reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Zu odebrana to wlatuje na momento..


Martuchaa
kochana moja ta nasza wspólna znajoma pisze na tym wątku co Ci wczoraj mówiłam ...i zwie się HANA :))))) wlatuje tez na Twój wykres bo bardzo Ci kibicuje ;)
świetna babka z Niej i poprostu wiem !!! że gdyby się z Nią spotkała to byłoby tak jak z Tobą wczoraj :)))

noooooo iiiiii mówiłam wczoraj ,że &&&&& będe zaciskać i nie puszczę skoro bladzioch wyszedł!!!!
żółwik dla męża skoro latka kończy :-D



Agagsm
cześć i powodzenia :))


Kinga
i jak,lepiej coś ? czy nadal niemoc?


Nullka
jak Julek po zdjęciu gipsu ?? Zuza kilka dni po jeszcze chodziła ze zgiętą ręką...


Natusia??????????????????????????


Kate
oczywiście kochana ,że dam Ci znać jak po wizycie :):)


Magda z uk
leżysz???:-)



czas na kawę ..a potem spacer z Bono póki nie pada ...



Pirania,Martuchaa
dzięki babeczki :)))))
Martuchaa
kopniaka nie ,ale za to mnie uściskałaś :)

a spotkanie dopiero na 19.00 bo do 18.00 ta babeczka jest w pracy.

Czarodziejka
śliczneeeee wstawiasz te fotki ...!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Krzysiu brzdękoli na gitarze i śpiewa "Królu mój", łazi za mną z tą gitarą jak cień więc jak ta biedna Kaja ma zasnąć ;-)
 
Martucha: ja swoje własne Ph mam codziennie 4,5 - ale jak tylko m. się do mnie zbliży to masaaakra - zbicie do 5,0 kosztuje mnie tubkę replensa i jakieś 6 tabletek żurawinki w proszku i wciąż mało :) a ty sprawdzałaś ph po starankach, bo może też ci podskakuje sporo? najważniejsze, że ci się udało i dwie kreski są! Teraz niech ci przyrastają i będę super widoczne obie:)
Piranha: EWCM na moje to się pojawił 2 dni temu i wczoraj koniec, ale brałam sudafed, wiec może zanikł? - dziś to mam jedynie grudki po replensie, ale tak mnie boli brzuch, że na pewno owulacja jest dziś nie wczoraj, więc kręćka idzie dostać...
Poza tym dziś mi ta krecha na owulacyjnym taka mięsista się zrobiła, bardziej od kontrolnej, ale u mnie te owulacyjne to ciągle mają dwie kreski - wolno mi przybywa i wolno opada ten LH - w poprzednim cyklu nawet tydzień po owulacji nadal widziałam dwie kreski na owulacyjnym. - także cały cykl go mam:)
mama: dzięki:*

siedzę w pracy i o niczym nie myślę tylko kiedy działać i co kupić, aż szef mnie dziś pyta czy mąż wyjechał, ze taka smętna jestem hahaha gdyby wiedział to by taki miły nie był dla mnie:)))

taka demineralizowana ze stacji benzynowe się nadaje?? szok. Dobrze, ze mówicie bo bym zwątpiła:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Martuchaa
dzięki :)
noooo..fajnie by było sie spotkac większą ekipa i pobujać na drewnianej hustawce jak wczoraj:)
ja też Hanę uwielbiam :-p
pisz objawy :)


Pirania
hahahahahaaaaa-nie ma co ..Twój syn Cię uwielbia--->takie serenady Ci spiewa :)



zaliczyłam spacer z Zuzą i Bono -wiejeeeeee:baffled:
 
Martucha, z drzemkami tragedia, niestety uśpienie Kai przy Krzysiu graniczy z cudem, nawet jak się uda to i tak braciszek zaraz ją budzi, przed chwilą zaliczyłam 2 ataki histerycznego buntu, mam już biurko zalane woda, porozwalaną przez synka torebkę, podarty NIP, Kaja płacze ze zmęczenia A JA CHCĘ STĄD WIAĆ. A symptomy miały już prawo dojść :-), te przed implantacją to nasza bujna wyobraźnia ale po implantacji jak najbardziej mogą się już pojawić :tak:
 
siedzę w pracy i o niczym nie myślę tylko kiedy działać i co kupić, aż szef mnie dziś pyta czy mąż wyjechał, ze taka smętna jestem hahaha gdyby wiedział to by taki miły nie był dla mnie:)))

agagsm u mnie było identycznie i bardzo się cieszę że już nie muszę mieć tych dylematów, ale zapewne dobrze pamiętacie jak gdybałam czy teraz czy czekać czy to już czy nie . Ehhhh
Pisałaś ze po Twoim orgazmo ph skacze w górę bardzo. Aguś przy staraniach na córeczkę najlepiej jak kobieta orgazmo nie ma. Ja wytrzymałam cały cykl bez ale ciężko było jak cholera. Także poświęciłam się jak diabli i ciekawe czy to wszystko razem wzięte coś dało ;-)

mama no Julek pierwszy dzień chodził z ręką w górze , ale teraz już jest oki :-)

martucha najlepsze życzenia dla M :-)

czarodziejko samopoczucie bez zmian :( Mdli mdli mdli , ale dam rade (oby tylko to nie trwało do 7 miesiąca jak pisała Kate ;-) )

A ja sie pochwalę - u mnie dziś na obiadek pstrąg pieczony - o ile zdołam go zjeść :baffled:
 
Ostatnia edycja:
nullka: ja pamiętam twoje dylematy - teraz ja mam tak samo - głowa od tego boli:)
ja wiem, ze przy starankach na girl bez przyjemności, tylko to ciężkie jest po 11 latach z tym samym chłopem udawać, że mnie to nie bawi i nie jest fajnie, bo za dobrze mnie zna heheh:-p:-D ale 0+12 będzie bez - trudno - poświecę się to może to Ph będzie niższe...
u ciebie na próżno nie poszło - spokojna głowa - ja to czuję, że będzie dziewczyna u was na pewno:)

Jak robisz pstrąga pieczonego? Bo jak szybki przepis to może zmałpuję po tobie:)

Piranha: a nie da rady odseparować Krzysia od Kai na jakąś chwilę żeby pospała? a poza tym on drzemek w dzień nie ma?
Straszne bo ty umęczona i oni oboje:-(
martuchaa: objawy się pojawiają, bo i sa powody żeby się pojawiły hehe:)
 
Martuchaa
na pewno napiszę po spotkaniu ..
a Wam szerokiej drogi kochana :)


Pirania
nie daj się ! bunt buntem ,ale "sprawiedliwość musi byc po Twojej stronie " hahahahaaaa znów Kargul :))


Agagsm
dumaj ,dumaj a potem działaj i niech sie ziemia zatrzęsie :)


Nullka
powodzenia z pstrągiem ...
 
reklama
Do góry