reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

CZARODZIEJKA w tym własnie rzecz ze nie mogłabym nic wziąść co surowe od razu mnie cofa(sorki) ;) ogólnie jeśli chodzi o krewetki itp.również...u mnie też tak chodza spac :)a pytałam sie bo tak pisałaś że o 18 na rowery potem M dalej z nimi a ty na wypad jeszcze z kumpelą i tak mnie zaciekawiło bo ja już o 19 no najpóźniej 19:30 ich kapie itd. ;)
 
reklama
Patrysiak :) Tobie równiez miłego..
do poniedziałku już coraz bliżej więc....i za Ciebie &&&&&&&&&&& zaciskamy:))



no tak---> hurtowo pozachodziły to teraz hurtowo będą rodzić ..
Patrysiak

Patrysia*

Axarai

Daria




Patrysiak masz do którejś z nas nr tel,żeby powiadomić o szczęściu???
 
Dzien dobry
s065.gif


.... ja tez wpadam na kawusie z ranka....oj a dzionek paskudny, szaro i deszczowo.......no coz, Jesien:shocked2:

Mama milego lenistwa dzis zycze :-)

Axari 3mam caly dzien, a od 14 zaciskam jeszcze mocniej :tak:

Natusia
mam nadzieje, ze uda ci sie dzis zrobic wszsytko co zaplanowalas;-)

Piranha mam nadzieje ze Kaja szybko zasnela, biorac przyklad z brata:-)

Czarna &&&&& niech tempka szybuje w gore:tak:

Truskafffka, Ewcia, Andzia
jak tam wasze smerfy????

Magda u mnie pada a tobie i dziewczynka ztcze sloneczka

Czarodziejka
milego, wyczynowego dzionka

Kate
nadrobilas wczorajsze zaleglosci????;-)

....ja dzis caly dzionek zaplanowany, tak wiec teraz szybka kawusia a pozniej wpadne....boooozzzie obym nadrobila wasze pisadla;-):-). PO dzisiejszej temp jestem juz pewna ze cykl stracony, no ale co tam....nie jedna wojne sie przegrywa a mimo wszsytko trzeba wstac i przygotowac sie do nastepnej.

A jeszcze jedno... jak jest najnizszy spadek temp... to wtedy jest owul???? Mimo iz testy pokazuja inaczej??? KUrcze ja juz nie pojmuje......

Piranha, Patrysia, Andzia, Mama, Natusia, Daria, Tasha, Axari, Ewcik, Kate, Czarodziejka, MissBella, Truskaffka, Patrysiak, Czarna, , Tusia, Nullka,MIsia, Agagsm, Magda UK, Martucha, Edi i inne buziaczki i milego dnia
s070.gif
 
Ostatnia edycja:
No poniedziałek już blisko, a ja to już kłębek nerwów jestem, wolałabym chyba naturalnie rodzić. Dzięki za kciuki. Mam tel do Kate, zaraz będę pisać. Hurtowo będziemy rodzić i nawet płeć sprawiedliwie podzielona: będzie 2 chłopców i 2 dziewczynki:-)
ale ja będę tutaj i później, dopóki i Ty kochana Mamo nie zajdziesz.
Mam jeszcze 1 próśbę do Ciebie- nie załapałam się na zdjęcia koloru elewacji. Dla nas to wprawdzie kwestia przyszłego roku, ale mogłabyś je wstawić once again lub wysłac mi na priv proszę...

Axarai, kciuki trzymam za Twoją wizytę dzisiejszą

Edi, jak Twoja beta?

Truskaffko, odpoczywajcie dzisiaj z Rybką, należy Wam się:-)
 
Kasiu to chyba nie jest regula ze najniższy spadek oznacza owulacje. Kurcze szkoda że nie masz na stale wklejonego wykresu to bym zobaczyła jak to uCiebie wygląda.

edi no właśnie czekam na info o becie i trzymam &&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Patrysiak moja Ty kochana Kulko:))) Wybacz..Młotek ze mnie..
63f65ba6fd52cd234adf5f18095663e9_th2.gif

ale widzisz...jednak o Tobie mysle wiec to na plus:)) hy hy
wpraszaj sie na kawke zawsze...

Patrysiu my w lato jak jest pogoda korzystamy z niej ile sie da:))))
malz wrocil po 19 z chlopcami i kolo 20 wsadzil ich do wanny...ja zjechalam poźno po 21...cimno bylo...
 
Ostatnia edycja:
Patrysiak dziekuję kochana za Twoje wsparcie ........
ja na Twoim miejscu pewnie też bałabym się cc..
ale,ale ---> jak tylko pojawi się przed Tobą parawan to pomyśl ,że my tu siedzimy z zagryzionymi pazurkami i czekamy na wieści ..pomyśl sobie ,że my tam wszystkie z Tobą duchem będziemy--->nie wiem jak się zmieścimy wszystkie na 1 sali ,ale będzie tam ..nikt nas nie przegoni-noł łej:-D
zaraz Ci wstawię fotki elewacji tylko w osobnym poście bo potem łatwiej mi usuwać :-p


Kasia uk czyli dzis Ty masz zalatany dzień ..
u nas też pada więc pewnie dzień w domostwie spędzimy..
 
reklama
Hejka, ja już betkę wykonałam teraz tylko czekać na wyniki, ale mam pytanko pirania i do innych babeczek jak to z tym przyrostem???? bo dzisiaj w laboratorium zapytałam o przyrost to powiedziano mi że w tak wczesnej ciąży jest to sprawa indywidualna organizmu i najważniejsze żeby wzrosło że nawet jak miałam 748 a teraz byłoby np 850 to nie trzeba na tym etapie panikować...a wy jak myślicie jak to z tym przyrostem powinno być????
 
Do góry