reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dzień dobry

po wizycie...ufff wreszcie mogę odetchnąć :)
Przed usg Pani pyta: co jeśli będą bliźniaki? powiedziałam że pokochamy jak swoje:-D..
ale okazało się że egzemplarz w brzuszku pojedynczy:-p Rybcia ma 22mm i wszystko z nią ok :-) wg usg to 8tydzień i 3 dzień, więc praktycznie tak samo jak wg OM:-) Serducho biło cudnie..widziałam na monitorze, nie ma piękniejszego widoku, nieważne czy to synek czy córcia, Rybcia podbiła już moje serducho:-) oczywiście się poryczałam..ach te baby:-D

mam założoną kartę ciąży..wreszcie czuję się jak pełnoprawna ciężarna hehe i wierzę że będzie dobrze :)
Wyniki też mam ok, Pani pochwaliła:-D
za dwa tygodnie kontrolne badanie

lece poczytać zaległości ;)

super ze wszystko dobrze :) oby tak dalej :)
 
Patrysiak :))) polecam sexy w burzę ...mi przypadły do gustu:-p

a fotki na bank wstawię ..niech tylko Tom skończy kosić :)

Pirania 1 fotkę wysłałam Ci mms,em -doszła :)?
a dzieciaki -słodziaki ;))

Truskaffka no to teraz ciężarówko gratuluję -i zdrowej ciąży i karty ciąży i wyników git:tak:

Axarai mam nadzieję ,że u Ciebie albo będzie cc albo się Ada przekręci..
rodzić pośladkowo --->never:sorry:


Patrysia* pogłaskać Marcello :)


my już po obiadku ,teraz czas na kawę ..
 
Witam.

Andziak pewnie mnie ni pamiętasz.
Pisałysmy kiesyś na kafeteri planowanie płci z bajaderką i innymi dziewczynami.
Ja byłam pod nickiem mamusia synusia :)

Oglądałam wczoraj bardzo ciekawy program na TVN STYLE>
Własnie o mamusiach ktore miały starszne parcie na córcię.
Jedna miała 8 synów i powiedziała ze bedzie dalej próbować.
Druga miała 4 synków i zdecydowała sie na sztuczna selekcje plemników i zapłdnienie zeńskich zarodków i nawet specjalbie w tym celu pojechała do Hiszpanii bo w jej kraju to było nielegalne.
Była jeszcze jedna która miała 4 synków i była w ciązy własnie szła na usg zeby dowiedziec sie jaka płeć.
Jak sie dowiedziała ze chłopczyk to sie bardzo spłakała.

I wypowiadał sie tam taki lekarz, powiedziała ze zazwyczaj jest szansa 50/50 ale jak para ma juz 4-5 czy 8 synów to juz nie daje szansy na córkę. Cyba ze z sztuczna pomocą.
Takze nie obwiniaj sie kobitko. Wiem ze Ci cięzko ale z naturą nie wygrasz. Głowa do góry :)

Pozdrawiam wszystkie babeczi i mocno kibicuję :):-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Witam po obiedzie, tak się najadłam że relax przy komputerze wskazany :tak:

Truskafffko gratuluję !! Wiem jak to cieszy i jakie temu towarzyszą emocje. Oby tak dalej Rybka rosła i rozwijała się zdrowo :-)

Ja wczoraj też miałam spotkanie z moją Kornelią, waży już ok 1 kg, rozwija się prawidłowo mimo moich złych wyników, widziałam jej śliczną twarzyczkę, oczywiście łzy w oczach odrazu... Moja ginka powiedziała, że wszytko jest dobrze po badaniu i USG a te złe wyniki to może być pomyłka laboratorium.
Aaaa !!! I najważniejsze: w dalszym ciągu jest to dziewczynka więc już chyba na 100% mogę być pewna, że urodzę córeczkę :-D:-D:-D

Mama
jak fachowcy?? U nas dachu dalej nie ma, czekamy na blachę, w piątek przyjdą zakładać rynny i robić kominy, oby...

Pozdrawiam :-)
 
Ostatnia edycja:
Truskafffka super ze wszystko ok
mama czekamy na zdjęcia
okruszynka ja bym sie z ta teoria nie zgodziła ze jak sie ma kilkoro dzieci jednej płci to juz nie moz na miec innej,
moja koleżanka ma 5 siostr ona i 7 brat, druga znajoma 4 chłopców i 5 dziewczyna i znam jeszcze kilka takich przypadków
 
reklama
Do góry