reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kasia dlatego ja nawet nie próbuję nadrabiać czasu kiedy mnie nie było ..za dużo piszecie ;))

Marzycielka -Kosmo????? Ona chyba urodziła już synka nie ....bo już nie wiem :confused:
 
reklama
Kurcze no to ci podalam newsa :-D
oczywiscie ze Kosmo urodzila synka, a coreczke bedzie miala Misbella!

Kasiu przepraszam :zawstydzona/y: , zapomnialam ze ty tez dolaczasz do nas i rezerwujesz razem z nami sierpien :-)
a wizyte mam z lekarzem, a dokladniej z pania doktor :tak:

a Axarai juz sie przeprowadzila i chyba jej sie tam bardzo podoba :-)
 
czesc dziewczynki
Jestem dopiero teraz bo dzisiaj mielismy bardzo fajny dzien, bylismy z dziecmi w Zoo i na lotnisku pooglądac samoloty ( oczywiscie z 2 młodszych bo najstarszy juz z nami nie jeździ), M mam w domu jeszcze tydzień bo ma urolp.
mama no nareszcie jesteś!!!! codziennie myslałam o Tobie i patzryłam z nadzieją, że może sie juz pojawiałaś
Marika sto lat kochana !!!! Spełnienia najskrytszych marzeń !!!!
Patrysia tzrymam kciuki za zdany egzamin &&&&&& i nie smuc się
Marzycielko &&&&&&& za wizyte
Nastusia głowa do góry , bedzie dobrze
Ewcik jak samopoczucie ???
Pirhania niektórym dzieciom kolki przechodzą wcześniej niz na 3 miesiące, moze u Kaji tak będzie (oby)
Tasha jak twoje samopoczucie ??? A co do wcześniejszej cesarki nic sie nie martw, od 36 - 37 tyg ciąze zalicza sie za donoszoną, tak mi lekarz mówił jak byłam z Alanem w ciąży
 
Ostatnia edycja:
oj Marzycielko, nic sie nie stalo !!!! Ja nie robie juz rezerwacji, ja mam czas do konca roku... choc w kolejce stoje i licze na cud witaminek, ktore podala Piranha. Najwazniejsze, ze M sniadanka i kolacyjki lyka :-)

Marika
wszystkiego najlepszego
urodziny30.gif


... na dworze jest tak przyjemnie, ze wyciagnelam lapka, siedze w ogrodku i popijam
jedzenie_i_picie1.gif
.
Caly czas mysle o tym syropie, czy mam przestac lykac wiesiolka i tylko pic guajazyl.... czy moze razem, ach juz sama nie wiem co robic.
 
reklama
Do góry