reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Martucha, bardzo dobrze, że zrobiłaś teścik skoro jutro % się szykują, o ile przed zagnieżdżeniem można jeszcze drinknąć to po lepiej już nie :tak: bo wtedy zarodek pobiera już składniki z naszej krwi. Pozytywny test po dłużej chwili to też obecność hCG, po prostu barwnik na teście po dłuższym czasie spływa, kreska robi się cieńsza ale za to intensywniejsza, stąd więcej widać :-)
 
reklama
Oooo przypomniało mi sie - miałam jeszcze napisać Magda że sukieneczka miodzio a czapeczka dla synka z Myszką Miki super, ślicznie będzie synek w niej się prezentował :tak:

agagsm coś mi się wydaje że owulka u Ciebie może być dzisiaj :-) Czujesz jakieś jej objawy? Bo jeśli owu byłaby teraz to najlepiej działać koło północy dziś na O+12 , a jesli bedzie wieczorem (tak jak podejrzewam u mnie było bo ja mam bardzo silne bóle przy owulce po porodach) to działałabym rano dopiero. Z tym O+12 to rzeczywiście ciężka sprawa , bo nie wiadomo w 100% kiedy ona rzeczywiście występuje.
U mnie też zagadka bo nie wiadomo które plemniki u mnie zaskoczyły - czy te z przed niespełna 3 dni czy może te z zakładanej O+12. Ale tego już sie nie dowiem

Ja założyłam że ból silny to jest u mnie owu , gdyż w cyklu w którym poroniłam miałam monit i wieczorem czułam bóle a rano o 10 pęcherzyka już nie było
 
Aga, Twój M pewnie nie łyka zakwaszających suplementów skoro tak mocno podnosi Ci pH? :-) Mojego szprycowałam witaminą C aż 1000 mg a sam z własnej nieprzymuszonej woli zakwaszał się sporą ilością piwa i Coli ;-) Kurka, nie wiem co doradzić żeby potem nie było na mnie :-D, zadziałałabym wieczorem pod warunkiem, że udałoby Ci się przez pierwsze 4h utrzymać pH w przedziale 4-5, na noc (podobno po 4h plemniki X są już bezpieczne w "waiting zone") można sobie włożyć tampon nasiąknięty roztworem limonki (tylko namoczyć przed zdjęciem aplikatora ;-)).

Magda, aż musiałam fotki odszukać i faktycznie ubranka prześliczne! Nie mogę się już doczekać fotek dzieciaczków w tych cudeńkach, ależ synuś będzie słodko wyglądać w tej czapeczce!
 
Ostatnia edycja:
Nullka: dzięi - liczyłam na twoje rady, bo ty próbowałaś ostatnio 0+12:) też nie wiem czy po tym co robię żeby ph obniżyć przeżyły jeszcze od środy do dziś :)
czuję ból jak całe podbrzusze mnie boli jak bym okres miała albo trochę lepiej, bo mam takie odczucie jakby miał zaraz mi polecieć @ między nogami - ale jakos specjalnie mokro nie jest - po replensie mam grudki same, bo już chyba przesadzam z tym replensem aplikując go non stop;)
kurka boję się tego 0+12 bo w chłopaka jak nic ustrzelimy:) rano może być za późno, a w nocy centralnie:)
Piranha: no coś ty - na ciebie nie będzie, tylko na mojego m. - łyka żurawinę i C, ale...jak mu się przypomni. Piwa nie pije, ale dziś ma wypad z pracy z kolegami to się napije, ale za to colę żłopie codziennie...
A o ile podnosi PH mój orgazm? :) bo może to wszystko tak kumuluje mi to ph :zawstydzona/y::-p
i jak ten roztwór z limonki mam zrobić i czym go zaaplikowac do środka?? oto jest pytanie
 
Aga, pewnie wszystko się kumuluje :-), zalecane pH spermy to 7-7,5, oto przepis :-)

