reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

no nullka za axarai wskoczyła :))

Misia agagsm wskakujecie nastepne za darię lub patrysię :happy: hm?
hihih ja chętnie, ale coś chyba nie w tym cyklu - no nie czuję tego:) może Misia albo Ty wskoczycie, jeszcze natusia ma ładne tempki!

Piranha: wiem, że długi odstęp od owulki, ale ja tak nie umiem na zamówienie - jakoś tak wolę na zywioł - przy naszych trybach pracy to właśnie te starania są głównym problemem i pewnie będą dalj:) Miśka jest zrobiona właśnie na 3 dni przed owulką, więc w teorii u mnie wszystko możliwe nawet przy dużych odległościach od owulki - w praktyce - mam dużo siedzenia po nocach, bo druga praca i nie mam kiedy, więc robię w nocy, potem mało śpię, a to niestety bardzo zaburza cykl...choć może organizm się przyzwyczaił po 1,5 roku takiego systemu pracy;-)w kazdym razie dzięki za dobe słowo:-)
nullka: fajny pomysł z restauracją - może skopiję przy drugim:))
ja wytrzymałam napięcie przy Miśce - dowiedzałam się rano o ciązy, zanim m. wstał do pracy - wszystko schowałam, a jak wrócił to powiedziałam, że mam dla niego spóźniony prezent (pare dni wcześniej miał urodziny) - napisałam kartkę w imieniu "małej żyrafki" i kupiłam skarpetki "żyrafki" z grzechotkami:-D mówi, ze nie zapomni do końca zycia, bo się tego w ogóle nie spodziewał zupełnie;-)

a wy jak powiedziałyście m. o ciąży??
 
reklama
misia jejciu przytulam mocno chociaż tylko wirtualnie - tylko teraz mi głupio że to przeze mnie masz taki humor :-(

kobietka faza lutealna może trwać od 10-16 dni (zbyt krótka to niezbyt dobrze). Najlepiej jak ma minimum 12 dni


zmykam robić w końcu obiad heh....
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny :-)

wow:szok: ale cudowne wiesci :-)

Nullka trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&& do jutrzejszego testowania, ale kreseczki widze :tak:

Misia, Kinga, Aga, Kobietka, Martucha trzymam&&&&&&&&&&&&&&&&& rowniez za Was

ale mi sie buzka usmiecha :-) super dziewczyny!!!

ja juz sie nie moge doczekac staranek

Daria mnie dzien wczesniej tez brzuch bolal jak na @ a na nastepny urodzilam :-) takze szykuj sie kochana i moze zdazych jeszcze przed 13

Piranha Kajusia jak zwykle slodziutka :-)

Magda zapomnialam juz kiedys napisac ze twoje corcie tez piekne, bo widac na suwaczkach :tak:
i tak sie zastanawiam skad u ciebie tyle wiedzy, bo widze, ze tak jak nasza Piranha zawsze kazdej doradzisz i podpowiesz co robic :-)
 
Nullka - dobry pomysł ja to mam u M zaległy obiad w takim zajeździe Basior on mi obiecał już przed ślubem ,że mnie tam zabierze więc ja bym go namówiła na taki obiad i tam właśnie powiedziała ,o już mam plan na niebawem lub na za jakiś czas zobaczymy.
Co do tego jak powiedziałam mojemu M to wstyd aż ,ale M był wtedy w pracy i mu napisałam smsa ,że jestem w ciąży:zawstydzona/y:taka niecierpliwa byłam.
 
misia jejciu przytulam mocno chociaż tylko wirtualnie - tylko teraz mi głupio że to przeze mnie masz taki humor :-(

kobietka faza lutealna może trwać od 10-16 dni (zbyt krótka to niezbyt dobrze). Najlepiej jak ma minimum 12 dni


zmykam robić w końcu obiad heh....

Nullka nie gadaj głupot ja BAARDZO SIĘ CIESZĘ ŻE JESTEŚ ZAFASOLKOWANA SERIO :-) i nie przez ciebie mam taki humor tak po prostu mi się zrobiło samo od siebie nie przez ciebie ani przez nikogo tak jakoś ale dziękuję za przytulenie
 
Misia Dawaj Dzióba


ja przy pierwszej ciąży kupiłam niebieskie skarpetusie i wieczorem przy kolacji dałam paczuszkę D- skarpety + test :) zaskoczony był ,bo tylko jedne podejście mieliśmy w tamtym cyklu ,pierwszym cyklu starań :) oboje w szoku byliśmy że tak szybko się udało :)

a teraz nic a nic nie zrobiłam, byliśmy nad morzem, D poszedł rano biegać po plaży, wrócił, spojrzał na mnie i spytał czy test robiłam, potwierdziłam i nawet mówić nie musiałam że jest druga kreska :) bo on był pewny że mnie zapłodnił w tym cyklu:-D
 
Marta haha ja w ogóle zachłanna byłam i jak tylko ktosik rzucał fluidki to zgarniałam swoją część:-D
no to zobaczymy kto ma dobre przeczucia co do płci Rybci :-Dale serio czuję że pojem tych kasztanków że hoho:-D
 
reklama
mam skurcze co 2-3 minuty za bardzo bolesne nie sa wiec nie wiem czy to juz to bo przy nadii mialam bardzo bolesne;/ ide sie wykapać i zobacze co bedzie dalej bynajmiej bardzo duzo tego czopu mi wypada i co chwile musze do ubikacji latac ;/
 
Do góry