reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha

.....Kasiu, HAHAHA, już się grzecznie poprawiam (zrobione przed chwilką)
laugh.gif
....

.... od razu mi lepiej!!!!! Musisz sie tez nim chwalic.... bo masz kim.... super chlopak, uwielbiam ogladac to jego slodka buzie... tutaj taki slodziak a w srodku maly lobuziaczek... ekstra. Uwielbiam to w dzieciaczkach. Przybij mu " piatke ".
 
reklama
No ja juz sie obawiam ze juz mam obsesje.
Sa dni ze jestem pogodzona ze Zosi nie bedzie.A sa dni kiedy nie umiem sie z tym pogodzic .Szczegolnie kiedy kolejna znajoma rodzi corke.
A jest teraz nawal dziewczynek.
Boje sie i modle abym jak maly dorosnie znowu nie zaczela probowac.Bo na bank bylby 5 syn
 
.... ja jeszcze na chwileczke, bo spadam umyc okna....

moj nowy cykl to jakis do bani.... normalnie dzis 12dc powinien byc spadek, a to wszystko jakos tak leniwie idzie, ze chyba nici... moze owulki nie byc. Testy puste... no nic czekam. Kurcze tylko jesli owul sie pojawi w 15 lub 16dc to bedzie pudlo... przy moich cyklach 26-27 dc to nawet dupek x2 nie pomoze.
Obserwacja cyklu - enpr.pl



 
hej dziewczynki, to ja wciąż w ciąży:-)

ok Czarodziejko będę się codziennie meldować, poprawię się obiecuję. A gdzieś Ty kochana?

zresztą myślę, że Daria raczej urodzi przede mną, jeżeli miałabym słuchać przeczuć to myślę, że to będzie początek września, zobaczymy.

Daria, no to chyba będziesz miała niespodziankę przy porodzie, ja też gdzieś słyszałam, że przed rozwiązaniem ciężko coś zobaczyć na usg bo dziecko już duże, ale nie wiem czy to prawda

Andziak, gratuluję zdrowego synusia.

Truskawko, kciuki za wizytę!!!

Mamo Ty nasz wulkanie energii, daj koniecznie te fotki, może coś kiedyś zgapię:-p bo już wiem, że jak tylko wróce do formy to zgapię ten "burzowy seks"- mega pomysł:-)

Axarai, moja też na razie ułożona pośladkowo (chyba, że się coś zmieniło, okaże się w pon) ale nie było mowy o porodzie sn. Nie daj się!! przecież to może być niebezpieczne dla dziecka, nie wspominając już o Twoim komforcie.

Natusia, dopóki nie ma miesiączki, będę trzymać kciuki. Nadzieja umiera ostatnia:-) a egzamin zdasz bez obaw. Będę myślami z Tobą.

Tasha, Piranha, cudne córeczki. Bardzo Wam zazdroszczę, że jesteście już po wszystkim i macie zdrowe dzieciątka w domu, obok siebie. Wiecie jak to jest, im bliżej terminu, tym więcej obaw, żeby wszystko poszło dobrze.

Witam wszystkie nowe forumowiczki.

Patrysia, ja w drugiej ciąży też kiepsko sypiałam, teraz na szczęście nie mam z tym problemu. Ta końcówka jest najgorsza.
Ale mamy już z górki.

Dziewczyny czy któraś kupowała karuzelę do łóżeczka, a jak tak to jaką możecie polecić?

Kasia UK- rozmawaiałaś z mężem o włoskich wakacjach?

u nas gorąco jak zwykle, pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku
 
Andzia ej no co ty piszesz???? Boy jest zdrowiutki i czeka na twoja milosc a ty z ta Zosia???? No moze kiedys ci sie uda ale teraz jestes przebojowa mamuska i kolejny lobuziaczek tez nie dlugo spojrzy w twoje oczka a wtedy zapomnisz ze to mialabyc Zosia. Wierze ze tak bedzie. Tule mocno
 
