&&&&&&&&&

PS. Ciekawe jak się na imprezie wytłumaczysz :-D Ja w pierwszej ciąży test zrobiłam z identycznego powodu i wszyscy się domyślili ;-)
 
Ostatnia edycja:
dziękuję dziewczyny w imieniu córki, pewnie, że jestem mega dumna:-D
martucha a gdzie Twój wykres można podejrzeć? bo nie wiedzę:-(kciuki trzymam,
Piranio wczoraj kreski na teście owu miałam prawie takie same, a dzisiaj zrobiłam znowu test i druga kreska pojawiła się od razu i jest zdecydowanie ciemniejsza od kontrolnej...może jutro doczekam się skoku tempki? od pozytywnego testu kiedy mogę już działać bezpiecznie z mężem? w poniedziałek już będzie bezpiecznie?
ależ mam lenia dzisiaj, nic mi się nie chce.
 
ilaczek, jeśli będzie owulka to lepiej przyjąć najdłuższy wariant (48h po piku) a wówczas poniedziałek będzie bezpieczny :-) Zdarza się jednak czasem, że jest pik a owu nie ma zaś kilka dni później jest drugie podejście przy którym pęcherzyk już pęka, wówczas można zaliczyć wpadkę ;-)

Kinga, dziś dopiero 1 dpo, tempka jeszcze poszybuje, strasznie mi się podoba ta Kinga z pozytywnym nastawieniem :-) A może sprawdź sobie tak z czystej ciekawości progesteron w czwartek?
 
Ostatnia edycja:
Witam ja i moje mdłości :baffled:

Martuchaa ojj coś czuję po cichutku że szykuje nam sie kolejna ciężarna :-) ale fajnie i powiem Ci że jak jest cień cienia to jest bardzo dobry znak (tym bardziej że jest to test z apteki :tak:). Trzymam kciuki za kolejne testy &&&&&&&&&&

Fajnie że znowu nas przybywa ciężarówek. W pewnym momencie był zastój a teraz jedna po drugiej :-) Oby tak dalej ... tendencja wzrostowa się utrzymała :-)

Piranha to "ciekawy" poranek Ci sie dziś trafił ehhhh... to budzenie jedno drugiego to porażka - a swoją drogą Twoje dzieciaczki muszą mieć lekki sen , bo pamiętam że moje spały przy włączonym TV i nic nie było ich w stanie obudzić. Od małego jak ktoś do nas przyszedł to gadaliśmy bez ściszania głosu i każdy był w szoku ;-) Ale... każde dziecko jest inne
Ciekawe jakie będzie to trzecie ;-)

ilaczek myślę że u Ciebie skok bedzie jutro - góra pojutrze :-)

kinguś za Ciebie tez trzymam kciuki kochana :-)

Zmykam do pracy bo za godzinę lecę po Julka do szkoły. My ślubowanie mamy 15.10
Miłego dnia

Ps. Wieczorami nie mam siły zaglądać bo mdłości dają sie wtedy bardzo we znaki i tylko kłade sie i leżę. Wczoraj zasnęłam przed 22
 
nullka, Kaję np. telewizor czy rozmowy nie budzą ale tylko Krzysiu się głośniej odezwie i już się wybudza, uczulona coś na braciszka ;-) Od 6:30 nie spała, przysnęła na chwilkę i oczywiście Krzysiu ją szybko obudził :-( Współczuję mdłości, u mnie trwały 24 godziny na dobę do 16 tc a po każdym posiłku było jeszcze gorzej, nic kompletnie nie pomagało, no może tyci je łagodziły te tabletki Mamma Mamarin, które Truskafcia łykała, pechowo jednak po pierwszym opakowaniu zniknęły z aptek i hurtowni ;-) Ale jak pomyślisz, że wywołuje je mała dziewczynka to na pewno lżej Ci się zrobi :-)
 
reklama
hej babeczki!
U mnie dziś młyn w pracy, jutro też - kolejna pracująca sobota:)
test owu mi dzis mega pozytywny wyszedł, a tempka nie skoczyła w górę, wiec owu nie było i znowu mi się za długi odstęp robi, wiec chyba będziemy z m. działać dziś lub jutro rano, choć nie powiem skok Ph u mnie po przytulankach jest dosyć znaczny:(
Brzuch mnie pobolewa dosyć znacznie - więc nie wiem czy to znaczy, że jest owu czy że będzie?? i kiedy zatem działać na o+12? Piranha doradź! I czym mam obniżać jeszcze to Ph - żurawina, replens to mi mało, bo spada do 6-5,5 i dalej powolutku:( - sylku nie mam:) Dziś mam 4,5 ale jak m. mnie dopadnie to znowu będzie 6,0 :(
pobudki współczuję - ani tobie pospać nie dali, ani sobie nawzajem - ehhh
Marzycielka: u mnie te testy owu to tylko zamieszanie robią, ale z tempki też samej ciężko czytać - w kazdym razie kciuki zeby się szybko udało!
natusia: u mnie w pracy też pieniądze piorą pomiędzy swoją rodzinę;-) a twój m. niech szuka czegoś, a jak nie to swój biznes rozkręcać i przynajmniej nikt mu nic mówić nei będzie, a tym bardziej zwalniać...
czarodziejka: kobieta pracująca z ciebie normalnie - a mi się nic nie chce już po pracy robić, letnie ciuchy w szafach - ehh szkoda gadać
Martuchaa: oj ten las wam chyba szczęście przyniósł - cudownie, myślę, że cień cienia będzie ślicznym dzieckiem:)))
Kinga: twoja tempka widze jak moja - w miejscu stoi - chyba staranka musimy poprawić na wszelki wypadek:-D:-D
magda: sukienusia cudna i urodzinki będą na pewno niezapomniane - az mi się smutno zrobiło jak napisałaś o tym, że rok temu nie było i teraz musi być - m. stanie na wysokości działania, mama też i będzie super impreza! trzymam kciuki:)

wymiękkam - robota czeka, a mnie brzuch tak nawala, że nie mogę myśleć nawet, bo mi przeszkadza w myśleniu...:zawstydzona/y::-p:baffled::nerd:
 
Do góry