reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Daria no ja mam teraz takie obawy żeby nie rodzic w tym tyg bo nie ma mojego gina. Więc dzieci rozdane w rodzinie a ja niby mam odpoczywać, ale nic z tego nie wychodzi jak na razie. A dlaczego masz przez 4 lata nie zachodzić? Ja bym wolała we wrześniu żeby mała nie miała urodzin w wakacje, a poza tym może się te upały skończą.

Kasia a masz moze jakiegoś linka do tego eurocampu?
 
reklama
Dzień dobry

po wizycie...ufff wreszcie mogę odetchnąć :)
Przed usg Pani pyta: co jeśli będą bliźniaki? powiedziałam że pokochamy jak swoje:-D..
ale okazało się że egzemplarz w brzuszku pojedynczy:-p Rybcia ma 22mm i wszystko z nią ok :-) wg usg to 8tydzień i 3 dzień, więc praktycznie tak samo jak wg OM:-) Serducho biło cudnie..widziałam na monitorze, nie ma piękniejszego widoku, nieważne czy to synek czy córcia, Rybcia podbiła już moje serducho:-) oczywiście się poryczałam..ach te baby:-D

mam założoną kartę ciąży..wreszcie czuję się jak pełnoprawna ciężarna hehe i wierzę że będzie dobrze :)
Wyniki też mam ok, Pani pochwaliła:-D
za dwa tygodnie kontrolne badanie

lece poczytać zaległości ;)
 
Truskaffka

.... Serducho biło cudnie..widziałam na monitorze, nie ma piękniejszego widoku, nieważne czy to synek czy córcia, Rybcia podbiła już moje serducho
biggrin.gif
oczywiście się poryczałam..ach te baby
laugh.gif

.... a ja razem z toba, az sie wzruszylam....
Gratuluje!!!!!!!
 
ona dala tak do zrozumienia ze bym nie donosila ciazy albo bym lezala w szpitalu caly czas;/ a polozna do mnie mowi przeciez juz mam 36 tydzien i nadal w ciazy mowi ze tą donosiłam to nie wie o co tej lekarce chodzi :) ale ta polozna mowi ze w szpitalu od pani wysockiej maja pelno pacjentek na dodatkowych badaniach bo ona lubi wyszukiwać szczegółów ;p
ja sie nastawilam ze dziecko bedzie wieksze niz nadia bo ciagle tak mowila ze jest duzo wieksze na swoj wiek i ze to pewnie przez to ze chlopak a wczoraj mi dowalila no dziecko bedzie troszke wieksze od nadii albo takie samo;/ nie powiem łatwiejszy porod malego dziecka to mi to nie przeszkadza :)
Patrysiak i axarai moja koleznka rodzila w lutym corke posladkowo chodzila prywatnie na wizyty i lekarz zdziwiony ze porod posladkowy i po wszystkim mowi do niej i co nie bylo zle ... mowi bo w lape nie dala;/tak to by pewnie cesarka byla ...
 
Axari masz i piecz.... latwy i baaardzo szybki

2szkl cukru+ 4 lyzki kako+ 0.5 szkl mleka+ 1 kostka margaryny..... zagotowac i ostudzic.
Do masy dodac 4 jajka, 1 proszek do pieczenia, olejek, 2szkl maki. wymieszac, i pec ok. 30-40 min.

To jest moj szybki murzynek tyle ze ja robie z polewa czekoladowa i kolorowa posypka... ulubiony placek mojej smerfetki
smacznego
 
axarai czytam Twoj post i stanelam w miejscu gdzie napisalas "Kochane Ja Ciężarówka mam ochotę na MURZYNKA"
....ze chodzi o ciasto nie przyszło mi nawet do głowy..
A to wszystko przez mamę i te jej "burzowe" sexy...hahahahhahahah

Piranha ale masz Kochane te maluchy..Kajusia taka niewinna:) A krzysiu taki słodki!
;-)Patrysiak oj to prawda juz z górki masz..za chwilkę córeńka bedzie z Wami!!!!!!
Andziak bardzo ciekawa jestem czy u Was jest szansa na corcie,,.czy małż ma w wiekszosci plemniorki meskie...ciekawe tez jak jest u mnie..bo po dwoch chlopach nie wiadomo!
mama:rolleyes:
 
reklama
Do góry