reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dopiero teraz jestem, nie miałam dziś na nic czasu i chyba Was nie nadrobię bo padam z nóg i uciekam spać :-( Wiedzcie, że jestem z Wami myślami i za każdą z osobna trzymam kciuki! Dobrej nocki i oby jutrzejszy dzień przyniósł całą lawinę dobrych wiadomości.
 
reklama
Piranha każdy czasami ma ciężkie dni, także kochana my tu wogole nie watpimy w twoja pamięć o nas ;-) wypoczywaj a jutro napewno będzie lepszy dzień :-)

Magda no ja sama sobie sie dziwie ze tak spokojnie do tego podchodzę. Dużo mi dało to forum. I jakoś zakodowalam sobie zdanie które często pada tutaj na wątku, ze widocznie to jeszcze nie jest mój czas ;-)
Ja staram sie cieszyć tym co mam bo wiem ze są kobiety które wogole nie maja dzieci i wciąż sie starają latami. Więc byłoby grzechem w moim przypadku gdybym ciągle narzekała.
Poprostu staram sie wierzyć ze przyjdzie taki dzień kiedy znowu będę mogła nosić pod sercem ta malutka istotke. A jeszcze jak to będzie dziewczynka to juz będzie dla mnie prawdziwy cud ;-)

Słodkich snów dziewczynki :-)
 
Dziewczyny wpadam na chwilkę życzyć Wam miłego dnia podczytywałam Was wczoraj ale padnięta pol pracy jestem roboty w domu mega dużo, na becie nie byłam bo oczywiście nie zdążyłam no i to tyle w przyszłym tyg pójdę mam nadzieję, że się wyrobię tempkę mierzę i jest wysoka więc się nie martwię tylko czekam na wizytę

Buziaki!!
 
witam sie z kawą ..
pranie wstawiłam ,ale oczekując deszczu rozwieszę je w domu ,żeby nie tańczyć z tarasu do domu i z powrotem ...


Pirania
ojjj..musiałaś być padnięta skoro nie miałas sił poczytac ..Ty zawsze nadrabiałaś ,więc podaję herbatę utrudzonej mamusi :tak:obys dzis znalazła chwile wytchnienia ;)


Magda z uk
widze ,że u Ciebie tak jak u mnie ...
"słowo droższe od piniędzy" --->jak to Pawlak w Samych Swoich powiedział..
mąż i mama pomogę i się impreza uda..zobaczysz :):)


Noemi
droga Noemi ..nie ma bata --->będziesz drugi raz mamuśką :)))))


Kinga
jak tam test owu wcz??


Martuchaa
mam nadzieję ,że pospałaś :) i że dziś popołudniu będziecie juz czekać na wypis:)
reakcja mojego męża:
:szok: ,
potem zaniemówienie..,
:sorry2: ,
:baffled: ,
a na końcu
:-)




Kasia uk
a Ty gdzie wsiąkłaś nam ???



miłego lejdis :)
 
Hejka!

Marzycielko, dzięki kochana za to co napisałaś :-*, wierzę, że u Ciebie uda się jak tylko zaczniesz łykać coś obniżającego prolaktynę a takie leki bardzo szybko działają (przykładem może być nasza Noemi :-)), ja po prostu czuję, że u Ciebie miesza nadmiar prolaktyny. Prolaktyna zaburza owulkę, skraca FL i zmniejsza produkcję progesteronu.

Kinga, natusia, Aga, jak tam Wasze tempki bo ja cały czas kciuki trzymam?

Natusia, jak się czujesz?

Martucha, piękny wykres, wygląda obiecująco i implantacyjnie :tak:

Mama, dzięki kochana, zaraz sobie lurkę zaparzę :-D
 
Ostatnia edycja:
Pirania
ło żesz ..no to miałaś rano młyn....że tak powiem ..
Ty musisz dziś dobrą kawę na spokojnie wypić ....tylko jak to zrobić???
moje dzieci od początku spały w swoich pokojach i jak jedno sie budziło to ja odpalałam motorek w doopce i w te pedy leciałam ,żeby się drugie nie obudziło ..
a Krzyś śpi w swoim pokoju czy z Wami?
 
witam
ja też jak Kasia się tylko obudzi w pokoju z ZOSIĄ to lecę, porywam ją z łóżeczka, ubranka łapię w pędzie i Zocha jeszcze śpi z godzinę:-D
u mnie kawka wypita teraz lecę domek sprzątać i prasować ubranka pod wyjazd.
owy chyba miała w nocy, a może nad ranem, bo jajniki jakoś ulżyły, chociaż lewy dalej pulsuje i kłuje.
wczoraj miałam ślubowanie mojej Emilki na pierwszaka, było cudnie, klasa wprost teatralna, występ cudny.
wstawiam zdjęci Emi (ta w środku)
pozdrawiam was wszystkie.

 
Ostatnia edycja:
Mama, akurat jak pisałam do Ciebie to Krzysiu się obudził ;-) W dzień śpi sam w swoim pokoju (ale musi usnąć przy mnie) a w nocy śpi z M a ja z Kają, robię już jednak powoli przearanżowanie przestrzeni by oboje mieli swoje pokoje a ja z M nareszcie nasz własny pokój bo na razie jest taki misz masz :-)

ilaczek
, Mama, ja narzekam a to widzę codzienność mam z >= 2 dzieciaczków :-D

ilaczek, Emilka prześliczna i zdecydowanie najlepiej się na fotce zaprezentowała :-), widzę, że nareszcie był plusik na teście.

Ja właśnie pakowałam za małe ciuszki Kai i tak strasznie mi żal było tych ślicznych, małych sukieneczek, których ani razu nie założyła
biggrin.gif
 
witam się

u mnie tempka bez szału ale nie przejmuje się tym. co ma być to bedzie.
wczoraj miałam ciężki dzień. wieczorem padłam jak dziecko. na nic siły nie miałam. na nic.
dziś mam nadzieje że bedzie lżej.
 
reklama
Pirania
rób przemeblowanie ...powodzenia.
musisz odzyskać swoją sypialnie i męża:-p


Ilaczek
ślicznie się córa prezentuje :) moja Zu jak mieli pasowanie rok temu na pierwszoklasistę to też mieli birety tyle,że czarne:)


Kinga
red bulla podaję...sił zyczę..


Czarodziejka
jak tam dogadałaś się z Rybą ?

tu ryba,tu ryba...wzywam cię akwarium hahahahaaaa mi się Kiler przypomniał :-D


rozwiesiłam pranie u góry w łazienke-otworzyłam okno a tu co ?? słonko wzięło i wylazło....
pokręciłam hula i łapię oddech
 
Do góry