Do wody destylowanej należy dodawać tyle soku z limonki by pH roztworu wyniosło 2 (babydust z forum in-gender robiła roztwór z 16 ml wody destylowanej i 4 ml soku z limonki). Roztwór musi postać minimum 10 minut. Zaleca zrobić irygację godzinę przed staraniami jeśli pH jest wyższe jak 4-4,5 i występuje śluz płodny. Należy ją zrobić irygatorem albo strzykawką (należy je powoli i delikatnie opróżniać z roztworu), najlepiej w pozycji leżącej by uzyskać najlepszy efekt. Przed staraniami można robić irygację np. ze strzykawki 12 ml, należy wymyć śluz płodny. Co pół godziny po staraniach należy sprawdzać czy pH wciąż jest niskie. Jeśli pH wzrośnie to należy zrobić irygację z 1-3 ml płynu by je obniżyć. Nie trzeba robić irygacji przed staraniami jeśli pH jest poniżej 4,5 i nie ma śluzu o cechach płodnego. 4 godziny po stosunku można włożyć tampon nasiąknięty kwaśnym roztworem (np. roztwór wody i limonki) i pozostawić go w środku na 4 godziny. Należy umieścić roztwór wody z limonką w plastikowym kubeczku a następnie umieścić w nim tampon ale nie wyjmując go z plastikowego aplikatora. Kiedy tampon nasiąknie to należy wyjąć go z kubeczka i włożyć - należy to zrobić ostrożnie by nie wypłynęła sperma.

Czarodziejko
, nocnik sprzedany? :-) Jak nie to wyślij cenę na PW :-)
 
Ostatnia edycja:
witam
Marzycielka super jest ta lampa, ja mam podobną
mama czekamy na wieści po dzisiejszej rozmowie z pania od lokalu
Nulka współczuje mdłości ja w 2 ciąży miałam od 7 tyg. do prawie 7 miesiąca, 24 h na dobe, myślałam, że padne,
tylko Torecan mi pomagał
Nastusia zdrówka i niech te choroby sie juz od Was odczepią, ja nie biore nic wzmacniajacego poza rutinoscorbin, u mnie najlepszy by był sen,
Marucha trzymam &&&&&&& zeby jutro z bladziocha zrobiły sie mocne dwie krechy
Pirhania to faktycznie miałas szybkie wstawanie dzisiaj, u mnie jak sie którys pierwszy obudzi to szybko ide z nim na dół, zeby dugi pospał
Madzia dziekuje za link z sokowirówką, zastanawiam sie nad ta i nad podobna z Zelmera
Czarodziejko jakie masz to krzesełko do sprzedania ??
 
Piranha przepraszam, że cię dzis pomęczę trochę, ale chyba spróbuję z tym 0+12 - a co raz kozie śmierć:)
m. padnie ze śmiechu jak te roztwory będę mieszać, aplikować, ect. - już go widzę jak się turla normalnie...
ja nawet bułkę żurawinowa jadam na śniadanie, więc trzeba próbować, bo za chwile cała będę żurawiną w myśl tego co jemy tym jesteśmy:)

Laski w aptece dostanę wodę destylowaną czy muszę do marketu jakiegoś jechać?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aga, a "męcz" kochana ile wlezie bo liczę na wysyp czerwcowych dzieciaczków :-) Hahaha, mój też by lał ze śmiechu ale my baby musimy wziąć sprawy w swoje ręce :-D O dziwo ciężko dostać destylówkę w aptece ale może być demineralizowana choćby ze stacji benzynowej jak napisała Kate. A występuje u Ciebie EWCM?

Mama, kciuki zaciśnięte i czekam na radosne wieści! &&&&&&&&&&&&&&& :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
208198_392338267506556_92560940_n.jpg

Idę idę i dojsć do Was nie moge:)

U nas slonecznie ale ziumb
Na 11:30 zawiozłam Maciejka do szkoły..
Ide zaraz ogarniac chalupke...

Nullko
Jak tam dzis samopoczucie???
 
Do góry