reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witam
Magda Ehhh to nocka zarwana była? To rano porządną kawkę powinnas wypić tylko nie wiem czy Ty pijesz w ciąży? Jak potrzebujesz to ja lecę włączać ekspres :)

U mnie wczoraj o 1 były staranka i nawet po Ph całą noc piękne między 4,0-4,7. Teraz rano prawie 5. Oby jeszcze owulacja zechcialaby sie pojawić Ehh
 
natusia , ależ oczywiście u nas działania były , testy pokazały owu - a teraz czekam na razultaty :)

tempka trochę niemrawo idzie do góry , od dziś zaczełam łykać duphaston

zmieniłam ustawienia i już będziecie widzieć "serduszka" na enpr

kasia uk , wcale nie spisuj tego cyklu ! bo cie jeszcze może zaskoczyć ! seksy na wypadzie to jest to! zawsze to odmiana od własnego łóżka:-p
 
Ostatnia edycja:
czarna oby Ci sie udało w tym cyklu. Niech tempka rośnie . Trzymam &&&&&&
Powiedz czy duphaston lekarz Ci kazał po owu brać czy sama z siebie bierzesz?
 
nullka , lekarz mi kazał - w cyklu ze staraniami od 16 dc mam brać 2x1 , nie lubie się karmić lekami , ale boję się nie brać skoro mi kazał więc biorę . &&& za staranie u Ciebie :)
 
witam się z rana ..kawka czeka

mąż wrócił dzis do pracy po urlopie więc sama z dzieciami jestem.

Magda z uk wydrukuj i zawiąż niebieską kokardką :)
a imiona sliczne -na pewno będzie ostar debata skoro tak wyczekany synek rośnie pod sercem ;)



czarna oby Ci sie udało w tym cyklu. Niech tempka rośnie . Trzymam &&&&&&
Powiedz czy duphaston lekarz Ci kazał po owu brać czy sama z siebie bierzesz?

Nullka mi tez ginka mówiła ,że po owu mam brać luteinę ,ale widzisz....teraz dostałam od niej receptę na 3 opakowania antykoncepcji ..i potem miałam przyjść na usg i działać ..a ja antykw nie biorę i na ten cykl nie mam lutki....mam---> ale po terminie ważności i nie biorę ..
ehhhh trudno..


Czarna &&&& za owoc Waszych działań :)


Czarodziejka noooo..super dzień mieliście :tak:
a doopka poboli i przestanie a radość zostanie :-p


Nullka i za Twoje działania nocne &&&&&:)

Kasia uk jeszcze 4 dni i utulisz córę:)


niedługo pewnie Martika wleci z wieściami jaka płeć :tak::tak::tak:
idę do góry ..Domi woła ,że chce mi coś przeczytać ..
 
WITAM:)

Ja zaraz wezmę się za przepranie Marcelkowych zabawek :))

Ale macie zdrowie kobitki :p ja o tej godiznie ziuskam jak wy tu klikacie hehe ale fakt taki ze po 2 w nocy zaczynam czuć bezsenność :/ niekiedy udaje się z tym wygrać i śpię sobie fajnie a niekiedy się męcze tak do 4-5 rana :/ dzisiaj było pół na pół tzn.niby spałam ok ale jednak nad ranem coś ciężej było...

PIRANHA oby to nie infekcja ale za wczasu zdrówka!
CZARODZIEJKA a o której smerfy chodza spać?podziwiam do sushi nie mogłabym tego do ust wziąsć :p
ANDZIAK aj ludzie to potrafią przykrość robić :/

Wiecie a mi tak miło ze tutaj nagle jest wielka radosc ze synek będzie:))bo tak wiele osób z taką euforią cieszyło sie jak córcia udawała sie komus a o synku tak jakoś tzn.happy też ale tak wiecie(mysle ze mnie rozumiecie)aż wczoraj takie szczescie zabiło od każdej w stronę synka MAGDY :))tak powinno byc zawsze kobitki bo dziecie to szczescie nieważne jakiej płci:))tylko szkoda ze wiele osób nie myśli w ta strone i tak dogadują jak np.naszej ANDZIAK :((
 
4375kawa1b.jpg

Dzień Dobry:))))
Wasz barista czyli Ja- serwuję kawke....:))))

oj jakaś nie wyspana dzisiaj jestem...
pospała bym jeszcze ale siostra napisala mi sms-a ze dzwagier przywiecie Emilke o 7:30...no i tak siedze od 7 i czekam jak ta "pałka"...moje dzieci spią, ja tez bym jeszcze mogła. ehhh

Widze serduszkujecie a do mnie przylazla@...
wiec pewnie dzis bez przeciwbólowych sie nie obejdzie....

Nullko
piekne ph...oj jak ja mocno trzymam Kciuki:)))))
Patrysiu a probowałas kiedys Sushi? ja nie jesm krewetek itp ale łososia smazonego i wszystko vege...jesli chodzi o zyjatka morskie to ja tez nie bardzo...poza rybami rzecz jasna. zeby bylo smieszniej sushi zachcialo mi sie w ciazy z maksiem..nie znala jego smaku ale cos mnie sklanialo...no ale wiadomo..w ciazy nie zjadlam bo tam duzo surowiny...zjadlam 2 lata temu i zakochalam sie:)))))
Co do pytania o kladzenie dzieci...Patrysiu chodza tak po 20 lub najpozniej kolo 21!! i spią do 9 lub do po 9 a maciek to potrafi i do 10 spac...spiochy meeega mi sie trafily!
Mama jestes..pijem kawke/?
Magda spokojnie...odnajdziesz sie w chlopiecych rzeczach. na poczatku chlopca ubierasz w to co dziewczynke...w sensie niemowle ubierasz w spioszki , kaftaniki itp..zakupisz tylko niebieskie lub inne poza rozowym:)))) dopiero pozniej zaczna sie spodenki, trampeczki, koszule mini i jeansy:))))
fajna z Was rodzinka bedzie:))))

Kurcze mysle ostatnio o
Patrysiak...czyzby urodziła?//////////////???
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej kochana Czarodziejko, jestem, ciągle 2 w 1, skierowanie mam do szpitala na pon. Byłam tu wczoraj, nawet na kawkę do Ciebie próbowałam się wprosić ale mnie widocznie nie zauważyłaś:-( a to nie tak łatwo mnie nie zauważyć, bo ja już naprawdę duża jestem, hehe:-D ale dzisiaj z kawki skorzystam

Czarna, Nullka- powodzenia!!! obyście już niedługo zobaczyły na teścikach 2 kreseczki. A staranek zazdraszczam.

Magda z UK- gratuluję synusia!!!!

Mama miłego dnia

a teraz muszę doczytać co jeszcze u Was, zaraz będę z powrotem
 
Do góry