reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej dzięki Mamo, jak czytam, że Wy tam na tej sali będziecie ze mną to aż mi łzy w oczach stają. Nie że taka "miętka" jestem, co to, to nie, pewnie przez te ciążowe hormony:-p

dzięki za zdjęcia, kolorek super, my też myśleliśmy o czymś jasnym, spokojnym. Czy ja dobrze widzę, że sąsiad nie ma jeszcze koloru, nie boicie się, że walnie potem jakiś ostry pomarańcz?:-) Zazdroszczę Ci- tak pozytywnie oczywiście, że macie już to swoje ukochane miejsce na ziemii, o które dbacie, i gdzie jesteście bardzo szczęśliwi. szczególnie, że jesteś Ty więc i pewnie Twój mąż bardzo pozytywnymi osobami. Szkoda, że bliżej nie mieszkacie:-) no mam w każdym razie nadzieję, że nam się też kiedyś uda takie miejsce dla siebie stworzyć.

Czarodziejko, nie gniewam się Kochana, na Ciebie nie mogłabym. Kawka przepyszna. A rower też kochamy z moim T. więc ze względu na mój stan wielki niedosyt czuję po tym lecie. Ale za to mój Marcinek się nauczył więc w przyszłym roku będziemy już mogli jeździć wszyscy.

Kasia UK miłego dnia!
 
reklama
Hejka, ja już betkę wykonałam teraz tylko czekać na wyniki, ale mam pytanko pirania i do innych babeczek jak to z tym przyrostem???? bo dzisiaj w laboratorium zapytałam o przyrost to powiedziano mi że w tak wczesnej ciąży jest to sprawa indywidualna organizmu i najważniejsze żeby wzrosło że nawet jak miałam 748 a teraz byłoby np 850 to nie trzeba na tym etapie panikować...a wy jak myślicie jak to z tym przyrostem powinno być????

Edi, ja rozbiłam przyrost tylko w 2 ciąży, wtedy betę robiłam 3 razy, co 2 dzień- było: 2300, dwa dni później 3500, a kolejne dwa dni później ok 5000. Mój gin twierdził, że to są dobre wyniki. Ale chyba powinna rosnąć o określony procent.
 
Edi przyrost musi byc o 66 % będzie dobrze!! byłas juz na becie ? kiedy wynik?


Partysiak dzięki kochana..sie zawstydziłam ..
co do sąsiada to owszem ..ma nadal białego baranka ..pytałam w zeszłym roku czy robimy rezem elewację to powiedzieli ,że maja inne wydatki ..a teraz w maju sąsiad (49lat) zmarł ...wiec nie sądzę ,żeby Asia coś robiła z kolorem ...a nawet jak walną pomarańczowy :-pto do tego czasu tuje porosną mi na 5 m tak jak ma dom i nas podzielą;-)
życzę Ci znalezienia miejsca na ziemi:tak::tak:

a co do spotkania to masakra !!!!! co by sie działo jakby udano sie nam wszystkim spotkać :szok::szok::szok::szok::szok:
 
Zabaweczki się juz susza :))

Fotelik zamówiony ;)w niedzielę kupi się materac i tylko pościel zostanie mi hmm no i tu problem bo ja bardzo ale to bardzo bym chciała tą z Disneya ale jednak na to kasy teraz brak(trochę kosztuje)i albo poczekam i na razie dziecie w rożku będzie spało w łóżeczku(tak czy siak każdy smerf mój tak spał czy pościel była czy nie)albo kupię jakąś tanszą(tylko w tym problem z enie bardzo mi sie tak widza jak ta z Disneya jednym słowem nie moge sie przekonac do innej...)takze nie wiem będe myślec nad tym ale nie licząc tego to juz wsio wszystko będzie :))

MAMA no elegancko domek pomalowany :))
CZARODZIEJKO no latem my też dajemy dłużej posiedziec chłopaczkom bo jak się przestawi zegary to beda chodzić spac o 19 :)u nas tak zawsz ejest nie przestawiamy ich tylko tak jak idą zegary tak chodza a ze latem jasniej i sam fakt ze lato to akurat żeby posiedizlei dłużej:))no chyba ze jakieś grille gościnki to wtedy dzieciaczki siedza z nami dłużej bo wiaodmo nie jest tak ze wyganiamy ich do łóżek a my se na dworze siedzimy nie nie ;))
PATRYSIAK pamietam jak ja szłam na umówione cc z Alankiem a tu prosze biora mnie na sn i mogłaś wtedy moją mine widzieć :d M mówił ze wygladałam tak jakbym zaraz miała z tamtędy uciec :D spokojnie myśl o córci że to bedzie wasz dzień :))
 
Patrysiu a jakie miałaś wskazanie do cc, że tak nagle zmienili zdanie?
Mój gin mówi, że w jego karierze zdarzyło się kilka razy, że dziecko odwróciło się przed samym porodem, więc może u mnie też tak będzie? No nic nadzieja umiera ostatnia.

Co do pościeli, ja wolałabym chyba poczekać i kupić taką wymarzoną:-)

Natusia, no właśnie nie miałam i boję się, bo nie wiem "czym to się je". Jak Wasz domek?

dziewczynki spadam na razie, będę po południu, miłego dnia dla Wszystkich
 
Martuchaa tempka jest wyyysoko ponad linia pomocnicza wiec spoko loko--> jeszcze nic nie jest przesądzone..zjadz cos słodkiego i mykaj z synkiem na spacerro-ja zaraz moje krasnale tez zabieram ..przestało padac .


Axarai tak ,tak -->mega &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla Ciebie ;)

Natusia,Patrysia* dziękuję ;-)

Natusia-tu sie czeka :)) na Twoje fotki:))
 
MAGDA

rocznica_slubu_42.jpg


MARTUCHA precz smutki ! spacerek i wracac z usmiechem :))
 
Magda z uk -wszystkiego dobrego na kolejne lata razem ..
w szacunku..
w miłości..
wzajemnym zrozumieniu..
:):):):):):):*:*:*:*:*:*:*





Pirania jak tam po nocce??pospałas ?

Truskafcia mówisz samopoczucie do bańki...
a myślisz o L4 chociaz na jakis czas czy chcesz pracować ???

 
reklama
Jejku poszłam tylko zrobić śniadanie i zjeść a tu już ponad 2 strony do czytania :)

Kasiu ale Twój wykres wygląda dobrze jak narazie . Test owu dodatni mialas 14dc owulke prawdopodobnie w tym dole 15dc a dzisiejszy spadek w 5dfl to może być implantacja. Ja tam trzymam kciuki kochana za Ciebie bo wygląda to dobrze.

edi trzymam i nie puszczam &&&&&&&&&
 
Do góry