Agulekmi czesto snilo sie ze ukazuje mi sie pitolek na usg.I kilka ze po porodzie zdejmuje pieluche a tak wieeelkie przyrodzenie.Mi obie opcje sie sprawdza.I szczerze pomimo ze jyz zaakceptowalam malego wiercipiete to boje sie reakcji po porodzie.Burza hormonalna zmeczenie i wiem ze jak bede musiala go przebrac to sie poplacze. Jak w sexmisji.Byle nie bylo nikogo na pokoju bo wstyd bedzie.
Mam nadzieje ze rozumiecie bo wiem ze najwazniejsze zeby byl zdrowy silny i szczesliwy sie urodzil.Ale reakcja na 4 syna moze byc rozna
 
patrysia teraz tez mi sie wydaje ze ciezko bedzie zobaczyc bo juz duze dziecko;/ ta polozna mowila ze 28 tydzien jest mowi lepszy niz 21 ale skoro ta lekarka sama nie wiedziala to zostanie niespodzianka .. bo ona mowi ze jak dla niej to zdjecie z 21 tygodnia to moze byc pepowina ;/ bo miala pare przypadkow .... co ma byc i tak jest wiec to bez roznicy;p tylko nie moge wybrac imienia dla syna za duzo ich ;d
ja to bym chciala urodzic 7 wrzesnia :) ale chciec sobie moge a dziecko wyjdzie jak bedzie chcialo a z moim szczesciem to pewnie zaczne rodzic w ten dzien co mojej poloznej nie bedzie;/
ja sie tylko zastanawiam jakie to dziecko jest duze bo lekarka gadala ze takie duze bedzie a wczoraj mowi ze 3 kg moze bedzie mialo ;/ moze troszke ponad ....dziwna czasami ta lekarka;p
w ogole powiedziala mi ze przez 4 lata zebym nie miala dziecka :)
 
Patrysiak witaj,
tak rozmawialam i jedziemy. Dzwonilam o ceny, no ale niestety, nikt mi nie poda telefonicznie. Mam wypelnic ankiete o rezerwacje i wyslac. Tlumaczylam babce ze ja nie moge juz teraz rezerwowac na sierpien bo roznie to bywa ( maby baby) no ale ona swoje. Mimo wszsytko po moich wyliczeniach z tego roku plus cos tam dodalam to warto mi jechac z Eurocampu. jako klient dostane znizke a to zawsze eksrta kasa, chocby na prom!!!!
 
O Patrysiak, ależ mnie pocieszyłaś, myślałam, że sama jestem z takim upartym maluchem. Mój M mówi, że się na pewno odwróci, po prostu mądra jest, co ma całą ciąże do góry nogami chodzić:-) U mnie tylko strach, jak się dogadać z lekarzami, w Polsce słyszałam, że od razu na CC, chyba, że kobitka by się upierała, że chce SN pośladkowy. Ja juto idę na KTG to zobaczymy jak leży, a jak się nie odwróci, to w następny czwartek do kliniki:szok:
Piranha Krzyś prześliczny, no po prostu do zacałowania, uwielbiam imię Krzyś, chciałam tak dać na imię mojemu Kackow, ale mój M jest Krzysztof, i nie za bardzo mu się podobało, on uważa (młotek) że ma nie ładne imię:rofl2:


Kochane Ja Ciężarówka mam ochotę na MURZYNKA!!! Z taką polewą czekoladową, i żeby był mokrawy. I łatwy przepis, bo nigdy nie piekłam. A i bez przyprawy piernikowej, bo tu jest tylko na święta, i blaszkę mam taką prostokątną 32/23cm. Proszę o przepis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
AGULEK jak dla mnie przesada :/
ANDZIAK masz synka i myśl o synku...u ciebie 4 u mnie 3 i szczesliwa jestem ze będzie bo w końcu trzeba chcieć dziecko a nie tylko płeć...ja juz więcej nie zamierzam planowac dzieci bo to nie jest sztuka urodzić ale wychowac...
DARIA ja nie wiem ile moj smerfik ma tzn.chociażby miej więcej ile ma bo gin nie mierzył i szczerze ja tam tego mojego gina nie bardzo lubię...
PIRANHA urocze dzieciaczki:))a Krzysiu jakie oczeta:))
 
Do góry