reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jak uda mi sie wskoczyć za axarai to fajnie jakbym wszystko miała tak samo czyli i córeczkę ;-) ..... żarcik oczywiscie

misia jakbyś miała test czuły 10 to ja bym na Twim miejscu jutro rano zatestowała jesli z tych niecierpliwych jestes. :-)
Widzisz ja tez niecierpliwa, ale miałam nie testować do piątku i co???? I mnie podkusiło ehhhh a teraz spać nie bede mogła i jak przy M wytrzymać żeby sie nie wygadac , bo ja zamierzam niespodzianke mu zrobic bo przy dwóch poprzednich ciążach mi nie wyszła ;-)
 
reklama
Nullka - a jaką niespodziankę planujesz?Może jakiś patent nam tu sprzedasz
Misia- pewnie Cię kusi testowanie co?
Ja sie zaraziłam i już myślę czy by w sobotę nie zatestować tylko nie wiem czy to nie za wcześnie bo boję się ,że znowu będą II ,a potem @
:confused2:
 
Jak uda mi sie wskoczyć za axarai to fajnie jakbym wszystko miała tak samo czyli i córeczkę ;-) ..... żarcik oczywiscie

misia jakbyś miała test czuły 10 to ja bym na Twim miejscu jutro rano zatestowała jesli z tych niecierpliwych jestes. :-)
Widzisz ja tez niecierpliwa, ale miałam nie testować do piątku i co???? I mnie podkusiło ehhhh a teraz spać nie bede mogła i jak przy M wytrzymać żeby sie nie wygadac , bo ja zamierzam niespodzianke mu zrobic bo przy dwóch poprzednich ciążach mi nie wyszła ;-)

No ja nie jestem zbyt cierpliwa ale u mnie dzisiaj jest dopiero 8dpo a u Ciebie 11dpo to jednak różnica więc chyba poczekam
 
Ostatnia edycja:
Kobietka a jak ja sie tego boje :szok: Bardzo bardzo dlatego w sumie jestem zła na siebie że dziś zatestowałam

A niespodzianka hmmmm.... w sumie żadne tam jakies wymyślne. Chce pójść na spokojnie na jakiś obiadek do restauracji i jak będziemy we dwoje to tam mu powiedzieć. Ale to dopiero jak będę pewna na 100% tzn jak zrobie co najmniej dwa razy bete i zobacze jak przyrasta. Chociaż mój lekarz twierdzi żeby nie robić bety bo po co sie stresować - ale on to tak lajtowo do wszystkiego podchodzi.
I jak tu tyle wytrzymać nie mówić nic M???? Wątpię zebym wytrzymała i pewnie jak zobacze dwie tłuste krechy to sie wygadam bo nie wytrzymam :-D

misia no tak u Ciebie dopiero 8dfl , coś mi sie pokręciło że 12 - to może rzeczywiście lepiej poczekać
 
Nullka - a jaką niespodziankę planujesz?Może jakiś patent nam tu sprzedasz
Misia- pewnie Cię kusi testowanie co?
Ja sie zaraziłam i już myślę czy by w sobotę nie zatestować tylko nie wiem czy to nie za wcześnie bo boję się ,że znowu będą II ,a potem @
:confused2:

Jasne że mnie korci tylko tak szybka to nie wyjdzie test ciążowy więc muszę ćwiczyć cierpliwość:tak:
 
CZARNA ostatnio się nie odzywasz halo???? i jak u ciebie, widziałam wykres tempka spadła... mówiłam Ci że coś za niską masz tą temperaturkę :-( no ale jeszcze nie masz @ wiec nie wiadomo jak bedzie.... odezwij się tu do nas.
Nic Cię nie boli? Może to torbielka albo przetrwałe ciałko żółte. Nie masz objawów typowych dla przedmiesiączkowych? Poszłąbym do gina i wymusiłabym USG. takie niskie temperatury i długie cykle z długą fazą lutealną zdarzają się przy niedoczynności tarczycy. Badałaś się w tym kierunku ???
 
Kochane Dziewczyny Ogromne tu dzisiaj emocja Daria pewnie urodzi :tak: Nullka zafasolkowana :-) wykresy się niektórym ładnie kształtują ale ja muszę się uspokoić bo mnie to wszystko nakręca za bardzo i chyba odwiedzę was jutro jak dam radę oczywiście ;-) bo nie chcę się rozczarować a najlepiej jak by mnie ktoś przytulił :-( ale w pracy nie ma na kogo liczyć. Bardzo się cieszę waszym szczęściem szczerze ale ja w środku jakaś dobita jestem potrzebuję przytulania i spania sorki za marudzenie ale cosik mnie tak naszło już spadam i nie zasmucam.
 
reklama
Dziewczyny ,a ile trwa przeciętnie fl ?Bo ja nie wiem puki co jak długą mam ,ale ja mam właśnie niedoczynność.
Misia- to ja przytulam wirtualnie :*:*:*
mnie tak krzyż boli ,że masakra.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry