reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witaj Czarna
....mam chyba jakieś przesilenie jesienne bo nic mi się nie chce , ten tydzień do d..py był stale jakieś sprzeczki i kłótnie , oby już to nie wróciło ...

oj widze, ze ciezko.....zycze ci aby to "twoje" przesilenie jesienne szybko cie opuscilo a dla dziewczynek zdrowka
 
reklama
Martucha nie poddawaj sie!!!!! Zycze duzo wytrwalosci w dazeniu do celu. Uda sie!!!!!
trochę się usunę na parę dni bo jakoś sił mi brak
unhappy.gif
ja mysle, ze pobyt tutaj razem z nami jest duuuzo lepszy niz usuwanie sie. Ja wiem z wlasnego doswiadczenia, ze znikniecie i wbijanie sobie do glowy samych zlych rzeczy nic nie dalo a jeszcze bylo bardziej dolujace. Tutaj jest lepiej, kazdy cos napisze milego, no czasami tez potrafia dziewczyny dac kopniaka w dooopke ale to pomaga. Badz tutaj a bedzie ci lzej.
 
Piranha jesli bedziesz miala chwileczke to luknij na moj wykres, bo wedlug mnie to 24dc biore wieczorkiem ostatnia tabletke dupka a 25dc powinnam zatestowac rano???? Dobrze mysle???? A moze w poniedzialekj rano jeszcze lyknac jedna tabletke z dwoch????? Dziekuje
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi jak patrzyłam na poprzedi wykres z owu to akurat w 3 i 4 dniu nie mierzyłam temperatury i dopiero w 7 dniu osiagnęła 37,1 więc ważne, że temperatura wyża o 0,2 st jest zachowana a zobaczymy co dalej będzie a test już podjęłam decyzję, że zrobię 1 lub 2 października z porannego moczu o czułości 10 strumieniowy

Piranha Krzysiu naprawdę dobrze się rozwija i nie musisz się niczym martwić!!

Buziaki dla Was
 
Kasiu, dokładnie tak jak piszesz :tak: czyli dupka brałabym do niedzieli włącznie, w poniedziałek rano (12 dpo) zrobiłabym test i jeśli coś wyjdzie (poczekałabym dłużej na wynik i oglądała test pod światło dzienne) to nadal brałabym dupka, jeśli nie to bym odstawiła. Piękny ten Twój wykresik!

Martucha, ale pęcherzyki nic nie urosły? :-(

Noemi, no to będziecie z Kasią razem testować :-)
 
dzien dobry wszystkim :0
Colin spi od 3do 5 godzin nie jest zle tylko w nocy daje mu raz butle albo dwa z mlekiem humana bo po moim zaraz jest glodny bo odrazu taka kupe uwali ze mu w brzuchu burczy ;p dzis nie umial zrobic kupy to tak sie meczyl i plakal ze szok;/ ale dalam mu cycka i od razu go przeczyściło;p

narazie sobie daje rade bo mama sie nadia zajmie a tak to bedzie ciezko bo bardzo krzyczy jak zaraz do niej nie przyjde ;/ i wtedy jak bede sama to napewno na butle przejde bo nie dam rady na piersi jak on tak wisi ;/
jak sie patrzy na takie male dzieciatko to ja nie wiem jak moga zabijac takie dzieci co teraz sie slyszy o tym tak duzo;/ musze isc bo mam gosci przyjechali opijac malego i teraz zdychaja:-D

Pirahna zdjecia nam fotograf w szpitalu robil i teraz bylismy odebrac bo jedno darmowe zdjece od szpitala sie dostaje a pare dokupilismy bo cena masakra;/ a my w polsce mamy juz fotografa zamowionego na chrzciny to duzo zdjec mu nie bralam :)
a colin wlasnie caly czas by siedzial na cycku nawet jak ma dosc i jak spi na mnie to nawet 6godzin moze tak lezece a jak go odloze to sie szybciej budzi;/
a co do wagi to chyba dobrze przybiera bo wyszedl ze szpitala to waga 3140 a w 10 dniu 3640 to chyba dobrze :)
a caly czas karmisz piersia ?

a wczoraj robilismy zdjecia do paszportu nawet jakos to wyszlo ;p
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny :-)

Wkoncu mogę sie kawki napić :-) i trochę z wami podpisać ;-)

Daria ślicznie zdjęcia. Sama je robilas bo wyglądają jak Z profesjonalnej sesji zdjęciowej? :-)

Piranha wiem dobrze jak czasami człowieka bardziej cieszą takie drobne rzeczy jak np. Pierwsze zdania naszych pociech ;-)

Kasia jak sytuacja z M? Topór wojenny zakopany? ;-)

Aga córeczka piękna. I te jej włoski :-) Ach, zawsze chciałam mieć kręcone ;-)
A testów nie robię bo kiedyś jak robiłam to cały czas wychodziły negatywne, pieniędzy trochę na to poszło więc postanowiłam narazie robić tylko wykres.

Piranha no to mnie nie pocieszylas :-( A już myślałam, ze zapowiada sie u mnie w końcu jakiś sensowny wykres. Sluz z tymi nitkami krwi, który miałam wczoraj, już zniknął. Rano miałam tylko dziwny ból brzucha, jakbym miała dostać @ , ale już przeszło.

Życzę Przyjemnej niedzieli ;-)
 
393611_260004690715591_1736922260_n.jpg


Mama
Kawka dla Ciebie zawsze ciepła bedzie:))))

Daria
Karm puki mozesz
Potem faktycznie moze być ciężko
Ja Maksia karmilam 2 miesiace..trochę mało ale mialam torbiele w piersi i zapalenie wiec musialam przerwać.

Jesooo dziewczyny jaka ja dziś sflaczała,.,..

Ps: ta dziewczynka na zdjęciu to córcia mojej siostry ciotecznej:)))))
 
Czarodziejka dziękuję :):**
a Niunia przesłodka ;):):)


Natusia ..napisz mi tylko na ile osób chcesz robić imprezę ..?
i czy to będzie obiad czy taka wczesna kolacja bardziej??

Martuchaa ja miałam dokładnie to samo z pęcholami ...
najgrsze jest to ,że jeszcze sie cykl nie skończł a już wiadomo ,że lipa i się czeka na @ ...
przechodziłam to ..masakra ...dołujące jak nic..
ale nigdzie nie idź ..bądź z nami ---> przytulimy ,chusteczkę podamy ...kto Cie tak zrozumie jak nie my ???:sorry:
 
reklama
Kasia to my testować razem będziemy super to ja też na poniedziałek za tydzień zakupię test:) będziemy czekać i doszukiwać się choćby nikłego cienia cienia ja co prawda w pon będę miała 11dpo no ale zobaczymy w 1 ciąży test mi wyszedl już ładnie pozytywny a na usg nawet nic nie było widać a co dopiero wcześniej jak był nikły cień cienia.
Kasiu a pokaż swój wykresik bo w sygnaturze nie widać...
 
Do góry