reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kochane Witam się z Wami Bardzo Gorąco!!!
Jak ja się za wami stęskniłam niestety nie dam rady przeczytać wszystkiego co działo się u was przez cały tydzień może po malutko będę nadrabiać ale nie wiem czy dam radę :-) w każdym razie SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSStrasznie za wami tęsniłam i pierwsze co to do was pisze a za chwilę będę czystać co słychac :-)
 
reklama
hej babeczki
pamiętacie mnie jeszcze:-):-):-)
czasu brak :zawstydzona/y::-:)wściekła/y:

a u nas źle oj źle bardzo źle...chyba mamy skok rozwojowy....płacz, lęk separacyjny, brak spania w dzień i ogólnie najlepiej cały dzień u mamusi na rękach (tylko u mamusi) :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ej proszę mi tu zdać raport kto zaciążył:-):-) kto w dodatku z powodzeniem??

tak na szybko któraś babeczka za bodajże 9 dni ma mieć USG połówkowe i sprawdzić czy jest synio w brzusiu....kurka sama jestem taka ciekawa i trzymam moooooocno mocno kciuki....bo jeśli sie uda to normalnie, normalnie nie wiem co :-):-):-):-):-):-):-):-)

czarna76 ty też bierz sie ostro do roboty bo ja sie do Ciebie na chłopięce korki zapisuje


ciekawe jak marti_ka i bodajże chłopczykowy był jeszcze iiliaczek no i ta nowa koleżanka....hmmm nie pamiętam:baffled::baffled:
 
Kinga
...znikam na jakiś czas z bb.
w razie czego macie do mnie nr kom. i fb.

stało się coś.
ale nie chce pisać tu co dokładnie..
wrócę na pewno. pamiętajcie mnie

....Kinga mam nadzieje ze wszystko dobrze sie ulozy, nie martw sie my nie zapomnimy o Tobie. Trzymam kciuki abys szybko do nas wrocila. Buziaczki

Piranha jesli jeszcze wpadniesz dzis to prosze pomocy.... test owul godz 21 pozytywny. Dwie tluste krechy, nastepny buzka usmiechnieta. Prawy jajnik boli, a ja mam pytanie lyknac jeszcze wiesiolka??? Bozzzie co robic????

Andziak ja z czapeczka nie pomoge... przykro mi

Ewcik tak, tak, juz odliczam dni do spotkania z moja smerfetka. Bedziemy sie sciskac mocno....dziekuje

Natusia nadal nad ksiazkami????

Ja spadam sie spakowac, ale jeszcze wlece...
 
Ostatnia edycja:
Mama, Kasia, natusia, dzięki kochane, niesamowite to co napisałyście i nie jestem w stanie opisać mojego wzruszenia, buziaki dla Was! :-*

Truskafffko, super, że rozmowa z szefem już za Tobą :-), ja pamiętam, że mnie to tak stresowało (ale w mojej pracy ciążę traktowano jak zbrodnię) że po prostu dostarczyłam zaświadczenie bez żadnej rozmowy.

pierogatko, no to z tym niespaniem w dzień możemy sobie rękę podać, tylko mnie nie strasz, że może być jeszcze gorzej bo ja już sobie "gorzej" nie wyobrażam ;-) ...żartuję oczywiście bo najgorsze są choroby dzieci a moje na szczęście zdrowiutkie. A USG w przyszłą środę ma Magda, będziemy jej mocno kibicować, zrobiła dość sporo by mieć synka :-) Martika chyba niebawem będzie mogła podejrzeć kąt ułożenia nuba ;-)

Kinga
, trzymaj się i mam nadzieję, że wszystko się ułoży. Wracaj do nas szybko, będziemy tęsknić.

Kasiu, łykaj wiesiołka ...no i działaj!

No i nie doszliśmy dziś na plac zabaw bo na niebie pojawiły się granatowe chmury i biegusiem do domu wracaliśmy by nie zmoknąć, ponadto Krzysiu zamiast na plac zabaw to ciągnął na przystanek tramwajowy ;-), strasznie chciał przejechać się tramwajem więc M przejechał się z nim kilka przystanków, zdążyłam pstryknąć tylko zdjęcie Kajutka w wózku.

Zobacz załącznik 493856Zobacz załącznik 493857
 
natusia, Ty też masz kiepski nastrój? :-( Co się stało? Oby słoneczko szybko u Ciebie zaświeciło a wszystkie problemy i smutki poszły precz!
 
Piranha dziekuje, no to lykne wiesiolka jeszcze 3 dawke, a dupka jak zaczne brac pozniej 2x, to juz cale 12 tyg musze pozniej brac 2x???? Kurcze moze co robic z dupkiem???? Moze bez... i zobacze co sie tam dzieje???? Czarna magia....

Kaja rosnie w oczach, mam wrazenie ze co zdjecie to ona wieksza. A co do Krzysia zdjecia to masz laseczko caly weekend plus poniedzialek. Jak wroce to sie upomne.

Natusia woo matkooo, nawet tak nie pisz...a sio smutki....
 
Ostatnia edycja:
Piranha

....Mama, Kasia, natusia, dzięki kochane, niesamowite to co napisałyście i nie jestem w stanie opisać mojego wzruszenia, buziaki dla Was! :-*

Slonce ty juz sie nie wzruszaj, bo zaraz sie poplaczemy wszystkie ze wzruszenia :) My napisalysmy sama prawde. Buziaczki
 
reklama
Dziewczyny jestem - oczywiście nie nadrobiłam wszystkich postów :-( a spać mi sie chce strasznie

Dziś ogarnęłam góre domu łacznie z segregacją ubrań dzieci więc sie zeszło. Zmęczna jestem , do tego byłam na zakupach kupić mięsko na jutrzejszego grilla bo przychodzą znajome dwie pary do nas więc będzie wesoło jutro.

natusia tulę mocno bo widzę że jakiś dół Cię dopadł. Głowa do góry będzie dobrze

mama gratki zdolnego synka. Wiem jak sie czujesz i jaka jesteś dumna bo mój Julek też czyta już od ponad roku, a teraz już bez zająknięcia czyta gazety i wszystko co mu sie nawinie. Czyta płynnie i też mnie duma rozpiera. Nauczyli sie tylko literek w przedszkolu i sam zaczął sobie składać.
Do tego ostatnio gadaliśmy o szkole i tłumaczyłam mu na czym polega dyktando i wiecie że pytałam go jak sie pisze góra, morze itp i on mi mówił czy o zwykłe czy o z kreską. W szoku byłam

Oprócz tego codziennie pakuje plecak do szkoły i pyta kiedy w końcu pódzie do szkoły i kiedy skończą sie juz wakacje :szok:
Wczoraj wstał o 6 i siedział temperował kredki i układał do piórnika. Książki wyjął z boxu i włożył pierwszą część do plecaka i do mnie mówi - a teraz zrób mi kanapki i ide do szkoły. I tak codziennie No mówię Wam (żeby tak pilnie chciał chodzić za jakies 2-3 miesiące też ;-) )
Dzisiaj spakował kapcie do worka i pyta którędy do szkoły mama??????:-D

Piranha nie wiem czy połączyć dwie metody czy tylko O+12??? Boję sie że nie trafie w O+12 i znowwy cykl będzie do bani . Ehhhhh te rozterki.

Jutro tez może mnie nie być bo od rana będzie co robic a potem imprezka .

Coś miała jeszcze napisać ale nie pamiętam już :baffled:
 
Do góry